diyFans.org

Fórum o audiotechnice a elektronice

#1 07.03.07 6:53

T.Viper
člen
Příspěvků: 276

Nesmysly PČR

Kurva včera zas sem se pěkně nasral, bez ohledu na to, že tež dělam, resp. dělal sem pro PČR, tak včera zas nebylo, kde parkovat, no tak sem to nechal v řadě aut, který stály před kulturákem, že... Jo neni to sice vyhrazený parkování, ale na vyhrazený parkování se sem serou hlavně ti, co tu ani nebydlí, takže místo neni. Ty kurvy městské zas nemaj, co dělat a nemaj na pivo, tak mě dali botu... mad No kurva logika městskejch chlupatejch je fakt na piču. Já jim to ale vrátim s úrokama!!! Stačí jeden telefonát na vnitro a hezky jim tu zatopím big_smile Ať si šmejdi nezvykaj. I myslim, že vim, který přesně to byli, páč většinu z nich znám a někteří jsou dobří chuji teda, těm bych s radostí nakopal prdel... lol Zas akorát otravujou, pak mě to nestojí sice 3 kila, ale pivo kámošovi v hospodě, kvůli těm chujům. big_smile Hold chce to jim zvednout šunky, ať si tak nedovolujou a to pro kámoše z vnitra nebude problém lol

#2 07.03.07 9:18

Karlos
člen
Příspěvků: 895

Re: Nesmysly PČR

Jen jim dej big_smile

#3 07.03.07 9:37

T.Viper
člen
Příspěvků: 276

Re: Nesmysly PČR

Ne jako teď sem to řešil a přijel to řešit kámoš zrovna... wink No ale tak jasně jako, on pravil hned, že ti kolegové jsou pěkný píčusi, bo včera na tom místě taky byli a zcela jasně nebyl nikde jinej flek a stály tu i jiný auta a bez boty. Problém je v tom, že už o tom má vedený záznam, takže smůla, akorát to prošlo s jinym finančnim hodnocenim, než normálně... big_smile Řekl mi naprosto přesně, kteří to byli, takže těm kurvám za to dám pěkný dáreček a zatopim jim trochu, to bude kurva kontrola za kontrolou až se z toho poserou hajzli, jenom je třeba to vymyslet tak, aby to neschytali nechtěně i kámoši, ale Laďa z vnitra už ví, kam zavolat aby trochu přitopil lol Teď se budou mít hoši na co těšit big_smile Eště bych moh zjistit, kerým autem jezdí a do rána to maj na špalkoch a ať se staraj kreténi!!! Ne jako fakt teď sem s kamošem hodil řeč, žas sme se dlouho neviděli a myslim, že on sám jim dost znepříjemní život. Fakt taky pravil, no víš oni neměli na pivo... big_smile Já jim dám kurvám, že nemaj na pivo, vim, jak dobře sem byl placený na jednom z těch dost nízkých míst bez praxe a jenom s maturou, tak ať nekecaj, volové lol mad No nic, už to neřešim, ale opět se potvrdilo, že ne všeci fízli jsou hovada a kreténi, je to jenom o lidech a hold včera večír tam zrovna byli vypatlané hlavy!

#4 07.03.07 10:34

check
člen
Z: praha
Příspěvků: 312
Web

Re: Nesmysly PČR

Na boticku je jedina odpoved: Ano vlastnim auto, ale neridl sem ho. Vim, kdo ho ridil, ale je to osoba me blizka a proto si nepreji odhalit jeji totoznost.
Policajti muzou akorat zase tu boticku sundat, platit nic nemusis. Na netu bude urcite pekny formular, kam doplnis ákorat jmeno a datum. At zije ceske zakonodarstvi smile

naposledy upravil check (07.03.07 10:35)

#5 07.03.07 12:28

7tech
člen
Z: Příbram
Příspěvků: 287
Web

Re: Nesmysly PČR

T.Vipere, píšeš, "kurvy městské" a "logika městskejch chlupatejch" a potom nadáváš na PČR? Nepleteš si pojmy s dojmy? A jestli jsi parkoval tam, kde se nesmí, tak bys měl nadávat především sobě a potom možná na odbor dopavy MÚ, který režim parkování v místě upravuje. Já být policajtem v místě Tvého bydliště a číst tento příspěvek, tak dostaneš botu každý den a nejen to.

