diyFans.org

Fórum o audiotechnice a elektronice

#1 08.03.07 22:29

muzic
člen
Příspěvků: 54

Pomooooc!

můj problem patří do této nejméně navštěované rubriky.
Zlobí mě double CD player:vylučovací metodou jsem zjistil ,že to bude asi ve zdroji napájení.
Výstupní signál se deformuje -zkresluje,přehrávání se zastavuje.
Můžete mi někdo k tomu něco říct?
Musím se na to zítra podívat --v sobotu hraju!!! hrůůza
( Omnitronic CDP -360)

#2 09.03.07 8:21

kyselym
člen
Příspěvků: 280

Re: Pomooooc!

zavolej sinclairovy sedni do auta a zavez mu to treba ti to spravi, ale vzhledem k tomu ze je uz patek tak asi ne...bohuzel

#3 09.03.07 9:05

sinclair
člen
Příspěvků: 725

Re: Pomooooc!

Nebo na opačnou stranu-Ostrava, Ing.Tomáš Matoušek, nick má Sendy, najdeš ho na zesilovace.cz i na Elwebu.

#4 09.03.07 10:17

raspi
člen
Z: lázně u perníkova
Příspěvků: 39

Re: Pomooooc!

Podobný problém jsem měl na půjčených Omnitronikách a bylo to tím, že se přehříval.

#5 09.03.07 10:37

muzic
člen
Příspěvků: 54

Re: Pomooooc!

raspi: A cos s tím dělal

#6 09.03.07 12:25

raspi
člen
Z: lázně u perníkova
Příspěvků: 39

Re: Pomooooc!

Vrátil majiteli :-))

No pokud ti fakt blbne, tak prostě v sobotu nehraješ. S tím se prostě při toužití této značky musíš smířit. Těžko ti ho někdo opraví na počkání. Raději obvolej známé, aby ti půjčili jakýkoliv (DVD, hi-fi věž) přehrávač. Prostě cokoliv, co půjde připojit k mixu. Jeden můj známý hrával z hi-fi věže a s playstationem společně připojeným k mixu a taky to šlo. On je to fakt trapas, když ti klekne tenhle double-přehrávač.

#7 09.03.07 13:46

sinclair
člen
Příspěvků: 725

Re: Pomooooc!

Takže jsme tam, kde jsme byli. Odkud seš, muzicu? Jestli někde od Vsetína, tak to máš na obě strany /Luha-OVA/ zhruba stejně daleko:-)

#8 11.03.07 14:23

muzic
člen
Příspěvků: 54

Re: Pomooooc!

Záhada:!!! :Včera jsem zde psal příspěvek a je to fuč!!! ?????????????
Takže k věci:double player-obstál včerejší disku". Nakonec jsem to opravil-byl to přerušenej drátek v napájecím trafu se zabudovanou termo -pojistkou. A když jsem to měl rozdělaný ,tak jsem zjistil,že přítlačný horní kotouček CD je excentricky uložen,tak jsen ho vystředil a tím přestala mechanika unašeče CD házet (rachotit).
Ještě bych poděkoval za vaš zájem.
sinclair : jsem od Brna
raspi : ten přehrávač je můj, takže ho nemůžu vrátit...

#9 11.03.07 17:01

Michal
moderátor
Z: Plzeň
Příspěvků: 1267

Re: Pomooooc!

Skutečně kvalitní přístroj, podle toho co jsi napsal.

#10 11.03.07 17:36

muzic
člen
Příspěvků: 54

Re: Pomooooc!

No jo!...když jsem před dvěma léty zjistil,že na ty stávající už nejde hrát,tak jsem si pořídil tento Omni...celkem levně z druhé ruky(ale mám takový dojem ,že byl dovezen z Německa,jako ii.jakost) :-). Tento CDP 360 je nejlevnější Omni. Ale to se stává i u lepších výrobků DO -DO ! ( dodělej-doma ) Tak uvidíme jak to dlouho vydrží. Aspoň ,že lasery jsou Sony. Pokukuju po něčem lepším-např. NUmark- kolem 10-15 tisíc. Jen aby to nebylo to samý. Ale 30 litrů bych za to nedal.
http://img54.imageshack.us/img54/3074/1003096kn2.jpg

#11 11.03.07 19:38

DeadMAN
člen
Z: Kolta City, SloWaKIA
Příspěvků: 83

Re: Pomooooc!

Ja mam American Audio MCD 510 uz cca pol roka a som plne spokojny... Vtedy som ho kupil za cca 14000Sk, dnes je okolo 11-12tis. Kamarat ma MCD 710 a taktiez iba chvali...

#12 07.04.07 10:47

muzic
člen
Příspěvků: 54

Re: Pomooooc!

Další poznarek:váže se k tomu přehřívání !!!
Už jsem myslel ,že ho vyhodím a dával prachy dohromady na novej Player.
Jednou hrál a pak zas néé!...
A pak jse si to uvědomil--- mám to v "racku" rozmístěný tak,že pod CDP Omni. je umístěn ještě další player,jako by záložní. Ten má na odvod tepla v krytu perforování-dírky a kousek nad ním je ten double player,který má uprostřed skříně umístěno napájecí trafo s vestavěnou tepelnou pojistkou!!!
Takže ,když zapnu druhý player,tak ohřívá ten horní a trafo hapruje!

ARCHIV STARŠÍCH FÓR / 4. FÓRUM - 737 témat (1/2007 - 4/2007)