1

(48 odpovědí, posláno do Zesilovače, receivery)

KV jsem neslyšel ale měl jsem možnost zažít koncert Saxon v Havířově, zvučeno na tuším l'acoustic LA, předpokládám dle dnešních trendů vše digitál ?? a lepší zvuk jsem neslyšel, aspoň ne venku. Byla tam i Bonie Tyler a Miro Žbiro a vše zvukově dokonalé, Pak přišli Lordi a my jeli raději domů smile. Tam zvukař bojoval ne moc statečně. Asi to bude i o aparátu a umu zvukaře-na L´a jeli tuším i Kabáti na jejich turné?? Kramperu bych si rád poslechl-jeho filozofie je dokonalá, cenovka aparátu tomu odpovídá.

2

(72 odpovědí, posláno do Zesilovače, receivery)

Měl jsem ji ve stereu, krmil tuším 24V. Zablokuj diody ve zdroji kondama. Jinak dle těch fotek jsem měl těch 18let nazpět asi pajc big_smile. Kdysi se jiné než s potiskem nedaly sehnat a pajc to dle mého nebyl. Bylo to odolné a hrálo to slušně.

3

(72 odpovědí, posláno do Zesilovače, receivery)

Ten šváb na desce dle výrobce šlapal jako hodinky-nebyl vůbec rozežraný (filtrace 1000uF) a nebruměl ani dokonce nešuměl.  Špatná deska nebo pajc.

4

(72 odpovědí, posláno do Zesilovače, receivery)

Dej na napájecí nožky kondík 4,7uF, přímo na šváb ze strany spojů. Mě takhle pozlobily 2005ky. Potenciometr na vstupu předpokládám máš-bez něj se s tím opět nedomluvíš. Minimálně vstup dát přes dělič-z telefonu leze celkem dost velký signál.

5

(8 odpovědí, posláno do Reprosoustavy)

DYNAVOICE MAGIC S4, taky po nich koukám smile, ale tam je hloubka tuším 18cm. Jinak nějaké zadky k DK, bývají většinou placaté.

6

(22 odpovědí, posláno do Smetiště)

Betelný telefon,hloupý a bez foťáku s perfektně hlasitým zvoněním a celkem odolný a jako bonus kolem 7 dní bez nabíječky jsem měl Blackberry 8700g. Rychle napsaná sms či volání, pád z metru na štěrk bez ztráty hvězdičky smile. Jediný problém byl ten, že baterka bydržela tak dlouho, že člověk zapomínal brát nabíječku když byl z domu a pak ho to vypeklo big_smile.
Teď s tím xcoverem jsem odložil i automatický foťák-ono to fotí skoro stejně a telefon mám furt u sebe.
Jinak k tomu smradlavému kolegovi-měli jsme jednoho taky, ale sedím v kanclu a byl to očistec, takže se ztotožnuju s Benazim-zabiť a zapáliť.

7

(22 odpovědí, posláno do Smetiště)

Mám Xcover 2, nemusím s ním jednat jen v rukavičkách a není hloupý. Ovládání jde také jednou rukou, jde to umýt pod vodou, je to odolné prachu. Má to i mouchy (krytka usb konektoru nedomyšlená a rychle se ožvýká, protože na nabíječce je co 2 dny) ale jinak spokojenost. Musím však uznat, že ty CATy jsou asi jediná rozumná volba pro lidi, kteří chcou odolnost a tlačítkové ovládání. Dneska už je to samý dotykáč a pro starší generaci je to nepoužitelné. Kolega má ten chytrý CAT a je to možné použít i k sebeobraně smile. Gratuluji k volbě a ať slouží.

8

(5 odpovědí, posláno do Zesilovače, receivery)

Zkus připojit vstup přímo na koncové stupně mimo to moře OZ. Jestli kreslí všechny kanály tak koukni na napájení těch OZ-to vlevo nahoře budou asi stabíky. Dál uvidíš. Schéma si myslím není potřeba. Problém bych viděl mimo konec-spíše někde na svtupu.

9

(34 odpovědí, posláno do Nezařaditelné)

Tak co, přiznejte se, kdo byl letos na Havířovských slavnostech, podívat se na "dědky" z UK (SAXON) a další hvězdy pod širým nebem. Letos poprvé a doufám že se to u mě stane pravidlem. smile

10

(6 odpovědí, posláno do Zesilovače, receivery)

Měl jsem jej, hraje hezky, jen byl problém s přepínačem vstupu. Je tam monstrum s motorkem. Bylo to řešitelné ale nevyužit šel pryč. Osobně mi nepřirostl k srdci ten zvláštní štelovatelný loudness.

11

(7 odpovědí, posláno do Dílna)

http://www.tuningautodoplnky.cz/zbozi/e … -tmel-6869
Toto jak necháš uschnout, neurveš nikdy smile. Lepí se tím plasty na auta, plechy slepené dokupy jedině odříznout.

