diyFans.org

Fórum o audiotechnice a elektronice

#31 18.02.07 20:10

little
člen
Z: nedaleko Tábora
Příspěvků: 237

Re: Stavba repro sustavy zTVM

Být tebou, tak se tím TESLÁKEM vůbec nezabývám. Vždyť přece sám vidíš že akorát papouškuje názory ostatních...svůj názor si zjevně utvořit nedokáže. Nech ho bejt, však on jednou zmoudří. smile

#32 18.02.07 20:31

lazzymann
člen
Z: Pardubice
Příspěvků: 54

Re: Stavba repro sustavy zTVM

no pokud si dava nekdo takovy nick tak se mu jeho nazor bude asi tezko vyvracet..ale asi jsme trosku mimo thread

#33 18.02.07 20:44

Usáma woe pyčo
moderátor
Z: 50°7'N 16°12'E
Příspěvků: 1431
Web

Re: Stavba repro sustavy zTVM

Dyť to je debil. Jen se obloukem vyhněte BR smile

#34 18.02.07 21:41

T.Viper
člen
Příspěvků: 276

Re: Stavba repro sustavy zTVM

Jak se tak dívám, celkem hustě řešíte polysráče od Tonsilu. Já sem o tom psal taky někde, osobně nemám momentálně zkušenost s novýma Tonsilama dejme tomu tak těch 10 let nazpět, ale mám zkušenost se staršíma a to byly prvotřídní sračky. Můj postoj je tudíž, že jsou na piču, ale to jen na základě hodně špatných zkušeností, který jsou ale taky hodně starý. Jo mohli se v Tonsilu zlepšit, proto bych si až tak nebyl jistej názorem Maňáka, že jsou to sračkoidy furt. Jo já jim nevěřim pořád a nechtěl bych to ani zadarmo, ale to je prostě můj názor na to. Když někdo narazil na to, že se i gumáč občas může rozsypat, tak já teda za celou dobu na žádnej konkrétně od Tesly nenarazil... Ale nikomu nic neříkám ať se Tonsilu vyhýbá obloukem, stejně je na každym, aby vzal, co mu vyhovuje a nemusí to být furt jenom ta Tesla dokola... big_smile Já osobně nechci Tonsil ani vidět a je to moje věc a nikomu to nevnucuju...

ARCHIV STARŠÍCH FÓR / 4. FÓRUM - 737 témat (1/2007 - 4/2007)