diyFans.org

Fórum o audiotechnice a elektronice

#1 Today 12:10

pokustone
člen
Příspěvků: 100

Záloha fóra ?

Antonio nemá to fórum nějakou zálohovací funkci ? zálohovat to httrackem je prasárna ono to totiž uloží i zpětný odkazy-stránky a místo pár desítek mega co to fórum ve skutečnoti maximálně má to jde pak do stovek.

#2 Today 12:29

7tech
člen
Z: Příbram
Příspěvků: 286
Web

Re: Záloha fóra ?

Antonio, nechceš to udělat jako v minulosti, to je zazálohovat a uložit někam ke stažení?

#3 Today 12:30

Boramyr
člen
Z: Poblíž Plzně
Příspěvků: 441

Re: Záloha fóra ?

Httrack neznám, ale když se trochu chytře nastaví url filtry aby se nestahovaly nepodstatné blbosti, tak se to dá dost omezit... i tak se toho ale uloží víc než by bylo nutné. Nějaký balast z html kódu se pak dá odstranit i dodatečně. Do stovek to nepůjde (bez fotek). Horší je, že si lidé dost zvykli dávat na net naprosto neodůvodněně velké fotky... živě si pamatuji na předchozím fóru v bazaru pět fotek, spíš rozmazanejch blivajzů kde nebylo vidět nic, ale zato každá měla dva megabyty a rozlišení přes 3000x2000.

#4 Today 12:35

antonio
admin
Příspěvků: 819

Re: Záloha fóra ?

Tohle fórum zálohovat nechci, není důvod, hodnota tu prakticky žádná není, ani Boramyra o to nežádám. Samozřejmě, některých threadů, jako pohlcovač a jiných, je škoda, ty nějak zazálohuju.

#5 Today 12:37

Boramyr
člen
Z: Poblíž Plzně
Příspěvků: 441

Re: Záloha fóra ?

Já to zase zkusím uložit... neměl by to být problém, tenhle hosting mě narozíl od WZ nepošle do řiti po 15min stahování, kdy jsem vždycky překročil povolený počet spojení za hodinu.

#6 Today 12:38

pokustone
člen
Příspěvků: 100

Re: Záloha fóra ?

Je štěstí když to nastavíš tak aby to nestáhlo půl internetu, ten program nechápe že "tahle" stránka je už uložená, vidí odkaz odpovídá pravidlu že je na stejné site tak tahá, zas až tak pokročílý ty programy zatím nejsou no. Bez fototek nic nezálohuju, to je jako technická knížka bez grafů schémat a fotek, blé.

#7 Today 12:41

7tech
člen
Z: Příbram
Příspěvků: 286
Web

Re: Záloha fóra ?

Antonio, připravil sis nějaké to desatero zásad, aby z nového fóra nebyl takový mrdník jako bylo tohle?

#8 Today 12:44

Usáma woe pyčo
moderátor
Z: 50°7'N 16°12'E
Příspěvků: 1431
Web

Re: Záloha fóra ?

PROSIM PROSIM o zálohu, najde se tu dost zajímavejch věcí a já nemám čas to dneska všechno kopírovat...

#9 Today 12:49

antonio
admin
Příspěvků: 819

Re: Záloha fóra ?

Boramyr: ok
7tech: to sepíšu

ARCHIV STARŠÍCH FÓR / 4. FÓRUM - 737 témat (1/2007 - 4/2007)