12

(3,368 odpovědí, posláno do Smetiště)

Kdyby někdo chtěl na pobavení, tak minimálně popis stojí zato big_smile http://aukro.cz/favorit-my-vymazleny-fa … 94078.html

13

(26 odpovědí, posláno do Smetiště)

Mě teda nelanařili do svých řad, ale mám obrácenou zkušenost s pojišťovákem ČP.
Naši mi platili nějakou pojistku, která platila za základ před 35 lety. Penízky tam nějaké byly, tuším 25tis.kč a ozval se pojišťovák, že to buď můžu vybrat, nebo přenést dál. Domluvili jsme si schůzku, sjednali, podepsali. Platil jsem dál tuším tu 100ku a bral to jako uloženou fin. rezervu smile. Pak se do té pojistky obul osobní finanční poradce a rázně mi doporučil to zrušit-nic to ve finále nekrylo atd. OK, sespali jsme výpověď, pojišťovna potvrdila a bral jsem to jako hotovou věc.
Týden nato se ozval onen pojišťovák že zjistil, že jsem dal výpověď té smlouvy a že jestli si to nechci rozmyslet a když viděl mé rozhodnutí tak přitvrdil-prý z těch peněz nic nedostanu, protože jsem nedodržel podmínky smlouvy ale on to dokáže ještě zachránit. Tak jsem ho poslal do haj..u s tím, že pokud bych z těch peněz nic neměl vidět, nemám se s ním už vůbec očem bavit. Peníze samozřejmě došly další týden na účet a já nemůžu vygrcat veškeré pojišťováky. Tudíž, dělat to mohou opravdu jedinci se silným žaludkem-teda dle mého.

14

(102 odpovědí, posláno do Zesilovače, receivery)

Já se po zkušenostmi s Eaglem dostal do stádia, kdy dělám desky v Corelu (nebo Inkscapu), prostě tupě jako obrázek. Tloušťka čar atd dle mého a s existující předlohou to jde celkem svižně wink.

To se ty ACERy tak pokazily? Mám 5let starého veterána (NTB) s nejlevnější možnou konfigurací, co tehda byla - 1,7celeron, 120GBHDD, 1GB ram a jede pořád. Proběhlo jen jedno čištění kompresorem, upgrade ram na 3GB a koupě externí DVD rom, která odešla ke konci záruky. Baterka stále cca 1hodina.

16

(4 odpovědí, posláno do Autohifi)

Já se rozhodl po tom, co mi neznámý "pachatel" pomohl od rádia až po roce a půl si koupit zase něco do auta, abych nejezdil potichu. Odmítl jsem investovat tak jsem vzal toto: Kenwood KDC-4051U. Měla to škodovka v akci za cca litr. Hraje to slušně, jen mě zarazila neschopnost zahrát při osolení pořádně dynamicky-zkreslení nasazuje celkem natvrdo. Včera odpoledne, hic jako prase v autě, tak jsem tomu dal co proto a důvod se objevil sám-na 99% je v tom konec v D-čku. Ani po 20minutách solení na to "co to dá" nebylo rádio horké jako všechny předtím-chladič je kus hliníku, co čumí zezadu a byl když to řeknu nadsazeně teplý.
Už věřím tomu co věichni tvrdili o Dčkách- dokud to není v limitaci, dá se to poslouchat, ovšem to zkreslení je k pos.ání. Pokud to budou dávat všichni, nezbyde než pořídit externí naddimenzovaný konec, aby to v autě šlo poslouchat....
Navíc ve 21 století a v autě užívat rádio co nemá loudness je psycho. Při tichém poslechu je to bez chuti a zápachu....

17

(99 odpovědí, posláno do Zesilovače, receivery)

Našel jsem toto-je tam napsáno sice jen kde se maže, ale ke konci je popis, jak zamezit tomu kviknutí (zakňourání) při startu.
http://www.unites.info/mechlabor/mechlaborstm610.htm Hezký stroj.

18

(3,368 odpovědí, posláno do Smetiště)

Ale dyť tu řepkovou sračku chtěli dotovat a dotují, tak proč by to danili? Je to podle nich ekologické tak co. Nechci se mýlit, ale myslím že emise by mohly být snad i nižší než na naftu. Jen ta pachová stopa je jiná, ale i kouřící diesely na olej přestanou přehnaně hulit. Včera jsem jel za Passatem a bylo to jako za friťákem, ovšem klasické hulení z výfuku při přidání se nekonalo wink.

19

(3,368 odpovědí, posláno do Smetiště)

Ten Patrol ani žádný závoďák není smile - je to neskutečný držák a dříč a jak vidím (cítím), kolik lidí na friťák jezdí, připadám si jak u mekáče smile. Pokud je teplo, nevidím problém a pokud to občas člověk projede i na naftu, mění filtry a nenechá to žluknout v nádrži, je to ekonommické řešení. Celkem dost známých na to jezdí a to denně a kupodivu se to neprojevilo žádným nuceným odstavením v servisu. Mám spíše opačnou zkušenost-kamarád k nám jel od Budějovic a někde natankoval sračkovitou naftu. Auto začalo blbě táhnout a celkově bylo vidět, že to čerpadlu nedělalo dobře. První obchod, 5l jedlého oleje a motor předl jako ovečka s voňavým ocáskem za autem smile. Ono té sračky je v naftě už i tak dost....
PS: kolega dokonce dělal pokusy a údajně ten použitý přefiltrovaný byl lépe jezditelný než čistý nový big_smile. Asi aditivovaný hranolkama či co. Nemáte někdo taky porovnání??

20

(3,368 odpovědí, posláno do Smetiště)

Tak to je masakr-235 kobylek big_smile