diyFans.org

Fórum o audiotechnice a elektronice

#1 04.03.07 19:51

DeadMAN
člen
Z: Kolta City, SloWaKIA
Příspěvků: 83

Vas nazor... na WTC

Ako to podla vas bolo???

Ja myslim, ze to nebolo len lietadlami...


http://911.yweb.sk

#2 04.03.07 21:15

sinclair
člen
Příspěvků: 725

Re: Vas nazor... na WTC

Sakra zajímavé. Škoda, že nejsem stavař, ale nějací tu určitě budou, aby se k tomu mohli vyjádřit. Případně reprodukovat, co si o tom myslí přednášející na stavebních fakultách...

#3 04.03.07 21:22

Kritik
člen
Z: Karviná
Příspěvků: 284

Re: Vas nazor... na WTC

Je to asi tak jak narazilo letadlo do Pentagonu.
Jasně, že tam ty letadla do WTC narazila, ale způsobil to hlavně jiný faktor!

#4 05.03.07 7:01

raspi
člen
Z: lázně u perníkova
Příspěvků: 39

Re: Vas nazor... na WTC

Tady se o tom dá docela zajímavě počíst. www.zvedavec.org To samé je s tím útokem v Londýně, Madridu atd...

P.S. Hlavně je třeba ukázat Havlovi, že Kalousek je jednička.

#5 05.03.07 10:05

ciplox
člen
Příspěvků: 64

Re: Vas nazor... na WTC

Hmm... WTC - žeby riadený odstrel?!

#6 05.03.07 11:30

Brutal Terror
člen
Příspěvků: 373

Re: Vas nazor... na WTC

hm, já sem taky pochyboval, ale pak sem udělal to, že sem si opravdu sám našel projekt a trochu si to promyslel a řek bych že to tak klidně spadnout mohlo. (ale prvotní příčina požár se mi taky nezdá)
Dominový efekt je domino effect. Pancake kolaps se tak řiká podle mě proto, že když to dopadne, tak ty patra vypadají jako sloup palačinek.
Muj názor je proč to spadlo právě takhle a ne na stranu je ten, že to způsobilo právě jádro. Jádro neslo váhu, zatimco okolní konstrukce hlavně zadržovala výkyvy budovy. Proto se budova nemohla překlopit i kdyby padla jen jedna strana jádra, protože převrhnutí bránila právě vnější konstrukce, která nijak zvlášt nebyla poškozená. Když se koukneš na video, je tam vidět že špička se začne propadat o chviličku dřív. To je padající jádro. A padající jádro strhlo všechno s sebou dolů.

a k ryclosti pádu - předně to že se budova nezlomí ve větru neznamená, že bude mít nadměrnou pevnost i směrem dolů. A zkus si spočítat, jak dlouho by trval pád kdyby konstrukce zpomalila pád třeba o 2ms2...

naposledy upravil Brutal Terror (05.03.07 11:31)

#7 05.03.07 12:29

siss
člen
Příspěvků: 106

Re: Vas nazor... na WTC

pocul som o teorii, ze to bolo cele planovane. a keby boli nosniky odpalene na dialku, moholo by sa to takto zosypat?

#8 05.03.07 12:46

raspi
člen
Z: lázně u perníkova
Příspěvků: 39

#9 05.03.07 18:44

Spirit
člen
Příspěvků: 316

Re: Vas nazor... na WTC

videl som aj dokument o tom, kde spochybnili kopcom faktov oficialne vyhlasenia. Okrem ineho je bush taky hajzlik, ze by som sa nedivil, keby to bolo naraficene. kto by chcel, mozem to video niekde uploadnut, ma tusim 20-30min

#10 05.03.07 19:05

iMartin
moderátor
Z: Poblíž Pardubic
Příspěvků: 1027

Re: Vas nazor... na WTC

Teroristi nalítnou s letadlem do mrakodrapů a Bush si za to může sám, navíc to naplánoval? To se mi nezdá a nevěřim tomu, už jen proto že Usáma woe pyčo.
Rozhodně se s nim asi nedomlouval na tom že "hele prosimtě vleť s tim letadlem do těchhle budov, trochu jim pomůžu dolů ať pak mám důvod hodit na afgánistán atomofku" ..

