diyFans.org

Fórum o audiotechnice a elektronice

#1 10.02.07 16:22

Mathes
člen
Příspěvků: 71

Autový výškáče

Ahoj. Nemáte někdo zkušenosti s Carpowery CRB 60 od Monacoru a Sinus Live Neo 25s? Sinus Live je podle mě profláknutější značka, ale to o kvalitě jejich výrobků moc nenapoví (zvlášť ve svetě auto hifi). Monacor dělá podle mě dobrý auto subwoofery a model nad těmihle CRB 60 (DT - 284 za 800 Kč) se v testu mezi výškáči za 5 - 10 tisíc držel velice dobře.

#2 10.02.07 18:18

Michal
moderátor
Z: Plzeň
Příspěvků: 1267

Re: Autový výškáče

Na nic od Sinus Live nemůžu říct nic špatného. Měl jsem ve svých telecích letech jejich zesilovač, slyšel jsem jejich starší 25ku sub i komponenty a vše bylo za tu cenu solidní. Taková ta klasická německá "einsteigklasse". To, že jakékoliv přídavné výškáče, pokud k nim už je výhybka (myšleno kondík) jsou neskutečně špatně napojení ti asi nemusím říkat, že? Pokud chceš porstě pecky a nabastlíš si na to výhbky sám, koukal bych jinam.

S tím testem... no... myslel jsem, že jsme tu mezi inteligentními lidmi. smile

#3 10.02.07 18:51

Mathes
člen
Příspěvků: 71

Re: Autový výškáče

Testem...? Ty Sinus Live mají výhybky 3000 Hz/12 dB. K Carpowerům bych si výhybky udělal. Mrsknout tam jen kondíky opravdu nechci... Mezi pecky bych tyhle výškáče neřadil. Mají 25mm kaloty, Sinus údajné z hedvábí ( dle jinýho zdroje Polyamid) a Carpower z hedvábí (mají napsáno Silk) potaženýho titanem a jsou to nejvyšší a druhý nejvyšší model v nabídce svých výrobců. Hele nejsem magor, který tu bude básnit o carhifi. Jsem si vědom toho, že je to odvětví, který nemá s kvalitou hudby mnoho společnýho, nejspíš až na čestný výjímky, ale jelikož každodenně jezdím autem a doma si hudbu moc pouštět nemůžu, je to pro mě jediná šance jak si hudby užít. A jelikož si nemyslím, že je nutný mít pro kvalitní poslech v autě aparaturu za desítky tisíc, vybírám ze značek, který si myslím, že poskytují slušnou kvalitu za slušnou cenu. Co je einsteigklasse...?

#4 10.02.07 18:58

Usáma woe pyčo
moderátor
Z: 50°7'N 16°12'E
Příspěvků: 1431
Web

Re: Autový výškáče

Zeby vstupní třída? lol

Autohifisto!

#5 10.02.07 19:14

Mathes
člen
Příspěvků: 71

Re: Autový výškáče

Chceš mě urazit...???lol Thanks za překlad

Takže nikdo mi nic neporadí...? No, vlastně jsem to tak trochu čekal...

#6 12.02.07 18:47

Boramyr
člen
Z: Poblíž Plzně
Příspěvků: 441

Re: Autový výškáče

Tady moc autohifíků není... není tu pro ně vhodná "atmosféra".

#7 12.02.07 18:56

Mathes
člen
Příspěvků: 71

Re: Autový výškáče

lol lol lol

#8 13.02.07 6:48

Michal
moderátor
Z: Plzeň
Příspěvků: 1267

Re: Autový výškáče

Mě se tu dýchá celkem dobře. smile

Rada: Kup normální home-hifi neodymy, jako kdosi z tohohle fóra a máš "kupříkladu" SEAS nebo hifi Monacor/audax za cenu řekněme poloviny nebo dvou třetin toho Sinusu. To není špatnej byznys, ne?

#9 13.02.07 14:15

Mathes
člen
Příspěvků: 71

Re: Autový výškáče

Jenže já to potřebuju na přístrojovku, takže zápustný modely jsou pro mě na nic. Ale už jsem si objednal ty Carpowery, takže uvidím jak budou hrát... Jen tak pro zajímavost, tady je fotka.
http://img228.imageshack.us/img228/8835/crb60rx2.jpg

ARCHIV STARŠÍCH FÓR / 4. FÓRUM - 737 témat (1/2007 - 4/2007)