diyFans.org

Fórum o audiotechnice a elektronice

#91 06.04.07 1:11

frost
člen
Příspěvků: 43

Re: Dunkeracek BAN?

sinclair napsal:

Spirite, nic proti Tobě jinak nemám, ale opravdu JE chujovina už jenom vyhodit za takový reproduktor peníze, byť by to byly dvě-tři stovky. Za ty dvě-tři stovky lze koupit třeba slušný výškáč, který je podstatně užitečnější a ty peníze nejsou v konečné fázi vyhozené do popelnice /kde ten Dexon či Conrad nakonec skončí/.

Ty reproduktory JSOU určené a vyrobené za účelem vytahání peněz z kapes nepoučených lidí, jsou vyrobené s tak nízkými náklady a za použití takových surovin, že nic podobného by si domácí výrobce ani před krachem nedovolil.
A experimentování se sračkou přinese jaký výsledek? Sračkový..

Proto si i já myslím, že kdo si takovýto reproduktor koupí, je pitomec. Už jenom v tom, že první čumí na cenovku a až potom zjišťuje, co to vlastně koupil. A není mu ani v nejmenším podezřelé, že stejně velký reproduktor, se skoro stejnými štítkovými údaji, ale od renomované firmy stojí 5x-10x tolik.

..by ma zaujimalo v com chodis obleceny a obuty - paaaac sa v tom vyznam... mozes prosim ta napisat? big_smile na 100% som si isty ze 98% z toho je skurvena ZLTA CINA *smeejem* ..tak PSSSSSST

#92 06.04.07 1:14

sinclair
člen
Příspěvků: 725

Re: Dunkeracek BAN?

No vidíš, já bych podobného týpka /pokud mu teda něco nedlužíš/ poslal s pěti stovkama za sub do prdele. Prostě bych do toho nešel už jenom kvůli očekávatelnému špatnému výsledku a já mizernou, nebo zbytečnou práci dělat nechci, je to škoda času. Tolik nám ho zase příroda nepřidělila..

Ale uznávám, že někomu se může líbit otřesně tlustá baba, na které si nahrne kozy zrovna tam, kde zrovna potřebuje a stejně tak se někomu může líbit zvuk subu s takovou sračkou. Je to o dolní hranici vkusu a náročnosti.

Edit: froste, to nebylo moc vtipný. Ale abys měl klid: chodím ve značkových hadrách a botách, koupených se zárukou v kamenných obchodech. Kde je můžu v případě, že se s nimi nedejbože něco stane, kdykoliv reklamovat. Zatím jsem tu potřebu neměl. Je mi jedno, kde jsou ty HISky, ve kterých chodím, ušitý. Důležitý je pro mě to, že se po půlroce, nebo po pátým praní nezačnou rozpadat, jako ten šmejd od rákosníků, ve kterém chodí polovina republiky.

naposledy upravil sinclair (06.04.07 1:19)

#93 06.04.07 1:26

BlackRider
člen
Příspěvků: 495

Re: Dunkeracek BAN?

Froste, prosím vysvětli mě, jak s tím, o čem se tu vede diskuze souvisí to, co na sobě člověk nosí za hadry? sad

naposledy upravil BlackRider (06.04.07 1:27)

#94 06.04.07 1:35

sinclair
člen
Příspěvků: 725

Re: Dunkeracek BAN?

Nijak, další debílek, kterej něco napsal, aby něco napsal. Nic jiného v tom nehledej.

#95 06.04.07 3:13

BlackRider
člen
Příspěvků: 495

Re: Dunkeracek BAN?

Asi tak...

#96 06.04.07 9:35

frost
člen
Příspěvků: 43

Re: Dunkeracek BAN?

2Sinclair, #72: neverim ze mas vsetko znackove, ale to je jedno, proste sa mi hnusi ako skoro kazdeho arogantne odjebes, howw..

..pánove, idete niekto zajtra do brna na tuning zraz?

#97 06.04.07 9:49

Michal
moderátor
Z: Plzeň
Příspěvků: 1267

Re: Dunkeracek BAN?

Na autohifi a tuning srazy jsem přestal jezdit, když mi došlo, jak mohutně se tam stěhuje vrchol gaussovy křivky směrem do leva. Kdyby to Gauss viděl, tak přeformuluje vzorce.