S tim že tam ty letadla nalítnou nemohl počítat .. to by se o tom vědělo ..

#11 05.03.07 19:08

DeadMAN
člen
Z: Kolta City, SloWaKIA
Příspěvků: 83

Re: Vas nazor... na WTC

iMartin: Videl si film Loose change? Na zaciatku je popisane nieco podobne, ako USA planovali ist na Kubu (tusim, nie som presne isty...)

#12 05.03.07 19:12

iMartin
moderátor
Z: Poblíž Pardubic
Příspěvků: 1027

Re: Vas nazor... na WTC

Neviděl, ale nevěřim že v tom WTC měl prsty sám Bush, ani kdyby tam ty letadla poslal sám .. kdo by si do toho letadla asi tak sed dobrovolně, kdyby věděl (vědět by to musel) že jde na smrt? Všichni by se mu na to vysrali ..

#13 05.03.07 19:19

Wishmaster
člen
Příspěvků: 6

Re: Vas nazor... na WTC

IMartin: je zajímavé, že jsi si tím tak jistý...podívej se na film Fahrenheit 9/11, možná pochopíš...

#14 05.03.07 19:20

Spirit
člen
Příspěvků: 316

Re: Vas nazor... na WTC

never si, mne je to fuk, ale kukni si prosimta dokument o tom, i loose change a potom vyjadri svoj nazor. Mas tam uvedene niektore fakty, ktore su nevyvratitelne. A preco by to robil? jednoduche, aby zhodil vinu na irak, afganistan... a ma oficialnu zamienku pre boj a obsadenie ropnych zasob. co myslis, o com to asi bolo. Okrem toho je bush strasny debil, staci si pozriet jeho prejavy, sak ten clovek zo seba nevie jedinu suvislu vetu vysukat, nechapem na zaklade coho vyhral volby, ked jeho prejavy su na urovni primitiva. Staci si kuknut zaznamy, je ich kopec po nete...

#15 05.03.07 19:22

BlackRider
člen
Příspěvků: 494

Re: Vas nazor... na WTC

Trochu OT, ale Bushe nemám rád ani trochu. Připadá mi jako vychacánek, nebo něco podobnýho smile

#16 05.03.07 19:25

Spirit
člen
Příspěvků: 316

Re: Vas nazor... na WTC

jj i fahrenheit 911 bol super, taktiez odporucam kuknut;) je totiz nemozne, aby co i len jediny prezentovany fakt nebol pravdivy. A staci ze jeden dva niesu a uz to s oficialnym vyhlasenim nesedi. nieco na tom bude, nemyslite?

#17 05.03.07 19:41

iMartin
moderátor
Z: Poblíž Pardubic
Příspěvků: 1027

Re: Vas nazor... na WTC

Neříkám že Bush je nějakej svatoušek, ale aby tohle dokázal to by musel bejt ultra dobrej lhář, a to není nikdo.
Hlavně se mi zdá jako neuvěřitelná blbost, aby ty letadla byly jeho dílem roll .. kdo by to asi tak udělal ..

A co se týče Iráku a ropnejch vrtů .. furt lepší Bush než Saddám Husajn, ať si ty ropný vrty třeba vychlastá ..

#18 05.03.07 19:59

Spirit
člen
Příspěvků: 316

Re: Vas nazor... na WTC

kvoli rope tolko obeti? ja nesuhlasim. A ci je bush mensie zlo ako saddam aj o tom by som pomlcaj. Proste to je hajzlik a ten tvoj skepticky pohlad sa mi nezda, to ta v dnesnom svete este dokaze nieco prekvapit? hlavne ked ide o peniaze? mna teda uz nie..

#19 05.03.07 20:41

mekky
člen
Příspěvků: 18

Re: Vas nazor... na WTC

iMartin: podívej se na ten dokument a pak sem teprv něco piš. říkal to Spirit a říkám to i já, takže fakt to udělej smile

#20 05.03.07 21:12

iMartin
moderátor
Z: Poblíž Pardubic
Příspěvků: 1027

Re: Vas nazor... na WTC

Podívám, ale poraďte kde nebo jak?