#6 07.03.07 12:38

T.Viper
člen
Příspěvků: 276

Re: Nesmysly PČR

Ha ha... Nebyl bych proti, kdyby ty boty dali všem autům v té řadě... wink V tom je ta jejich logika na hovno, to sem tim myslel... U nás to dělaj tak všude, tady přijedou borci, co tu vůbec nemaj co dělat a zaserou parkoviště a ti, co tu bydlej parkujou dlouhou dobu stejně, jako já, když neni místo a boty se teda dřív nedávaly, zajímavý, ne? Zvlášť, když je akce v kulturáku a stálo tam dalších 5 aut za mnou. Jo tak potom jo, kdo se tam zjeví, okamžitě bota, ale že daj jenom jednomu v řadě, jsou to prostě krypli a jestli to nechápeš, tak to teda potěš. Jak sem napsal, já se s mnoha z nich dobře znám a ten, co to přijel se mnou řešit těm kreténu vynadal jak svini do koryta, za to má u mě pivo... Bych chtěl vidět, jak bys chtěl dávat boty ty, kdybych na tebe poštval lidi z hodně vysokejch míst...když sme u toho. Podstata věci je, že buď teda všichni zacálujou a nebo nikdo, takhle jako vybrat jedno auto, jak posledně sousedovi, to je teda opravdu blbej fór. Už sem si to s něma ostatně vyřídil!!!
Já se s něma srát nebudu, když to jde po dobrym, tak se domluvim po dobrym, to jde většinou stejně jenom s těma známýma a když ne, mám na to tvrdé prostředky... Koneckonců nemám v Ostravě u poldů ukončenou smlouvu, pouze přerušenou za účelem studia, svůj flek mám furt resp. bude po vejšce daleko lepší flek... mě tihleti měšťáci nenaserou.

naposledy upravil T.Viper (07.03.07 12:50)

#7 07.03.07 12:47

sinclair
člen
Příspěvků: 725

Re: Nesmysly PČR

Městská policie obecně je banda naprosto zbytečných darmožroutů. Co je ale horšího /a v tom se mnou bude určitě 7T souhlasit/, že se do městské policie přijímají různá zakomplexovaná a psychicky ne zcela vyrovnaná individua s různými sklony, se kterými by v civilním životě měli dosti velké problémy. Takto je mohou volně provozovat, berou za to nemalý peníze a ještě jsou krytí zákonem. Viz zabitý bezdomovec ve Zlíně, agresivní exemplář kdesi ve Studénce, co shazoval děcka z kola tonfou apod.

#8 07.03.07 12:58

T.Viper
člen
Příspěvků: 276

Re: Nesmysly PČR

Jo a nepletu si pojmy s dojmy, do nesmyslů PČR spadá třeba naprostá píčovina, jako překročení rychlosti o 2km/h a už cáluješ. Jako to neni normální!!! Mě třeba v autě ukazuje normálně tachoš o 10km/h víc, než jedu ve skutečnosti, takže jezdim podle tacháče do 60 ve městě a v pohodě, ale třeba v 307čce už tam zdaleka taková rezerva neni a už s tim byly problémy... Nebavim se teď o překročení, že bych jel 70, ale možná 54, naměřili 51 a už kurva pane řidiči...bla bla No kuuurvaaa. Když jsou alespoň slušní, což u PČR naštěstí většinou jo, co sem tak potkal, tak se to dá normálně vyříkat a dobré... Zatímco "některé městské kurvy" si v tom libujou a řeší každou píčovinu, protože jsou přece pod zákonem pičo... No já bych ty měšťáky teda řádně přetřídil, tady z nich je tak 1/3, max. 1/2 úplně v pohodě a nic nenafukujou atp. zbytek banda vypatlanců.

