1

(17 odpovědí, posláno do Dílna)

Co tu? https://www.ozvucnice.cz neznám a nemám zkušenost, není to reklama smile

2

(26 odpovědí, posláno do Zesilovače, receivery)

Já si blbec koupil tento hiend smile)) https://www.aliexpress.com/item/32906786794.html ale zatím to nebouchlo a hraje to solidně oproti Aukrovým Sonkám a Pájonýrům za 5ku. Každopádně číňan ti prodá za doslova par Kč DPSky a můžeš si je osadit svým materiálem, avšak když jsem jednou chtěl takové desky osadit tak jsem zjistil, že musím součástky za 400kč objednat v dvou eshopech big_smile Takže bych možná jen koupil hotové moduly či desky s pytlíčkem součástek a dokoupil LMka.

3

(91 odpovědí, posláno do Smetiště)

Já mám prádelnu pod barákem smile

4

(32 odpovědí, posláno do Smetiště)

Tak si kup A4ku hliníkového plechu za 50kč a případně na to přilep kus chladiče, nebo větrák.

5

(8 odpovědí, posláno do Smetiště)

Vem elektroniku ze staré lion a napoj ji na novou a uvidíš smile

6

(74 odpovědí, posláno do Návrh, měření, software)

Je toho plno, z německa to je hned a bez cla či dph. amazon.de a hledej measurement microphone, jsou tam různé i usb apod. Nebo takový malý pro mobil ale i windows a prej je dle ohlasů v pohodě ... ale úplně bych nešetřil a pokud chceš měřit jen jednou tak si ho od někoho tady půjč, nebo si nech bedny od někoho změřit.

7

(18 odpovědí, posláno do Dílna)

Tady mají vše, k tomu PDF kde mají uvedenou přesnost a další parametry. http://www.unimetra.cz/cz/katalog/carko … ritka.html

Pokud potřebuješ měřit přesně na 1/2mm tak to něco bude stát. mají tam i dlouhá příměrná pravítka apod. Podle mě ti tu poradí nebo si vybereš sám dle požadavků.

8

(7 odpovědí, posláno do Subwoofery, kino a sestavy)

https://www.avsforum.com/forum/173-2-ch … ivers.html

Co to je do prdele za web, že tam nemají ani CZ popisky? Rovnou se jich zeptej jestli dodávají CZ manuál ať pak nebádáš smile Pokud nemáš slušnou "technickou" Angličtinu.

10

(1,585 odpovědí, posláno do Projekty elektroniky)

František odkud jsou ty DPS? jak to máš ze strany spojů, jen to cínuješ nebo tam máš drátky/vodiče? Mě se tohle líbí ale jednou jsem zkoušel na té desce jednoduchej zesík ale ty jednotlivé pady nevydržely pocínování a to nejsem žádné pájecí prase big_smile Ale nebyl to prokov tak možná proto smile Jinak to máš moc pěkné smile

11

(1,326 odpovědí, posláno do Zesilovače, receivery)

To je moc velka slupka, tw140 mi zhoupne 5w citlive sira jen lehce a moc to ani nejde slyset.

12

(138 odpovědí, posláno do Zesilovače, receivery)

To je stereo a v můstku mono smile https://en.wikipedia.org/wiki/Bridged_a … amplifiers Nebo se mrkni do datasheetu toho IO.

13

(56 odpovědí, posláno do Zesilovače, receivery)

LM1875 a step - up měnič z 12 na 24V ... Nebo rovnou z 12 na 230V smile Já mám v repro u PC nějaký šílený čínský spínaný zdroj (to nejhorší co může být) a LMko na tom fičí v pohodě a je ticho smile teda v případě, že nehraje hudba.

14

(84 odpovědí, posláno do Zesilovače, receivery)

Pěkně se to čte https://genedeitchcredits.com/roll-the- … -than-one/ smile Mám doma TW140, rypu se v tom a hraje to strašně divně smile a Ta deska je tak na hovno udělaná .. ach jo! ale mám zábavu za pár korun smile

"It would be the world’s first all transistor stereo amplifier! In America there were none, and none even in Japan! All amplifiers then on the market still used glass tubes"

Jako vážně? big_smile

15

(81 odpovědí, posláno do Zesilovače, receivery)

Na tu betu takto ? http://tinyurl.com/yxl57qge Nebo jsem to špatně pochopil? yikes Zkustě mě nebít smile ten TW mám jako samostudium smile

16

(81 odpovědí, posláno do Zesilovače, receivery)

Přeosazuji celý konec protože jedna strana konce je nějaká chytlá a když už vše vyndávám a měřím tak to dám rovnou nové za těch pár korun. Otázka: KD617, KD607, KU611, KC509/507 mají se nějak vybírat? Někde čtu, že to je fuk někde že jo .. někde párovat někde nepárovat protože je lepší když je rozdílná beta NPN a PNP. Mám to nějak řešit nebo to tam prostě naflákat jak mi to přijde pod ruku?

17

(81 odpovědí, posláno do Zesilovače, receivery)

kaed díky, no stačí jednoduše smile bylo tam 26 a 35 smile nechal jsem 33 u obou.

18

(81 odpovědí, posláno do Zesilovače, receivery)

Ze strany spoju na tw140s mam dva trimry 4k7 ktere meni dc napeti na vystupnim kondu, bohuzel jsou nastavene kazdy jinak a ja nemohu najit jake spravne napeti na tech kondech nastavit?

19

(81 odpovědí, posláno do Zesilovače, receivery)

vyreseno

20

(1,999 odpovědí, posláno do Smetiště)

co veta to perla