diyFans.org

Fórum o audiotechnice a elektronice

#91 19.01.07 15:30

Boduard
člen
Příspěvků: 65

Re: Jake bass reflex natrubky do auta?

Od kud jsi Crashi? Klidně Ti jí pustím :-) Power 12-ku :-) Hlavně ať to je přes celou republiku.

Jo, díky Michalovi jsem pochopil dost věcí a dal si pět a pět do hromady.
Hifi a autohifi se zajímám jen okrajově, ale už vím proč to kdysi dělalo to, co to dělat němělo a to co jsme chtěli aby to dělalo, tak to stejně nedělalo. Nehrálo :-)))

#92 19.01.07 15:45

Michal
moderátor
Z: Plzeň
Příspěvků: 1267

Re: Jake bass reflex natrubky do auta?

A už to dělá to co má? smile smile smile

#93 19.01.07 16:02

Boduard
člen
Příspěvků: 65

Re: Jake bass reflex natrubky do auta?

Teď už ano ;-)

Ale chtěl bych zkusit nějakou profi 15-ku do stolitrové krabice s BR tak 45-50Hz. Tuhle mě tu totiž s*al jeden autohyfysta... Tak jsem mu řekl, že postavím tohle a že se z těch tlaků posere :-) Ale co stím potom.

#94 19.01.07 16:06

Crashpc
člen
Příspěvků: 689

Re: Jake bass reflex natrubky do auta?

Michal: kdepak novinky... vidim co to dělá a křivkám až tak moc nevěřim a proto se ptám! Pořád ale nechápu proč si odpůrce basreflexů v autech - naladit slušně se to dá.

Usama woe pyco: je to docela jednoduchý, rád bych ale věděl "kde je pravda" (jakej z toho ve výsleku poleze zvuk když...) to co nasimuloval LSPLab bylo řekněme nepřesvědčivý...

Boduard: Kladensko. teorii sem taknějak pochopil ale vim že výsledky tušim jen velmi přibližně, a proto tady o tom kecám - rád bych věděl přesněji co to bude dělat. ale jak koukám tak prostě udělám ozvučnici, když to nebude dobrý, tak tam narvu basreflexy, a když ani to nebude dobrý, rosekám jí a udělám novou :-D

//edit: Boduard: coby?!!! skočí po tom jak po flusu, a když ne on tak kámoši, a prodáš to i se ziskem big_smile

naposledy upravil Crashpc (20.01.07 8:04)

ARCHIV STARŠÍCH FÓR / 4. FÓRUM - 737 témat (1/2007 - 4/2007)