#9 07.03.07 15:06

7tech
člen
Z: Příbram
Příspěvků: 287
Web

Re: Nesmysly PČR

T.Vipere, Tvé právní vědomí, jako zaměstnance PČR, je opravdu na vysoké úrovni.
"Borci, co tu nemají co dělat", koho tím myslíš? Je to vyhrazené parkoviště? Nebo soukromý pozemek s vyznačením zákazu? Jestli ne, tak tam klidně navezu 100 aut a nikdo nemůže ani ceknout. Tomu se říká svoboda.
S tím, že někdo botu dostal a někdo ne, můžeš stěží argumentovat. Ani městská policie není všemocná a klidně Ti to odůvodní kapacitními možnostmi ať techniky nebo policistů. Dneska jsi měl prostě smůlu, zítra ji bude mít někdo jiný a nebo zase Ty.
Horní mez povolené rychlosti je horní MEZ. Kdyby se k tomu do zákona přidala ještě tolerance, nemyslíš, že by to ztratilo smysl? Tachometry jsou schválně dělané tak, aby měly toleranci do plusu. Je to právě proto, aby ses nemohl vymlouvat, že máš třeba vysoký zimní vzorek. Takže jezdi podle tachometru a nebudeš mít problém.
Já neobhajuji zákony téhle prohnilé země, všichni víme, kdo je tvoří. (Tedy spíš přetváří. Původní tvůrci jsou, na rozdíl od šašků v parlamentu, odborníci.) Ale když něco poruším, tak držím hubu a nenadávám na ostatní.

Když si uvědomím, jak Tě rozčílila jedna pitomá botička, jak kvůli tomu dokážeš vyvádět a vyhrožovat na všechny strany, tak je mi jasné, že Tvým návratem do procesu kredit policie opět stoupne.

Máš pravdu Sinclaire. Většina uchazečů, kteří nesplní psychotesty, nastupuje potom k městské. Alespoň v Praze to tak je. Kupodivu jsem s městskou nikdy neměl problém. Většina konfliktů totiž vznikne z toho, že na sebe narazí debilové dva. Jakmile jedna ze stran umí jednat, obvykle tu druhou dokáže ukočírovat. Když jsem byl v uniformě a hrozil konflikt, obvykle stačilo, aby s člověkem začal jednat jiný policajt a bylo všechno v pohodě. Některé typy lidí si prostě nesednou a když se to posílí emocemi, tak je to v pytli.

#10 07.03.07 20:11

Crashpc
člen
Příspěvků: 689

Re: Nesmysly PČR

hh ja to mel nedavno - vite pane proc sem vas stavel? ja: rychlost. on: ano... hhh mel sem to za litr a dva body, akoratze jak sem si spletl konec mesta s okruhem zavodu NASCAR racing big_smile takze by to neproslo...