#98 06.04.07 10:01

frost
člen
Příspěvků: 43

Re: Dunkeracek BAN?

to je jedno smile ale chcem si to rozdat s nimi v sprinte wink

#99 06.04.07 10:11

Michal
moderátor
Z: Plzeň
Příspěvků: 1267

Re: Dunkeracek BAN?

Bodeť, třeba potom budeš mít taky nejlepší babu a budou ti říkat Dý-Kej-San. smile smile

#100 06.04.07 10:18

Usáma woe pyčo
moderátor
Z: 50°7'N 16°12'E
Příspěvků: 1431
Web

Re: Dunkeracek BAN?

Já nosim zásadně sekáč a když se něco rozpadne, tak to tomu jedině prospěje lol

#101 06.04.07 10:20

Karlos
člen
Příspěvků: 895

Re: Dunkeracek BAN?

frost ma rád Rychle a zběsile jo ? big_smile
Usáma woe pyčo mám tu něco na vyhození nechceš? to by se na tobě eště nejakej ten rok rozpadat mohlo big_smile

naposledy upravil Karlos (06.04.07 10:21)

#102 06.04.07 10:32

frost
člen
Příspěvků: 43

Re: Dunkeracek BAN?

neviem co je rychle a zbesile smile ale rad by som si to proste rozdal s ich nalestenymi tatosmi smile

#103 06.04.07 10:36

Michal
moderátor
Z: Plzeň
Příspěvků: 1267

Re: Dunkeracek BAN?

čistě pro informaci, v čem hodláš závodit?

#104 06.04.07 10:38

Usáma woe pyčo
moderátor
Z: 50°7'N 16°12'E
Příspěvků: 1431
Web

Re: Dunkeracek BAN?

Já myslel, že si to chce rozdat s těma babama lol

#105 06.04.07 10:43

junglist
člen
Z: Kolín / mid bohemia
Příspěvků: 47

Re: Dunkeracek BAN?

Froste, přelož mi prosím tě do češtiny" s ich nalestenymi tatosmi " ???

#106 06.04.07 10:58

frost
člen
Příspěvků: 43

Re: Dunkeracek BAN?

2Michal: v sprinte

#107 06.04.07 11:13

Spirit
člen
Příspěvků: 316

Re: Dunkeracek BAN?

2Sinclair: nedluzim a stavat to ani nebudem. Chcel pomne iba kupit mu nejaky menic do 5 stovek. Ja som iba spojka. Kupil som od od jedneho clena z fora a s informaciou do akej bedne ho ma dat pojde dotycnemu.

2 frost: predpokladam, ze michal sa pytal v akom aute sa chystas zavodit smile

#108 06.04.07 11:44

Michal
moderátor
Z: Plzeň
Příspěvků: 1267

Re: Dunkeracek BAN?

Nene, mě vůbec nezajímalo jaké bude mít auto, jaké tam má úpravy a co udělal pro to, aby byl rychlý na rozjezd...

205GTi?

#109 06.04.07 12:10

pibi
člen
Příspěvků: 168

Re: Dunkeracek BAN?

2Junglist: tátoš=kůň

#110 06.04.07 12:55

junglist
člen
Z: Kolín / mid bohemia
Příspěvků: 47

Re: Dunkeracek BAN?

Jo, dík pibi, už jsem v obraze smile

#111 06.04.07 13:08

Spirit
člen
Příspěvků: 316

Re: Dunkeracek BAN?

tak pardon, zle som to pochopil

#112 06.04.07 13:23

frost
člen
Příspěvků: 43

Re: Dunkeracek BAN?

Michal napsal:

205GTi?

tak tak wink

by Moderator: Když už kvótuju, tak takhle.

#113 06.04.07 13:28

Usáma woe pyčo
moderátor
Z: 50°7'N 16°12'E
Příspěvků: 1431
Web

Re: Dunkeracek BAN?

Můžeš přestat kvótovat?

#114 06.04.07 13:50

Michal
moderátor
Z: Plzeň
Příspěvků: 1267

Re: Dunkeracek BAN?

