diyFans.org

Fórum o audiotechnice a elektronice

#1 11.03.07 19:04

Klon
člen
Příspěvků: 92

ČVUT vs ZČU

Zdravim všechny, když to dobře půjde tak letos odmaturuju. Tak pomalu přemejšlím kam pak dál, přihlášky půjdou na obě, ale kam se nakonec vydat? ČVUT nebo ZČU ? Máte někdo možnost poskytnout pohled zevnitř, jaký tam jsou lidi, atmosféra a tak?Na ČVUT jsem se byl podívat, nutno říci že mě to ale nějak extra nenatchlo (ale mají tam akustickou komoru "o), na strahově dobrej net,ale hnusný koleje ).ZČU jsem propás. Vyhlídnuto mam na ČVUT Elektronika a sdělovací technika na ZČU Elektronika a telekomunikace. Jaký jsou v Plzni koleje ?Zatím to vypadá spíš na Prahu, je to blíž, je tam všechno (Jak je na tom Plzeň ?elektromateriál, hutní materiál ?).Dík za info a rady.
Kdo kam jdete ?

#2 11.03.07 19:17

opamp
člen
Příspěvků: 404
Web

Re: ČVUT vs ZČU

Všechno je o lidech. Na ČVUT jsou neskutečný čuráci i neskutečně skvělí lidi... Strahov byl za nás ještě volezlejší než teď a taky jsme ho přežili.

Elektroniku a sdělovací techniku jsem studoval taky. Když přežiješ prvák, máš vyhráno z 33%.

Jo, z katedry obvodů poznáš během prvních ročníků jen to nejhorší (teorie obvodů atd). Skutečně zajímavý předměty začnou v druhým semestru druháku a ve třeťáku. A poznáš tam hlavně najednou jiný lidi s jiným přístupem k věci...

naposledy upravil opamp (11.03.07 19:17)

#3 11.03.07 19:20

luikas
člen
Příspěvků: 528

Re: ČVUT vs ZČU

ja jdu uplne presne na ty samy skoly (+ jeste VUT v Brne), na CVUT mirim i na stejnou fakultu a zamereni, v Plzni jsem nakonec dal pred sdelovackou prednost aplikovany elektronice (tam bych podle toho co maj na strankach mozna mohl jit bez prijimacek). takze budu stat pred stejnym problemem. I kdyz asi mirne preferuji Prahu, uz kvuli tomu ze je znatelne bliz a budu tam znat dost lidi.

#4 11.03.07 19:31

Michal
moderátor
Z: Plzeň
Příspěvků: 1267

Re: ČVUT vs ZČU

Jestli půjdeš na ZČU, máme podnájem. smile

#5 11.03.07 19:35

luikas
člen
Příspěvků: 528

Re: ČVUT vs ZČU

myslis vedle ty fajnovy hospody? smile

ARCHIV STARŠÍCH FÓR / 4. FÓRUM - 737 témat (1/2007 - 4/2007)