#11 07.03.07 21:25

T.Viper
člen
Příspěvků: 276

Re: Nesmysly PČR

To je mi naprosto jedno, já tu bydlim, oni ne, takže to ?ešim zostra. Já osobn? se s nikym srat nebudu. Jo svoboda? Od toho je tu do pi?e parkovišt? v centru m?sta ešt? navíc neplacené, tak co by ešt? víc pí?usi cht?li? V Ostrav? je to podstatn? horší... tam jsou skoro všechny volné plochy placené, takže by se laskav? nemuseli cpát na parkovišt? u baráku. Ne jako to sorry, mysli si co chceš, mi to je srde?n? jedno v tomto sm?ru. Já to ?ešim prost? všechno okamžit?. Onehdá sme jeli s kámošem já v 206ce, on v jaguáru a n?jakej kretén hodil p?ed kámoše myšku tak, že skoro do sebe vpálili, no tak sme si ho p?kn? zastavili a dostal do kefy a šmitec. Jako m?š?áci um?j akorát pí?ovat a to je tak asi všechno, to, že tady kurvy jezdí 180km/h po m?st? je naprosto normální, ale p?ekro?ení o 2 km/h už ne, no tak m?žou jít do pi?e jako!!! A hlavn? další v?c, že to bereš, jakože se to stalo jenom m?, ne na to si st?žovalo plno lidí, jako kurva nebudu ?um?t furt na tachoš, abych boha jeho nejel náhodou o 2km/h víc... Ale co, to je stejn? jedno, s tebou se evidentn? nedomluvim. Ne?ekl sem nic o všech, že jsou na pí?u, ale zakomplexovaných parchant? od m?stské mám teda dost. Jinak si klidn? dál drž dál kolegialitu s n?kterýma individuama, všechno totiž závisí na "normálním" p?ístupu, jo a jestli si myslíš, že sem pro úplatky, tak se kurevsky mýlíš..., ano hlavn? všechno ?eš p?esn? podle zákona, lidi t? budou mít rádi!!! big_smile Striktn? d?lat pana d?ležitého se opravdu cení...

#12 08.03.07 14:36

sinclair
člen
Příspěvků: 725

Re: Nesmysly PČR

Vipere, teď jsi sám potvrdil to, co si o Tobě už dávno myslím. Jseš debil a rozhodně bys měl jít pracovat ne k PČR, ale k městským. Tam zapadneš jako ulitej.

naposledy upravil sinclair (08.03.07 14:37)

#13 08.03.07 15:36

Michal
moderátor
Z: Plzeň
Příspěvků: 1267

Re: Nesmysly PČR

Předem se omlouvám za slovník který použiju.

Vajpre si fakt čůrák. Jakékoliv násilí za myšku nebo cokoliv jiného nenávidím a do držky bys potřeboval akorát tak ty. Stalo se něco? Ne. tak to vyřeší fakof. Pokud dojde na plechy, od toho tu je policie a on si to už odsere finančně a rozhodně ho to bude bolet víc než ta pěst od vás.

Ještě se tím chlub ty primitíve posranej. Jestli si potřebuješ kompenzovat ego takovýmhle chováním tak nepatříš ani k městský, ani ke státní ale možná do kotelny, abys to tomu uhlí mohl pořádně nandat. Fakt si mě nasral.

#14 08.03.07 16:11

Pepa
člen
Příspěvků: 39

Re: Nesmysly PČR

A tak se zrodil fašista...

#15 08.03.07 16:52

T.Viper
člen
Příspěvků: 276

Re: Nesmysly PČR

lol kreténi, tak na vás se patří zostra! A debil je tady rozhodně někdo jinej. Navíc tím mě nenasereš, jestli myslíš... Tyhle kecy jsou mi naprosto jedno. Když má naprosto stejnej názor na to nevlastní otec, doktor se dvěma vejškama, potom ste voli asi vy. Ten se mi alespoň nebojí říct všechno na rovinu, a ne, že si myslí... Myslet si můžeš, co chceš, opravdovej machr budeš, až mi to budeš schopnej říct přímo v osobní debatě. Když se mu něco nezdá, rozmluví mi to, že je to píčovina ale tohle schválil... Ostatně je mě tohle téma naprosto ukradený dneska... zas na tom místě stojí jinej magor, tak to brzo schytá, právě to jedou obhlížet..! Jo a mimochodem jeden kámoš dělá u zásahovky a teprve to, co dělá je opravdu hustá policejní brutalita, mistře fašisto!...Zajímavý, že všichni to chápou, jenom vy ne, to bude totiž jinak... kurva zas kolektiv nepochopů, nic jiného. Když se nikdo nemůže vyvztekat ani slovně, běžte fakt někam!!!

