1

(51 odpovědí, posláno do Ostatní technika)

Doprdele už, sváma je to fakt někdy těžké. Tak chytří lidé a takové blbosti co tu dokážou vyplodit. Ano protože Karel co napíše to je lež ...
sinclaire, můj otec je němec a moje matka je z ukrajiny a žiju v  porubě. A to že si mě nazval Porubským cigánem jsem jakože neviděl.
Mohl by ses začít klidnit, já znám lidi vzdělané chytré mají velkou praxi atd.. Ale umí se trošku chovat slušně, kdybych byl tvým zákazníkem a co týden bych od tebe něco kupoval nebo něco chtěl opravit tak hned pískáš jinou písničku ale protože jsem podle tebe Porubsý cigán tak ti je to jedno a děláš tu jak kdyby si byl Isaac Newton.

pistole proč by fáze nemohla jít zelenožlutým drátem ? Vyjadřuj se prosímtě přesně a technicky ...

Hele až ťed mě to vytočilo já si ti nenechám nadávat od nějakých cigánů a nenechám se tu pořád buzerovat. To že mi tu sinclair pořád nadává a rype za každou blbost mi celkem vadí. Já sice jsem zvyklý na všechno, ale nenechám se tu ponižovat před ostatníma jen protože že pan sinclair "ví". Dělá jak kdyby se narodil s pájkou v ruce. To tu radši chodit nebudu ....  (za případné chyby se omlouvám, jdu studovat český jazky)
Antonio prosím smaž můj reg díky.

2

(51 odpovědí, posláno do Ostatní technika)

pistole máš pravdu, ale je celkem divné že jak jsem to přečetl po Crashovi tak mi bylo hned jasné co a jak. Vůbec sem si neříkal co kde a jak je špatné. Asik nejsem ještě dost chytrý nevím ...

3

(51 odpovědí, posláno do Ostatní technika)

pistole: Řeknu ti to asik tak, já nejsem původem čech. Dokonale česky neumím. V mém rodném jazyce tu psát nebudu nebo mi tu stejně rozumět nikdo nebude. A navíc je tu dost lidí co píšou hůř než já.

4

(62 odpovědí, posláno do Zesilovače, receivery)

A nemáš jiný zdroj? Popř jiné repro co by si zkusil? Kdyby to byli co budu mít já tak mi je pošleš a já zo poměřím. Ale to nebudou ony.

5

(62 odpovědí, posláno do Zesilovače, receivery)

Počkej si si jisty? A ty si do těch výšek pouštěl něco bez výhybek ? Nechce se mi tomu moc věřit, i když možné to je.

6

(4 odpovědí, posláno do Nezařaditelné)

Můj znamý v Anglii (Manchesteru) má firmu. Tímto vás nebudu zatěžovat. Prostě vozí z Anglie do čr a naopak věci jakékoliv prakticky. Takže když najdete v Anglii nějaký slušný obchod a poptáte se na ceny tak nebude problém s dovozem. Jediné co si zaplatíte je 1,5libry za kilo což není tak moc. Tak jestli budete něco potřebovat nebo se vám bude libít tak mi sem pisněte a nějak to domluvíme. Zatím to je nezávazně, ale stoprocentně to půjde. Trasa UK-ČR a zpět bude celkem často takže není problém objednávat třeba jen 2ks repro atd...

7

(2,029 odpovědí, posláno do Smetiště)

http://youtube.com/watch?v=5guO0Y-mzqU& … mp;search= TOTO JE MASAKR Chudaci psi sice vypadaj jak nemocní, ale představa jak jedou do rytmu... lepší je ten druhý pes.

8

(51 odpovědí, posláno do Ostatní technika)

Bla bla bla smile ty z JK taky nejsou zrovna nejlepší. Už jen proto že to moje od nich vrčí jak něměcký ovčák. A použitelný do nf to může být.

9

(51 odpovědí, posláno do Ostatní technika)

To co si psal nahoře, jestli si to zkoušel. A nebo jen jestli se to říká a nebo  si to myslíš smile

10

(12 odpovědí, posláno do Reproduktory)

Vyhodit/prodat. Postavit/koupit nové.

11

(44 odpovědí, posláno do Reprosoustavy)

Beta vypadá slušně, a v místnosti bude mít slušně f3 myslím časem si ji asik taky pořidím.

12

(78 odpovědí, posláno do Subwoofery, kino a sestavy)

Si ještě neviděl toto http://youtube.com/watch?v=BvXY-Cgpz68

13

(5 odpovědí, posláno do Reproduktory)

Prohlidni si parametry origo tvm a monacoru a pochopíš.

14

(364 odpovědí, posláno do Smetiště)

Hm ani ne smile

15

(364 odpovědí, posláno do Smetiště)

Promiň asik jsem špatně četl for professional and semiprofessional DJ and PA applications and for car HiFi and home cinema applications of highest requirements. Četl jsem jen ten kousek, a všiml jsem si celkem pěkné citlivosti na takovou mršbu velkou. Ale klasická guma to není.
Dobře tak třeba PD.2450 to má fs 25 tak už tu nechcu slyšet nic o nějkých 45hz ..

16

(6 odpovědí, posláno do Nezařaditelné)

Jaké mají osazení?

17

(364 odpovědí, posláno do Smetiště)

A to jako, jsem chtěl lidem tady ukázat že jsou PA i co mají nízké fs. Protože každý tady pořád vykládá něco o fs kolem 45hz mad

18

(5 odpovědí, posláno do Reproduktory)

Tak jsem na to koukal, a připadá mi to jako by si monacor ty charky vymýšlel. Ono to má od původního TVM parametry plus mínus stejné,  někde horší někde lepší. Nejradši bych to nechal změřit.

19

(364 odpovědí, posláno do Smetiště)

http://www.monacor.cz/catalogue-product … amp;Hier=6

20

(8 odpovědí, posláno do Reproduktory)

Monacor.cz