diyFans.org

Fórum o audiotechnice a elektronice

#1 15.01.07 23:56

qwert
člen
Příspěvků: 3

problemy s LspCAD

Ludia ,pomoooc, stiahol som si LspCAD a aj crack nanho a vobec mi to nefunguje, crack sa neda aplikovat a ked chcem spustit lspcad tak mi vybehne nejake okno a ze nemam Ckserve, mal niekto podobny problem?
ako sa to riesi? mam win xp, lspcad verzia tusim 6, a stiahol som to z jednej stranky spolu s crackom, skusal som aj ine cracky ale nejde to..

#2 16.01.07 0:23

Hop377
člen
Příspěvků: 54

Re: problemy s LspCAD

Ak mas WinXP alebo Win2000 spusti si program setupex.exe, je v adresari, kde si nainstaloval LspCad.

#3 16.01.07 13:39

qwert
člen
Příspěvků: 3

Re: problemy s LspCAD

no jo, ked spustim setupex.exe tak mi vypise ze nevie najst subor cks.exe a on tam vazne neni

#4 16.01.07 13:51

qwert
člen
Příspěvků: 3

Re: problemy s LspCAD

no uz je to v poriadku, uz som si s tym poradil..

#5 19.01.07 15:57

Micro
člen
Z: Brno
Příspěvků: 45

Re: problemy s LspCAD

LspCAD jsem už instaloval asi 7x krát a ani jednou jsem ho nerozchodil. Sice jsem trošičku lamka, ale to je fuk. Když ho nainstaluji a chci spustit ibjeví sě nějaké okno z červeným vykřičníkem. A někdy zase že to nedokážu načíst nějakej soubor. Už mě to nebaví. a ve WinISD se nedají tak dobře simulovat vyhýbky... Takže LSP CAD je nutnost... Díky za rady,,

#6 19.01.07 23:54

Josse
člen
Příspěvků: 19

Re: problemy s LspCAD

No kupil som si NB TP a po nainstalovani LSP mi to vyhodi nejaku hlasku ze nemoze citat z ram alebo nespravna instrukcia ... take nieco. Tak som to vzal do roboty a skusil nainstalovat na desktope, tam mi zase vypisalo: ckserve is not running ak si dobre pamatam a je to nieco co mam mat nainstalovane xp -cko (nejaka sietova licencia) Doma na strom desktope mi to slapalo bez najmensich problemov. Oba pc boli dodane s orig. XP. Takze tiez tomu nerozumiem ale az si najdem cas tak sa tomu budem blizsie venovat. Ak sa niekto s niecim podobnym stretol a vyriesil to mohl by sa podelit o skusenost. D

#7 20.01.07 9:09

Hop377
člen
Příspěvků: 54

Re: problemy s LspCAD

To Josse:
Kua, citaj vyssie.

ARCHIV STARŠÍCH FÓR / 4. FÓRUM - 737 témat (1/2007 - 4/2007)