#16 08.03.07 17:29

Pepa
člen
Příspěvků: 39

Re: Nesmysly PČR

Nediv se, s tvým názorem na zásah městských polišů souhlasím. Nelíbí se mi však tvůj postoj k řešení - srší z tebe pomstychtivost, vyhrožování kámošama ze silových složek, kterých jsi členem. To je typická ukázka zneužívání známostí ve stylu "všichni jsou si rovni, ale někteří rovnější". To jenom krůček k vytváření jistoty, že se mi stát nic moc nemůže, proto dám do dřžťky motoristovi, co mne nasral, příště někoho zkopu, či přizabiju. Chováš se přesně tak, jak by se policajt chovat neměl. Tebe bude snadný vyprovokovat, dávej si na to pozor. Je mi 44 a zuřivých policajtů jsem viděl dost, zvlášť v minulém režimu. A nebyli to jen typičtí pochůzkáři, pracovali jako štábní krysy, vyplňovali v kanclu lejstra, ale v civilu se naparovali podobně jako ty, protože mněli všude svoje známý... Proto se mi tvůj přístup nelíbí, neznám tvůj věk, ale doufám, že z toho vyrosteš.

#17 08.03.07 17:29

Michal
moderátor
Z: Plzeň
Příspěvků: 1267

Re: Nesmysly PČR

Je to čím dá lepší. Aniž by sis to uvědomil, tak tímhle jsi to zazdil už úplně. smile Pozdravuj doktora se dvěma vejškama pyčo. smile smile

#18 08.03.07 23:26

T.Viper
člen
Příspěvků: 276

Re: Nesmysly PČR

No tak fajn, mi už to vadit nemusí. Jestli z toho vyplynulo, že se nechám čímkoliv hned rozčílit, tak to tak ve skutečnosti neni. Ten den bylo mnohem víc věcí, který mě nasraly a ta nesmyslná bota tomu nasadila eště korunu, tím spíš, že to byl "barevnej" člen měšťáků, co tu botu tam dal, největší kurva z města. Asi budu rasista v tom případě. Ne jako já už to dál řešit nebudu, já nejsem z těch, co dělaj hned z lidí blbce a eště to potvrzujou, že by dávali botu každej den. Když je hold policajt kurva, tak zneužívá svých pravomocí, protože je krytej zákonem, takže když ho něco ten den nasralo, tak dá za každou píčovinu pokutu a navíc z těch nejvyšších sazeb a pak je otázka času, až se někdo vlivnej nasere a zlikviduje ho např. Mnohem lepší je zvolit normální přístup a nedělat hned z lidí voly a já nevim, co eště a nasírat je co nejvíc nesmyslnejma pokutama. Úplatkářství je jedna věc, co se nemá naprosto ani vyskytovat, a striktní dodržování zákona za každou cenu je věc druhá a taky pěkně debilní. No mi už je to opravdu naprosto jedno, myslete si o mě, že jsem třeba skin,fašista a debil, mě to nijak nerozhodí, já si po těch reakcích na "žvásty" totálně rozzuřeného člověka (mě) myslim o vás taky své... Takže je to zřejmě oboustranné. Potřeboval sem zlost vybít, a to byla zlost naprosto na všechno, co se nasbíralo. Pokud se týká zneužívání známostí, tak sem to nikdy nakonec neudělal, jo je to krajní možnost, ale většinou stačí se jenom dobře naštvat a pohrozit. Už mě to nebaví stejně řešit, protože s váma se stejně nedomluvim, takže to je jedno. Pro mě je důležíté, že se mnou souhlasí rodina a kámoši z vejšky, víc se k tomu už vyjadřovat nebudu. Kurva proč dycky všichni musej pochopit psanej text buď smrtelně vážně a nebo naprosto opačnej význam!!!?

