diyFans.org

Fórum o audiotechnice a elektronice

#151 11.03.07 10:40

BobiseK
člen
Z: SLOWAKIA-prievidza-15-
Příspěvků: 138

Re: odpalený aldax

našiel som jeden EQ aj v AR09/2006...išlo by to bez toho kmitania ? prípadne nejakú inú 100% funkčnú schému by niekto nenašiel?

#152 11.03.07 16:18

sinclair
člen
Příspěvků: 725

Re: odpalený aldax

Checku, střízlivě uvaž, kolik lidí by si to asi koupilo. Ty a ještě dva další? Ostatním /nedostačujícím/ padesáti-sto zájemcům by se to zdálo drahé. Možná i Tobě.

#153 11.03.07 16:48

check
člen
Z: praha
Příspěvků: 312
Web

Re: odpalený aldax

To ja nevim kolik takova sranda muze stat, jako znalec mas urcite pravdu, bohuzel.
Lidi na DK reciever/predzes by se vic nez 10 urcite naslo, jenze vsechno je to zase o penezich.
Nema to tedy asi cenu. Kdyby sla dodelat k tomu budoucimu stereo predzesu nejaka odbocka, aby se jich dalo zapojit vic na DK, byl bych rad.
Pokud ne, tak mi pls priblizne ohodnot ten projekt. Asi mi nezbyde nic jinyho nez takovou srandu postavit.

naposledy upravil check (11.03.07 16:49)

#154 11.03.07 23:02

sinclair
člen
Příspěvků: 725

Re: odpalený aldax

Troufám si tvrdit, že navrhnout a postavit takovou věc, která by byla optimalizovaná z hlediska zemí, odstupu, přeslechů mezi kanály, odolnosti proti rušení z digitální části atd...by dokázalo jen několik málo lidí, kteří na tohle fórum chodí. Podle mých zkušeností by to představovalo 4-6 měsíců dost intenzívního vypiplávání, z toho nemalá část času by padla na shánění a čekání na dodávky nepříliš běžných součástek.
Výsledná cena by v podstatě znemožnila běžný prodej, pokud by se ovšem nejednalo o ortodoxního aldaxistu:-))))

#155 11.03.07 23:11

check
člen
Z: praha
Příspěvků: 312
Web

Re: odpalený aldax

Ten projekt teda neni hoden tvoji pozornosti?
Takze rikas na aldax mrdat a setrit na tovarni AV receiver big_smile

naposledy upravil check (11.03.07 23:15)

#156 21.03.07 8:55

ondra Ch
člen
Příspěvků: 237

Re: odpalený aldax

Sinclaire proč vlastně na modulech Aldax používátš černou nepájivku? Je to jen estetický důvod? Trochu jsem na to zanadával,když jsem lehce upravoval SubJunior-linkvý vstup jsem potřeboval hodit na PSH, který původně sloužil jako Hi vstup,špatně se na té desce hledájí spoje:) nebo je to záměr smile)))

#157 21.03.07 9:05

lada
člen
Z: ZL
Příspěvků: 245

Re: odpalený aldax

ondra: ochrana proti kopírování vložením na scanner/kopírku... do chvíle, než ji kutil smyje rozpoštědlem.

#158 21.03.07 9:53

sinclair
člen
Příspěvků: 725

Re: odpalený aldax

No tak to tím rozpouštědlem zkus, Ty chytrej:-))))Je to více důvodů dohromady. Je to hezké, kontrastní pro potisk...a vůbec.:-)
check: ano, mrdat.:-) V naší verzi by to totiž nebylo prodejný.

#159 21.03.07 10:27

lada
člen
Z: ZL
Příspěvků: 245

Re: odpalený aldax

sinclair: zkoušet to nebudu, nemám potřebu ani čas na "lotroviny" smile ... leda bych to udělal na truc tomu Tvému čtvernému smajlíkovi. Mimochodem pajcku mám prototyp na šmíráku, tož bych mohl kopírovat... kdyby se to vyplatilo.

#160 21.03.07 21:37

sinclair
člen
Příspěvků: 725

Re: odpalený aldax

Konečně někdo normální...:-))))

#161 23.03.07 11:06

BobiseK
člen
Z: SLOWAKIA-prievidza-15-
Příspěvků: 138

Re: odpalený aldax

no,idem sa vrátiť späť ku téme...už som na dne,fakt nechápem čo s tým zosikom je sad
spravil som si nový predzosik na gitaru,navrhol som si to sám len klasika dva operáky a medzi tým baxandal,skúšal som to na zdroji a sluchátkách,krásne to išlo asi dve hodinky,pichol som to na aldaxový zdroj a zase to pekne išlo,skúšal som namiesto sluchátok pripojiť aj PC a zas to pekne išlo,no akonáhle som to pripojil na aldax zosik tak za cca minutku,dve ako predým zhoreli konce sad ja už tomu vôbec nechápem keď ten zosik hráva denne napájaný z PC a ide,no akonáhle dám ku nemu nejaký predzosik - bum a neidem to sad nemáte niekto aspoň potuchy čím to može byť ?

#162 23.03.07 12:46

opamp
člen
Příspěvků: 404
Web

Re: odpalený aldax

OK. Zkus hodit nějakej náčrtek, jak PŘESNĚ to máš propojený (záleží i na pořadí), fotky všeho by taky bodly... ať vidíme kabeláž, osazení desek atd... Jestli to nechceš vystavovat veřejně, hoď mi to do mailu a podívám se na to ve volných chvilkách smile

#163 23.03.07 13:09

BobiseK
člen
Z: SLOWAKIA-prievidza-15-
Příspěvků: 138

Re: odpalený aldax

počuj opamp,nehodil by si plis so mnou reč o tom cez ICQ ? 260-283-328 smile až by si bol taký dobrý..thanks smile

#164 23.03.07 16:08

opamp
člen
Příspěvků: 404
Web

Re: odpalený aldax

Jestli mi večer vyjde čas... zatím to vypadá že zkejsnu v práci. Přes týden hovno co dělat a v pátek se to posere... ach jo smile Ještě že je venku hnusně a prší smile

ARCHIV STARŠÍCH FÓR / 4. FÓRUM - 737 témat (1/2007 - 4/2007)