diyFans.org

Fórum o audiotechnice a elektronice

#31 19.02.07 19:04

Crashpc
člen
Příspěvků: 689

Re: Bedna s podtlakem/přetlakem

to je mi jasný ale to neni na doma až tak kritický...

#32 19.02.07 20:38

Spirit
člen
Příspěvků: 316

Re: Bedna s podtlakem/přetlakem

aby si mohol z vrecka vytiahnut satelit, ktory ti odtrhne gule lol Alebo mobil s basypyco...

#33 19.02.07 20:38

luikas
člen
Příspěvků: 528

Re: Bedna s podtlakem/přetlakem

jak pro koho smile

#34 31.03.07 10:04

pokustone
člen
Příspěvků: 100

Re: Bedna s podtlakem/přetlakem

Uzavřená bedna naplněná jiným plynem že by hrála hlouběji ? co to je za blbost ? jakým plynem ?

#35 31.03.07 13:03

luikas
člen
Příspěvků: 528

Re: Bedna s podtlakem/přetlakem

jedina nevyhoda ty myslenky je, ze neexsistuje plyn, se kterym by to melo dostatecny efekt, aby se to vyplatilo. jinak reseni vyuzivajci tehle myslenky existuje a funguje, jen je potreba presna regulace, atd. psal o tom VB na Lopuchu, kdyz jsem se ho na to ptal. jinak hloubeji by mohla hrat jen z titulu jakoby vetsiho vnitrniho objemu, ale o tom tu rec nebyla.

#36 31.03.07 13:21

pokustone
člen
Příspěvků: 100

Re: Bedna s podtlakem/přetlakem

Jaká zas regulace ? kdo je VB ? veřejná bezpečnost ?
Jak může existovat řešení když neexistuje plyn ? OMG

#37 31.03.07 13:29

luikas
člen
Příspěvků: 528

Re: Bedna s podtlakem/přetlakem

VB= Velky Bobo= Sykora
funguje to na prechodu mezi skupenstvimi
reguluje se teplota, aby to fungovalo
najdi si to na lopuchu
trochu respektu by ti neuskodilo, podle tvejch prispevku nevypadas na zkuseneho matadora (tim nerikam ze ja jo smile ), spis jses takovej rejpal, tvuj pristup se mi nelibi. neber si to osobne. na tom ze mas jinej nazor neni nic spatnyho, ale neprezentujes ho zrovna nejstastnejsim zpusobem

#38 31.03.07 13:50

Boramyr
člen
Z: Poblíž Plzně
Příspěvků: 441

Re: Bedna s podtlakem/přetlakem

Prdel si dělej z plastelíny pokustóne, tím VB je míněn RnDr. B. Sýkora a popisoval řešení na principu plastického polštáře s nízkovroucí kapalinou, která při změnách tlaku přechází mezi plynnou a kapalnou fází. Celé se to pak chová jako objem s ideální poddajností.

#39 31.03.07 13:50

pokustone
člen
Příspěvků: 100

Re: Bedna s podtlakem/přetlakem

A když budu všeobecně uznávaná osoba tak už můžu být "neskromný" a upřímný ? a nevlezdoprdelka ? a jako bonus pak můžu i mluvit vulgárně co ? ať žije KSČ, chtěl jsem říct demokracie.

PS:Já se jenom chovám tak jak jsem zde od Vás pochytil. Děkuji za pozornost.

#40 31.03.07 13:53

pokustone
člen
Příspěvků: 100

Re: Bedna s podtlakem/přetlakem

Boramyr: A jak to mám vědět ? kdo je potom třeba BK nebo VT ? ha ?