Jo abych nezapoměl, jste samozřejmě všichni naprosto bezchybní a zvlášť sinclair... Bych chtěl vidět, jak píšete něco 100% smysluplného v takovém stavu, jako když sem vůbec ten thread načal, měl jsem ho pojmenovat raděj jak vybít přebytečnou energii, no a já to nakonec vybil v boxovacim pytli, kterej praskl ve švu, tak ho budu muset pospravit...

naposledy upravil T.Viper (08.03.07 23:33)

#19 09.03.07 6:05

Crashpc
člen
Příspěvků: 689

Re: Nesmysly PČR

nemam slov...

#20 09.03.07 10:04

T.Viper
člen
Příspěvků: 276

Re: Nesmysly PČR

Pepa: Ale mě naprosto nešlo o to, že sem musel něco cálovat, nebo co. Jako nic se nestane...?, dyť to je zas blbost. To je jako já nevim by všichni museli jezdit 50, ale já bez postihu kolik chci a kde chci. Tak to vůbec myšleno nebylo. Jo, kurevsky mě to nasralo, ale hodně v tom dělá to, že vim o koho konkrétně jde. Zbytečně sem to ve vzteku vztáhnul na měštáky všechny, což zas sem napsal, že taky ne všichni jsou blbci, to sem netvrdil! Myslim, žes jenom ty pochopil tak nějak, co sem tim chtěl říct, se svojí okamžitou reakcí samozřejmě taky nesouhlasim. Vě mě se prostě toho nakupilo moc naráz hned od pondělka, dlouho nic neříkám, držim hubu, ale pak prostě doslova lítaj třísky, ale ne z někoho, tim se zas chlubí jinej známej, jak někomu přerazil 4 žebra, zlomil ruku atp. a eště byl nadšenej...

#21 09.03.07 15:39

BlackRider
člen
Příspěvků: 494

Re: Nesmysly PČR

Omlouvat to tím, žes byl vytočenej, není to pravý ořechový. OK, kdyby ses "vybil" v 1 postu, tak v poho, ale ty se "vybíjíš" od začátku až do konce.

Edit: S takovým známým bych se ani nebavil.

naposledy upravil BlackRider (09.03.07 15:40)

#22 09.03.07 15:40

Pošťák
člen
Příspěvků: 600

Re: Nesmysly PČR

Co se týče měšťáků, no, nic moc...Ale nejsou tu zas tak nejhorší... Co se týče rychlosti-kdyby každej kokot vtýhle zemi dodržoval rychlost jak má, tak by nebylo tolik mrtvejch a přizabitejch. Pokud víš. což jistě víš že máš jet max. 50 v obci, tak to neřeším a prostě tak jedu, odtoho tu jsou nařízení a že to někteří nedodržujou-ono na ně taky jednou dojde a klidně budou i mezi mrtvejma. Ale nemusíme být stejný jak ostatní, že buď všichni, nebo nikdo...To je to stejný jak stou btičkou, neměl jsi tam co dělat? Neměl, tak si nestěžuj, už tam znova neparkuj a botu dostane někdo jinej. 6e si někdo z jinýho města dovolí zaparkovat na parkoviště před barákem, pokud to není pro někoho vyhrazený parkoviště, tak jen sklapni vocas mezi nohy a najdi si jinej flek, nic stím nenaděláš, prostě je to veřejný a hotovo, může si tam zaparkovat kdo chce, bez ohledu jesi tam bydlí, či nikoli. A to tví vyhrožování...chováš se jak malej rozmazlenej fracek, nic víc, nic míň.

