diyFans.org

Fórum o audiotechnice a elektronice

#31 21.03.07 9:07

Michal
moderátor
Z: Plzeň
Příspěvků: 1267

Re: Repro pro autosubwoofer-poraďte prosím

Ber to s nadsázkou. smile
Ukazoval jsi mi ty DLS, nejsou to špatná repra, jenom pořád... já v autosadách nevidím snahu nabídnout kvalitu, jenom snahu udělat co nejvíc cool design a vydřít peníze. U autosubů je situace trošku jiná, tam vidím jejich přínos ZAJMÉNA v tom malém pracovním objemu, takhle se o profíci a většina levnějších hifi použít nedá a pro mne je to parametr zásadní, nemusí to tak být u každého, uznávám.

#32 21.03.07 11:18

Crashpc
člen
Příspěvků: 689

Re: Repro pro autosubwoofer-poraďte prosím

Ano, taky nevidim tu snahu ale co mi zbejva? nechci mit promoceny membrany a nemam do dveri diru 20cm atd... jinak souhlas.

aa furt mi za zadama chodej nejaky velky zvirata :-]

//edit: no, uz sem doma... odznova:

1)Boduard měl určitě velmi kvalitní návrh. já se ale držel původních požadavků. je moc pěkný že se tu nabízej varianty a člověk si má co vybrat - někdy vybere něco lepšího co původně nezamýšlel. já sem ale takovej že mám představu o struktuře, a ptám se pouze na konkrétní prvky. Nenapadlo mě to brát tak zeširoka - chtěl sub, má ho mít smile

2) testy - no sám sem nějaký dělal a takhle to chodí jen výjímečně. Povětšinou totiž testující nerozkřikuje -Jééé my budem dělat testy auto repro - takže si to nikdo jentak nepodplatí když o tom neví. od výrobce se repráky na testy neberou. Výjímky ale potvrzují pravidlo. Spíš se to dělá tak (můj případ) že se něco testuje, a když nějakej ultra prestižní výrobek absolutně propadne, tak se napíše že neni až tak špatnej, popřípadě se jeho recenze neotiskne big_smile (u mě konkréně M-audio - některý výrobky má fakt dobrý ale sou i vysloveně hrozný volby)
Druhá věc je že tester může bejt uplně hluchej a blbej, a napíše že repráky sou super všechny, a ono ne. to je pak zlo... je to těžký ale já taky vreálu pořádně nevim kdo jsi(michal). podplatili tě snad v DLS ? lol

3)leštěnky. to je prostě téma omýlaný furt dokola. je to autozvuk tak počítám s tim že to leštěnky sou. sou ale aspoň připravený na práci v autě. jiná možnost se povětšinou nenaskýtá.
leštěnka nejnaleštěnější - to zní jak rampepurda rampepurďácká big_smile to si někam napíšu...


koukám ale že bych se měl taky odnaučit věřit i rohlíku za 2kč big_smile stokrát "sem debil" (nemířeno proti tobě) ale postoprvní nesežeru rozemletou myš v něm :-D dobré chutnání kluci... lol

naposledy upravil Crashpc (21.03.07 16:14)

#33 02.04.07 8:17

pls
člen
Příspěvků: 3

Re: Repro pro autosubwoofer-poraďte prosím

No chlapi, ja tam nejaky parametry vidim, dole je odkaz Datasheet a ten smeruje na PDF :-)

#34 02.04.07 9:05

Michal
moderátor
Z: Plzeň
Příspěvků: 1267

Re: Repro pro autosubwoofer-poraďte prosím

Crashi a proč nikde nejsou v časopisech testy G18RNX/P, L18 a podobných reper v takovém měřítku v jakém je to v autohifi?
DLS mě nepodplatili, mohl sisi všimnout, že nedoporučuju nic z autohifi obecně a když něco, tak to, co jsem měl v autě a můžu o tom napsat jak plusy tak mínusy. Z DLS konkrétně se mi líbili R6A, které jsem slyšel v dobré instalaci a udělali na mě dojem, jeden čas jsem je chtěl, jiné neznám.

#35 02.04.07 9:28

Crashpc
člen
Příspěvků: 689

Re: Repro pro autosubwoofer-poraďte prosím

V časopisech nejsou seasy protože ty slepičí mozky nenapadne si dát do auta nic jinýho než hustohustý repráky s nějakym brutál děrovanym designem a leštěnym magnetem. Neznám nikoho kdo by o tom jen uvažoval, natož konal.

heh teď na to koukám - pokud si myslel v "neautohifi" tak odpověď neznám. asi že se nevešly mezy ty tuny reklamy? big_smile nebo proto že sou tak dobrý oproti ostatním že by byl průser vytisknout recenzi jak ostatní pohořeli? já nevim. Dobrý je na tom to že to vůbec nemusim řešit.
Pokud se koukneš na jejich výrobky (hlavně menší repro) tak většina z nich má dost malou citlivost (je jedno proč nebo na úkor čeho) takže o to víc si musíš pomoct na zesilovačích, a kdo myslíš že bude platit za kvalitní silnej zesilovač - na to se ti zrovna tihle high-endisti s kabelama za 300kč/m pěkně vyserou big_smile
já ti nevim. nevim toho zas tak moc, a už vůbec ne prakticky o konkrétních reprákách.

PS: stejně tě podplatili big_smile

#36 02.04.07 9:44

Michal
moderátor
Z: Plzeň
Příspěvků: 1267

Re: Repro pro autosubwoofer-poraďte prosím

A proto od nich nic nemám. smile Teď jsi mne odhalil. Kdo mě ještě platí? smile SEAS? Visaton? Peerless? :)Zeptej se Chucka... smile smile

#37 02.04.07 9:53

Crashpc
člen
Příspěvků: 689

Re: Repro pro autosubwoofer-poraďte prosím

no jasně že nemáš, jinak by to bylo nápadný.

#38 02.04.07 10:14

junglist
člen
Z: Kolín / mid bohemia
Příspěvků: 47

Re: Repro pro autosubwoofer-poraďte prosím

A co ty kreši? Už máš vybráno?

#39 02.04.07 10:40

Crashpc
člen
Příspěvků: 689

Re: Repro pro autosubwoofer-poraďte prosím

myslíš sub nebo "malý"? jako sub bude na 90% Beyma 12G40 :-) kompa ještě rozhodnutý nejsou.

#40 02.04.07 12:51

junglist
člen
Z: Kolín / mid bohemia
Příspěvků: 47

Re: Repro pro autosubwoofer-poraďte prosím

Myslim předek. Odkud jsi?

ARCHIV STARŠÍCH FÓR / 4. FÓRUM - 737 témat (1/2007 - 4/2007)