#41 31.03.07 14:04

luikas
člen
Příspěvků: 528

Re: Bedna s podtlakem/přetlakem

nevim od koho jsi to zde pochytil, kazdopadne tu nikdo vulgarni neni. vseobecne uznavana osoba ma tu vyhodu, ze naplaca nesmysly, takze neni duvod k polemice. ono kdybys prones neco konstruktivniho, nebo se normalne zeptal a nebyl linej neco hledat, nereknu ani slovo. rozhodne nejsem z tech, co maji nezasvecene za blbce. tedy pokud nesiri blbosti a nespamuji, ze...

#42 31.03.07 14:08

Boramyr
člen
Z: Poblíž Plzně
Příspěvků: 441

Re: Bedna s podtlakem/přetlakem

Když to nevíš, tak se zeptej. Jde to i normálně, není třeba se hned posmívat a dělat z lidí pitomce jako jsi to předvedl ve #36. Jestli si chceš budovat image na faktu, že k vyjadřování místo úst používáš řiť, je to tvoje věc, ale pak se nediv, že na tebe lidi reagují podle toho.

#43 31.03.07 14:12

pokustone
člen
Příspěvků: 100

Re: Bedna s podtlakem/přetlakem

Tak nebuď líný ty a najdi si to místo kde jsem byl označen za pyču a další krásy. Takže nejen že jste vulgární ale ke všemu ještě lžete že nejste.

A s tím spamováním jste si začli VY, úplně zbytečně jste se do mě začali navážet do té doby jsem byl věcný, za spam si děkujte sami sobě.

#44 31.03.07 14:44

luikas
člen
Příspěvků: 528

Re: Bedna s podtlakem/přetlakem

nemam potrebu resit tvoje problemy, ale pochybuju, ze te nekdo oznacil za picu jen tak, urcite to byla reakce na nejakou blbost, kterou jsi nejspis prohlasil se sebejistotou tobe asi vlastni...

#45 31.03.07 15:02

Brutal Terror
člen
Příspěvků: 373

Re: Bedna s podtlakem/přetlakem

pokustone: pokud si vymejšlíš slova a pak chceš aby ti někdo poradil, tak se nediv že ti někdo nadává ať nepíšeš jak debil.

#46 31.03.07 15:10

Crashpc
člen
Příspěvků: 689

Re: Bedna s podtlakem/přetlakem

žádná změna... jinak přesto že tu lidi vulgární sou, tohle fórum zastávám. vydrželi mě tu, a to už něco znamená :-D

#47 01.04.07 4:09

pokustone
člen
Příspěvků: 100

Re: Bedna s podtlakem/přetlakem

Brutal Terror: "workchain" že je vymyšlený slovo ? OMG PS:i kdyby bylo tak co je na vymýšlení slov špatně ? (zde se stejně jedná o složeninu ne novotvar) normálně se to dělá jinak by se dnešní slovník skládal akorát z "au" "ugh" a podobně.

Boramyr: Kde v "Jaká zas regulace ? kdo je VB ? veřejná bezpečnost ?
Jak může existovat řešení když neexistuje plyn ? OMG" dělám z někoho pitomce ? naopak je dělán pitomec ze mě, prý VB=velký bobo, asi si seženu křišťálovou věšteckou kouli, zde se mi bude hodit.

Jinak že napíšu blbost nebo něco co se Vám nezdá ještě neznamená že mi musíte nadávat do debilů pyčí a nevím čeho ještě. (A pak se hrozně vztekat když se chovám nápodobně neurvale-ale stále bez nadávek!)

#48 01.04.07 4:56

Brutal Terror
člen
Příspěvků: 373

Re: Bedna s podtlakem/přetlakem

pokustone: no tak mi vysvětli že nikdo jinej na světě "DIY workchain" nepoužívá? A doteď si nebyl schopnej napsat co tim vlastně myslíš?

