1

(16 odpovědí, posláno do Měření a simulace)

Vzhledově parádní laco, ale tyhle odpory pokud si dobře pamatuji moc nesnesou impulsní přetížení a vnitřně se přehřejí, někde byla fotka toho jak to explodovalo PMA, on ten drátek uvnitř je dost tenký sad A ta cena za kus je i v tom TME příšerná sad O non inductive v Mouseru ani nemluvím sad
Jinak jak říká reeb, tohle na měření zkreslení není, to je spíš na pečení zesu ve výkonu když chci otestit kolik to dá delší dobu a jak se oteplí chladiče.
Na zkreslení mrkněte třeba na tohle :

https://www.bourns.com/docs/Product-Dat … PWR163.pdf

2

(116 odpovědí, posláno do Bazar / inzerce)

Doplněny satelity.

3

(116 odpovědí, posláno do Bazar / inzerce)

Sleva DPS na 330 a ARN.

4

(486 odpovědí, posláno do Projekty elektroniky)

Pokud myslíš ten buffer v mém lutadacu, tak nečekej žádné velké rozuzlení big_smile Vymontoval jsem ho, hraje to, nějaké rozdíly možná jsou, ale spíš na úrovni nějaké sugesce. V tom mém kusu jsem předělával zdroje z původních s LM na nízkošunové, tak jediné co mohlo mít vliv je PSRR těch modulů, ale nějaké závěry typu "hned to má koule, to je úplně jiná liga, teď to konečně hraje, najednou basy mají spodek a jdou hloubš" apod odemě nečekej, já se těmhle komentům dneska už jen směju, stejně tak jako nějakýmu ten tvůj dac hrál o dost hůř než jiný stejný dacy co jsem mohl slyšet apod big_smile big_smile big_smile Tzn, dac hraje stejně dobře i bez bafrů, tak naco tam mít součástky navíc, tak jsem to tam už nevracel a hotovo.

5

(486 odpovědí, posláno do Projekty elektroniky)

Ve chvíli, kdy se pustíš s hifistama do diskuzí, nepostavíš si nikdy nic. Proto je lepší si to poslechnout na vlastní uši a odzkoušet sám.

6

(30 odpovědí, posláno do Zesilovače, receivery)

No, v tom máš pravdu. Vidím to i na stavebnicích a bazarových věcech. Jak je to nějaký modul, nebo rozdělaná věc, nikdo to nechce, nikomu se nechce něco bastlit a dodělávat. To, že bude zájemců málo jsem víceméně čekal taky.

7

(30 odpovědí, posláno do Zesilovače, receivery)

Takto se propagace nedělá, to musíš vlákno jinak pojmenovat, dát to i na slovanet a další fóra, počkat delší dobu než týden a navíc jsou prázdniny.
Jinak v diferáku jsem nic neměnil, pouze prohodil bipoláry za jfety. Je to ss vázaný zesilovač, jak se sáhne na jeden odpor rozhodí se poměry v celém zesu.

8

(134 odpovědí, posláno do Zesilovače, receivery)

Koupils je v géemku jo lol Možná bys i ostatním, co to řeší mohl poradit jak smile

9

(19 odpovědí, posláno do Smetiště)

Pořád si lámu hlavu nad tím, zda je to úmyslně nahraný tak aby to postrašilo , nebo je fakt tak blbej big_smile

10

(486 odpovědí, posláno do Projekty elektroniky)

Klasickej operák a diamond buffer, co by nebylo, tohle funguje dobře. Bacha jen na oscilace, na te je "diamant" náchylnej.

11

(30 odpovědí, posláno do Zesilovače, receivery)

Vaclave, tvuj nazor se nepocita smile

12

(21 odpovědí, posláno do Bazar / inzerce)

Jenže já se obávám, že hliníkový jsou i ty cívky nalevo. Pokud se nepletu, někde se to tu rozebíralo, buď byly všechny hliníkový, nebo měděný. Ty cívky vlevo jsou stejně šroubovaný svorkama jako ti hliníkový napravo.