#23 09.03.07 17:12

Crashpc
člen
Příspěvků: 689

Re: Nesmysly PČR

no abych pravdu řekl tak sem měl taky vážnou chuť jednomu řidičovi rozbít tlamu. předjížděl sem ho na poměrně přehlednym úseku ale jemu se to nelíbilo a tak taky přidal. než sem si všimnul toho že už ho moc nepředjíždim tak sme proti sobě jeli dva týpci v kile... moc pěkný. tak sem to zadupl (smyk) a v poslední chvíli sem se vrátil do pruhu. byl sem tak v prdeli že sem sjel na vedlejší a zastavil a dal sem si vyklepanej občerstvení :-)

#24 09.03.07 18:06

Pošťák
člen
Příspěvků: 600

Re: Nesmysly PČR

Nedivím se ti, některý řidiči(obvzlášť na dálnic je to hrůza, stačí mi když jen jezdím jako spolujezdec a to co vydím...je to prostě kolikrát o nervy, ale tím že někomu dám do držky, tak tím nic nespravím...
Ale pořád je důležitý mít chuť a neudělat to a mít chuť a udělat to.

naposledy upravil Pošťák (09.03.07 18:07)

#25 09.03.07 18:48

Crashpc
člen
Příspěvků: 689

Re: Nesmysly PČR

hh to je pravda :-D ale kdyby zastavil a vylezl tak to asi udělám big_smile ale jinak za nějakou volovinu mě ani nenapadá. když někdo hází myšku tak povětšinou je v situaci kdy musí jinak by to rozstřelil takže tohle toleruju, i když vim že ten řidič to úmyslně posral...

#26 09.03.07 18:53

T.Viper
člen
Příspěvků: 276

Re: Nesmysly PČR

Hele kdyby všichni dodržovali rychlost jak maj, tak se nikam nedostanu nebo resp. v některých případech právě naopak, kdyby ubylo těch sráčů, co jezdí ve městě 30 - 40 a mimo obec tak sotva 70 a eště jedou pro jistotu prostředkem silnice, jako by jim to patřilo. A to je jen další věc, co mě dokáže fest naštvat, když takových potkám v 70km trasy 10...

BlackRider: Dobrá, takže vybíjel sem to původně v prvních 2 reakcích, pak už mě jenom víc nasral 7tech, nic víc, nic míň a Pošťák je další chytrolín, kterej je se vším hned hotovej. Hele ono moc v tom rozdíl neni, ten samej vůl nás tehda několikrát předjel a ani se nedíval do zrcátka, takže mě s novou 206kou přitlačil na svodidla a to už mě pak nasralo, to nebyla jenom jedna myška, to opravdu řešim fakáčem, kurva nový auto eště navíc půjčený, moc tehda nechybělo... Na to je akce hup-cuk, vytáhnout z auta a minimálně si to s nim okamžitě vyříkat, případně i trochu zostra... Jestli sis všiml, tak sem všechny ty hodně tvrdý reakce napsal v jednom dni a pak už to jenom 7tech podpořil. Netušim jak řešiš takovej vztek ty, třeba se nasereš spíš víckrát a v celkem normálním průběhu a já zas se naseru fakt po hodně dlouhé době a musí si buď někdo vyloženě koledovat a neustále rypat a nebo se nasbírá toho moc, tak jako teď v tomto týdnu, to je pak pro mě ideální jít to užitečně vybít např. nataháním dřeva na zimu a nebo neužitečně do boxovacího pytle...

Jinak se mi nejednou stalo to, co Crashovi a nebo naopak, že se někdo celou dobu jenom lepil a nepředjížděl a na takové, co se rádi lepí na nárazník, mám zas vychytávku já, stačí jen aby zasvítily brzdovky ve chvíli, kdy je nejvíc nalepenej a to pak je teprv tóčo, pak už si dá bacha (přitom se nic neděje, já třeba ani nezpomalil, jen přišláp pedál...) Jsou i tací, co takovému debilovi fakt na ten pedál dupnou a co se tak asi pak stane, když je půl metru za zadkem...? Na to je specialista jeden "votuner" se stodvácou a místo nárazníku má kus traverzy na komplet převařované a vyztužené karosérce...