#49 01.04.07 5:04

pokustone
člen
Příspěvků: 100

Re: Bedna s podtlakem/přetlakem

Co ti na tom mám vysvětlovat, už mě to fakt unavuje, DIY je běžně používaná zkratka používaná i ve smyslu kategorie workchain je běžně používaná složenina, nemůžu za to že nikdo tyto dva elementy nepoužívá dohromady respektive to nemá google zaindexovaný a nic ti nenašel, nemůžeš brát všechno jako exaktní heslo sakra přece a když to "všemocný" google nenajde tak vyhodit kopyta.

#50 01.04.07 8:52

Crashpc
člen
Příspěvků: 689

Re: Bedna s podtlakem/přetlakem

potlesk big_smile klucí kdybyste ale věděli po kolikátý už se takhle bavíme/te o uplnym hovně...

#51 01.04.07 12:40

Brutal Terror
člen
Příspěvků: 373

Re: Bedna s podtlakem/přetlakem

pokustone: tak sakra napiš co tim myslíš. Jasně, obojí smysl dává, DYI je že si něco vyrobíš sám a workchain pracovní řetězec (vhodnější překlad mě nenapadá ono to neni zrovna dvakrát používaný slovo, ani ve slovníku neni, nedivil bych se kdyby to byl nějakej drevokocúr)
Ale co si mam představit pod pojmem DYI workchain mě fakt nenapadá. Tak už to vyklop.

naposledy upravil Brutal Terror (01.04.07 12:43)

#52 01.04.07 13:22

Glatz
člen
Příspěvků: 236
Web

Re: Bedna s podtlakem/přetlakem

čtu, směju se, mlčím big_smile ale to s tím plynem by se mohlo trošku rozvést.

naposledy upravil Glatz (01.04.07 13:22)

#53 01.04.07 13:42

pokustone
člen
Příspěvků: 100

Re: Bedna s podtlakem/přetlakem

jo plyny basujou ... zvlášť po hrachu, tady z toho topicu už nic nebude.

BT: Ty seš jak kopřivka, čím víc škrábeš tím víc svědí. Takže naposledy: DIY workchain = DIY pracovní řetězec = soubor software a hardware pro DIY činnost, jsme na audiu takže kontext je pro audio DIY = soubor software a hardware pro "udělej si sám" audio. A opovaž se na to ještě jednou zeptat, stejně si od začátku myslím že si ze mě utahuješ.

#54 01.04.07 13:54

Brutal Terror
člen
Příspěvků: 373

Re: Bedna s podtlakem/přetlakem

já si myslíš že si vymejšlíš slova, protože myslíš že budeš vypadat chytřejší...

#55 01.04.07 13:55

pokustone
člen
Příspěvků: 100

Re: Bedna s podtlakem/přetlakem

Já jsem věděl že víš o co de a jenom mě chceš srát, a kvůli tomu se tu naspamovalo x přispěvků offtopic i v tématu k linuxu, nech se vyšetřit.

#56 01.04.07 14:09

Brutal Terror
člen
Příspěvků: 373

Re: Bedna s podtlakem/přetlakem

ne, já doteď vlastně nevim co konkrétně chceš kromě něčeho jako je lspcad

#57 01.04.07 14:10

pokustone
člen
Příspěvků: 100

Re: Bedna s podtlakem/přetlakem

aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

#58 01.04.07 14:22

Brutal Terror
člen
Příspěvků: 373

Re: Bedna s podtlakem/přetlakem

bbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbb

#59 02.04.07 12:59

Spirit
člen
Příspěvků: 316

Re: Bedna s podtlakem/přetlakem

lol mali by ste viac spat, viac tekutin pit a nevystavovat sa tolko na slnku lol

#60 02.04.07 13:17

Michal
moderátor
Z: Plzeň
Příspěvků: 1267

Re: Bedna s podtlakem/přetlakem

IMHO LOL, DIY Workchain alá CAD. Třeba fokusovat tenhle solůšn a vybrejnstormovat nějakej ten vorkčejn. smile

ARCHIV STARŠÍCH FÓR / 4. FÓRUM - 737 témat (1/2007 - 4/2007)