diyFans.org

Fórum o audiotechnice a elektronice

#31 10.04.07 19:20

alfonzito
člen
Příspěvků: 36

Re: Monoblok do auta

pulzar by bol aj podla mna vpohode.alebo co takto mac audio maximus 1.750?myslim ze by to mohol byt tiez good stroj a ked zozenes poizity tak aj za dobry peniaz

#32 11.04.07 0:09

antonio
admin
Příspěvků: 819

Re: Monoblok do auta

Možná bych sehnal do 3.5k ten Magnat The Rock Mono. Sinclaire, měl bys ještě nějaký tip na solidní mono?

alfonz: Jo, ten Mac 1.750 vypadá taky zajímavě.

#33 11.04.07 9:07

sinclair
člen
Příspěvků: 725

Re: Monoblok do auta

Případně i RX mono, ale nemá subsonic. Ale zato má šest párů 1943/5200.

Vážení, nebyl teď někde velký tuningový sraz? Jsem nějak mimo obraz..zesilovačů půl Transitu a k tomu nádavkem PRVNÍ, totálně oddělaný Mac Fearless One. Čisté Dčko s celkovou účinností okolo 85% a ventilátorem, totálně usmažené. Nechápu, jak to kdo dokázal. Probité všechny koncové fety, shořelý měnič, nafouklé elyty..prostě totálka.

#34 11.04.07 9:18

lotrpotr
člen
Příspěvků: 175

Re: Monoblok do auta

Mám takové tušení, že v soboru 7.dubna byl v BRně na okruhu

#35 11.04.07 9:34

Michal
moderátor
Z: Plzeň
Příspěvků: 1267

Re: Monoblok do auta

Jo byl. Junglist nebo kdo tu zval. smile

Další argument, který posouvá vrchol gaussovy křivky v oblasti autohifi kousek do leva.

#36 11.04.07 11:25

Crashpc
člen
Příspěvků: 689

Re: Monoblok do auta

já pořád nechápu tu gaussovu křivku :-)

#37 11.04.07 11:40

Michal
moderátor
Z: Plzeň
Příspěvků: 1267

Re: Monoblok do auta

Gausovy křivka popisuje (mimo jiné) rozložení inteligence v populaci. Má přibližně tvar funkce -cos(x) + 1, jinak její definice je trošku složitější. V podstatě je to takovej kopeček a znamená to to, že nejvíc je vždycky těch nejprůměrnějších a směrem do leva a prava to víceméně symtericky klesá a limitně se blíží nule. Křivka pro IQ zaměstnanců temelínské elektrárny bude hodně v pravo, zatímco ta pro autohifíky bude celá hodně do leva. Tedy ten průměr v dané populaci (zaměstnanci JETE nebo autohifíci) bude pokaždé jinde, reprezentován největším počtem jedinců.

Svým způsobem je to histogram, gaussovost křivky pouze upřesňuje to, že je to víceméně symetrické kolem průměru/střední hodnoty.

Nevím jestli to byo tady, ale kdesi jsem četl zajímavý postřeh:
Představte si toho nejprůměrnějšího člověka, jakého dovedete. A pak si uvědomte, že polovina populace je horší než on.

#38 11.04.07 12:28

Crashpc
člen
Příspěvků: 689

Re: Monoblok do auta

Michal. no jak vypadá vim, jen sem si to nedal dohromady s autohifíkama, teď už to chápu uplně jasně a zřetelně :-)

#39 11.04.07 12:36

furious
člen
Příspěvků: 95

Re: Monoblok do auta

http://centros5.pntic.mec.es/sierrami/dematesna/demates67/opciones/sabias/Gasuss/Gauss/Gauss8.jpg

#40 11.04.07 13:01

Michal
moderátor
Z: Plzeň
Příspěvků: 1267

Re: Monoblok do auta

No, vidíš jak je furious chytrej, dokáže i pastnotut imidž z netu. smile Já si ten vzorec nikdy z hlavy nepamatoval.

#41 11.04.07 19:03

antonio
admin
Příspěvků: 819

Re: Monoblok do auta

sinclair: A ještě naposled » objevil jsem dva typy "rock mono", který jsi ty myslel? Patrně to budou skoro totožné typy.

Magnat The Rock Mono
Magnat Rock Mono 1000

Ten RX Mono subsonic má, má to ve specifikaci. Moc zajímavý kousek, ten se mi zatím zamlouvá nejvíc.

#42 Včera 19:33

sinclair
člen
Příspěvků: 725

Re: Monoblok do auta

Rocky se liší jenom kastlí a koncovýma trandama, jinak stejné. Ten RX mono je slušný, jenom nevím, jestli je někde ještě k sehnání, RX řada pomalu končí.

ARCHIV STARŠÍCH FÓR / 4. FÓRUM - 737 témat (1/2007 - 4/2007)