#27 09.03.07 19:03

Pošťák
člen
Příspěvků: 600

Re: Nesmysly PČR

T. Vipere, nejsem chytrolín co je sevším hotovej, že sou na silnicích tupcí, ví snad každej, ale to že se nikam nedostanou, tak si holt přivstanu...Pokud to dělá ten idiot neustále, tak jsou pořád prostředky jinačí, než mu dát nahubu, který i víc zabolí...možná ti dochází kam mířím?
Stejně tohle nevyřešíme (podobně jak radary), prostě je nás tu několik co má různej pohled navěc, ale jedna věc mě fakt dokáže nasrat- neukázněný ciklisti, nebo chodci!

#28 09.03.07 19:17

T.Viper
člen
Příspěvků: 276

Re: Nesmysly PČR

Dobře, tak sorry, jo, agresivitou se nevyřeší nikdy nic, to vim taky. Jo možná to šlo prostě vyřešit jinak nebo to prostě neřešit vůbec, což je kolikrát nejlepší. Nicméně jsou prostě tací, kteří zrcátko používaj maximálně jenom zpětný, aby si namalovali hubu nebo já nevim na co a prostě bez vyhození blinkru Ti najedou do auta... Další věc jsou kurvy, jedoucí po městě 180, což je dost běžný v poslední době a někteří si válej šunky pěkně u radaru se slovy, no tak toho přece chytat nebudem... Tady bych dodal tohle: Vždyť je přece daleko snažší si počkat na dědulu, kterej pojede v té svojí rozhrkané stovce, třeba pořádně nevidí na tachoš, kterej eště blbě ukazuje, tak prostě jede 53, je rád, že se má jak dostat do obchodu, ale je třeba ho zdrbat jak sysla, protože jel o 3 km/h víc pičo, ale tomu chujovi v SuperB to projde, že... O ten přístup některejch mi jde...

Jo a cyklisti a chodci je kapitola úplně sama pro sebe, ale zas né všichni, já to od kámoše znám taky z jeho pohledu ukázněného cyklisty a řidiči se k nim chovaj naprosto stejně hovadsky. Jo vídám dnes a denně cyklisty, co jedou taky po prostředku a nic je nesere, chodce, kterej se Ti vyloženě vsere pod kola, protože má přece dycky přednost, ikdyž je za tebou už volno a mohl by normálně přejít o pár vteřin později, že... Něco jiného, když je kolona aut od světel ke světlům a ani jedno hovado nepustí značně rozrostlý hlouček lidí u přechodu... To je prostě jedno z druhým a je to všechno hlavně o té nasranosti. Nejvíc úsměvné je, jak jsou všichni hotovi s verdiktem, po jednom takovém nasíracím threadu a už sem skin, blbec, fašista a já nevim co. Ne jako to mě fakt nenasere, mě nasíraj jiný věci a hodně dlouho to zas bude trvat...

naposledy upravil T.Viper (09.03.07 19:28)

#29 09.03.07 22:32

george
člen
Příspěvků: 79

Re: Nesmysly PČR

Víš Vipere ty ses postavil do pozice soudce, aniž by si na to měl. Vadí ti děda v baranici jedoucí čtyřicet, piráti jedoucí stočtyřicet,cyklisté,chodci,policajti. Kdyby mohl na cestu bobr vadil by ti i ten. Včera a dnes jsem absolvoval cestu do Norimberku na výstavu (1260km). Potkal jsem všechny typy účastníků silničního provozu co jsem napsal. Má rada pro tebe je jediná: zvýšit pozornost na maximum při setkání s nimi a nepouštět se do konfrontace ani s dědou ani s piráty.

#30 09.03.07 23:17

iMartin
moderátor
Z: Poblíž Pardubic
Příspěvků: 1027

Re: Nesmysly PČR

Georgi, co bylo v Norimbergu za výstavu?

ARCHIV STARŠÍCH FÓR / 4. FÓRUM - 737 témat (1/2007 - 4/2007)