#21 05.03.07 21:41

Spirit
člen
Příspěvků: 316

Re: Vas nazor... na WTC

uploadnem ten dokument, fahrenheita 911 i loose change mam, ale nemienim uploadovat 1.5gb wink az bude ten dokument, hodim link

#22 05.03.07 22:55

Spirit
člen
Příspěvků: 316

Re: Vas nazor... na WTC

http://data2.edisk.cz/stahni/70930/11_0 … .15MB.html

1. cast, zajtra pridam 2. - poslednu wink

#23 05.03.07 23:31

iMartin
moderátor
Z: Poblíž Pardubic
Příspěvků: 1027

Re: Vas nazor... na WTC

Zatim jsem se podíval na to "Loose Changes" a musim říct že máte pravdu, je to divný, že si nikdo neuvědomil, že ty budovy nemůžou jen tak spadnout .. dokonce ani nevidim důvod, proč chtěli aby padaly, náraz letadla snad stačí, ne? Pokud to udělali naschvál.
Ale můj postoj k Iráku to nemění. Jsem rád že jsem zas o něco chytřejší wink

#24 05.03.07 23:34

Halen
člen
Příspěvků: 385

Re: Vas nazor... na WTC

Ehm, spis bych se zamyslel nad narazem letadla do jizni veze. Ten manevr, ktery provedl pilot SKOLENY na TRENAZERU ... a lital do ty doby jen s Cessnou. Neni zadna sranda provest takovyto manevr, pomerne ostry obrat s takovym obrim dopravakem. Kdo neveri, at si vyzkousi MS Flight simulator s nejakym Boeingem. Letadlo narazejici do jizni veze provedlo manevr tzv. vrcholne pilotaze, kterou nezvladnou ani nekteri profici. Je sice pravda, ze se to "teroristum" mohlo povest, takovy super manevr, me se mozna taky podari vyhrat ve sportce prvni.
Dalsi vec je Pentagon, na fotkach proste nejsou dostatecne velky kusy. Fotka "motoru" letadla spis odpovida velikostne turbine ze stihaceky, nez z obriho dopravaku. Uz dlouho rikam, ze je Bush ml. parchant, co by mel co nejrychleji zmizet, nebo to na tyhle planete odsereme vsichni.

#25 05.03.07 23:42

iMartin
moderátor
Z: Poblíž Pardubic
Příspěvků: 1027

Re: Vas nazor... na WTC

Právě o tom mluvili v tom dokumetu, jak tady dával raspi odkaz ..

#26 05.03.07 23:45

BlackRider
člen
Příspěvků: 494

Re: Vas nazor... na WTC

Uz dlouho rikam, ze je Bush ml. parchant, co by mel co nejrychleji zmizet, nebo to na tyhle planete odsereme vsichni.

To máš recht.

#27 06.03.07 7:07

raspi
člen
Z: lázně u perníkova
Příspěvků: 39

Re: Vas nazor... na WTC

Jen tak mimochodem:

1) Kdo financoval a hlavně dovolil opětovné vyzbrojení německé armády ve 30. letech???
2) Pearl Harbor - amíci o útoku moc dobře věděli, proto tam nechali několik starších bitevních lodí jako návnadu a cenné letadlové lodě včas uklidili pryč. No a japonci jim to spolkli i z navijákem.
3) Kuba ...
4) Vietnam ...
5) Kdo vyzbrojil iráckou armádu (i chemickými zbraněmi)?

Pearl Harbor a 9/11 má spoustu věcí společných. Hádejte

#28 06.03.07 8:17

zdenek
člen
Příspěvků: 30

Re: Vas nazor... na WTC

Jenom mi nejde do hlavy jedna věc. Jestli Bush neváhal nechat zlikvidovat tolik lidí ve WTC, jak to, že tvůrci Loose change ještě žijou? O tři mrtvoly víc, to už by nebyla zas taková hrůza...

#29 06.03.07 8:27

Michal
moderátor
Z: Plzeň
Příspěvků: 1267

Re: Vas nazor... na WTC

Nesmíme slepě věřit demagogům ani z jedné strany.

#30 06.03.07 8:49

zdenek
člen
Příspěvků: 30

Re: Vas nazor... na WTC

Svatá pravda.

ARCHIV STARŠÍCH FÓR / 4. FÓRUM - 737 témat (1/2007 - 4/2007)