S předokolkou na sprinty? To bys měl lepší na startu couvat a pak to otočit. smile smile smile

#115 06.04.07 14:01

frost
člen
Příspěvků: 43

Re: Dunkeracek BAN?

no a, myslis ze tan su len same 4x4? je to sice predokolka ale stovku da do 7s wink

#116 Today 1:42

dawsoo
člen
Z: Praha
Příspěvků: 253

Re: Dunkeracek BAN?

Je to věru velká škoda že to tu tak šlo do kopru,já jsem byl zprvu nadšenej že něco takovýho tady je ale poslední dobou je tu 95% OT a keců o hovně a tvoří se tu opět stejně jako všude jinde opět nějakej pseudo-kastovní systém okolo pár lidí kteří jsou jakoby více in dále skupina odborníků a zákonitě i logicky jejich jejich vlezdoprdelků a jako důsledek skupina jejich principiálních odpůrců.Takže se není čemu divit že se tak přiostřilo...
Hlavní a zásadní chyba je že tu nejsou pevná pravidla, sorry Frankie a částečně i Martine...ale jako moderátory si představuju lidi kteří jednak měří všem stejně a za druhý sami nedělaj bordel v sekcích kde je jasně dané téma.
Myslím si přitom že by stačilo dodržovat alespoň jen jedno jedinné pravidlo.A to: jakmile se uhne od tématu včetně přechodu do osobní roviny tak smazat a to bez ROZDÍLU!!! ať je to třeba pánbůh... to je jedinná cesta jak z toho ven...

Když to shrnu co jsem čet jen v tomhle vlákně ... tak je to pro mne věru smutné čtení ...jak psal siss podobně to vidím i já... vzdal jsem dohady a taky už spíše jen čtu ...konec mého OT

Ale k tématu. Pokud by jste chlapi chtěli vyhodit Dunkeráčka tak by jste museli vyhodit min 3/4 lidí odsud aby to bylo spravedlivý... což by pak zas bylo mrtvo..což se pochopitelně taky nechce... takže než bany bych raději volil sticky thread kde by pravvidla DIYFansu byly jasně dány a klidně pro mladý a začínající udělat sekci začínáme,kde by nově příchozí nebo začínající mohli normálně napsat o radu či konverzovat nápady a názory bez obavy aby je někdo neposlal hned doprdele nebo jinak neurážel... Proboha vždyť každej nějak začínal ...a já chápu kluky kteří i když vědí hovno tak si to prostě jen nechtěj nenechat líbit a pak prasej a flamujou už jen proto,že se jednoduše taky maj právo nasrat. Pokud by byla sekce pro začátečníky místo odstřelu by stačilo by je tam odkázat... nahoře by byly různý linky a odkazy na základy a věřím tomu že by tam zavítali i místní znalci poradit či pomoci... u nich zase chápu nasranost že když se bavěj "dospělí" tak je štve že se do toho nasere někdo total mimo mísu... jak říkám kritizovat a nadávat je snadný, proto zároveň i dodávám aspoň svůj debilní nápad k zamyšlení zda by to nemohla bejt cesta k uzdravení tohoto jinak pořád stále ještě díky projektům hodně cenného fóra...

naposledy upravil dawsoo (Today 1:55)

#117 Today 3:35

siss
člen
Příspěvků: 106

Re: Dunkeracek BAN?

suhlasim dawsoo

#118 Today 9:36

Jaro
člen
Příspěvků: 375

Re: Dunkeracek BAN?

Ja suhlasim tiez, aj ked som to predpokladal skor a napisal antoniovy koli tomu-ale nic sa nezmenilo... skoda riesit

#119 Today 9:53

antonio
admin
Příspěvků: 819

Re: Dunkeracek BAN?

Mě se to taky nelíbí, souhlasím. Chci to utnout a s novým fórem tu nastolit pořádek a tvrdou ruku, ale nezvládnu to sám, nejsem tu tak často. Práci moderátorů nevidím (nepoznám ji). Frank začal ale hodně spamovat, to mi vadí, iMartina moc nevidím, Michal je novej... od nového si to zkusím šéfovat sám, možná s Michalem, chci, aby to bylo jako dřív.

#120 Today 9:58

sinclair
člen
Příspěvků: 725

Re: Dunkeracek BAN?

Myslím, že Michal je velmi, velmi vhodný kandidát na tuhle funkci.

ARCHIV STARŠÍCH FÓR / 4. FÓRUM - 737 témat (1/2007 - 4/2007)