Blackrider: Vždyť vezmi nůž, oškrábni na vývodu kousek toho laku a víš hned smile

13

(30 odpovědí, posláno do Zesilovače, receivery)

reeb napsal:

Jinak vyhledem k pracnosti bych volil neco hotoveho z inzerce např.

https://www.hifionline.cz/hifibazar/pro … -222-mkii/

a otunil.

No jo Roberte, ale víš jak to je, 13 za jetej, to se nikomu dát nechce, bo si myslí že to postaví za půlku, pak se nestačí divit, kolik stojí jen bedna, kolik to dá práce, trafa, celý to osadit, zapájet, složit, mechanicky udělat, propojit, oživit big_smile Víš kolik polododělanejch projektů mi už takhle prošlo rukama ? A bůh ví, kolik desek se všude možně válí někomu ještě doma neosazenejch, protože si říkali někdy si to postavím. Je to vidět vždy na tom, že se řeší cena DPS. Každej, kdo se na ni takhle zeptá, je hned jasnej, že nikdy nic pořádnýho nestavěl a nemá tudíž tušení kolik je to práce a peněz za další věci. 
Vyprdněte se tedy na cenu, kolik deska bude stát a buďte rádi, že za cenu pár krabiček cigaret, pár panáků kořalky, nebo pár litrů nafty do vaší káry si můžete udělat radost a postavit si slušnej zesilovač ! Osobně jsem nečekal, že by se Pavel ještě uvolil vám dělat další desky, pokud to tak je, buďte rádi a berte všema deseti !

14

(134 odpovědí, posláno do Zesilovače, receivery)

Budu teď brát v Mouseru a TME, tak ti LM mohu vzít v mouseru a trafo v tme a poslat ti to najednou za jedno poštovný. LM jsou cca 90/kus a trafo třeba indel 50W za necelý 400/kus.
O moc levněji tě to ale nepřijde, poštovný u pošty teď stojí majlant. Asi levněji vyjde, když ti Lmka pošlu v obálce a z tme si objednáš sám ,tam je poštovný za 40 kaček.

15

(116 odpovědí, posláno do Bazar / inzerce)

Trafo zitra putuje k novemu majiteli, disky si nasly uplatneni. Pridavam DPS na DPA330.

16

(30 odpovědí, posláno do Zesilovače, receivery)

Stran ceny si muzete udelat predstavu zde:
http://www.aldax.cz/?act=prod&show=dpa222set

Deska bude odhadem za litra kus +-, opet uz se debati nad minoritnim dilem cele stavby a jeho cenou, to nedopadne dobre chlapci....myslim ze timto stylem vas posle Pavel tak akorat...vite kam big_smile
Jinak sada na speed modifikaci kdyz jsem je delaval vychazela na cca 650Kc na kanal.

BTW,nezapomente na hranoly, ty taky nejsou zadarmo pokud to ma trochu vypadat a nebude si to nekdo prasit ze stangle hliniku doma na kolene.

17

(73 odpovědí, posláno do K fóru)

To je take moznost. Dnes rano mi pan volal, tak snad to dopadne nakonec dobre.

18

(73 odpovědí, posláno do K fóru)

Panove, nekupovali jste nekdy v minulosti neco od pana na mailove adrese mara.doubrava@seznam.cz ? V mailu vystupoval pod jmenem Doubrava, balicek ale dosel s vyplnenym odesilatelem Milan Kozák Brníčko. Díky

19

(40 odpovědí, posláno do Zdroje a úprava zvuku, muzika)

A stal se z toho naprosto neprodejný kus. Tady ty tuningy ala předělávka na zahrádku přerostlé zeleniny mě vždycky rozbijou big_smile

20

(486 odpovědí, posláno do Projekty elektroniky)

Ani mně se to nechce počítat, ale KSA má podle SOAR použitelnej proud když hodně tak 100mA takže pro tři páry trandů co maj Cib přes 5nF na kus je to málo, pokud to má být alespoň trochu rychlý.