diyFans.org

Fórum o audiotechnice a elektronice

#1 Today 11:48

Michal
moderátor
Z: Plzeň
Příspěvků: 1267

New ONE

Vzhledem k tomu, co je napsáno červeně o pár cm výš bych rád poděkoval všem, kteří nespamují a upozornil ty, kteří spamují (včetně moderátorů) že to budu mazat, kdykoliv se na fórum dostanu, pokud mi antonio ponechá statut moderátora. Stejně tak, pokud bude příspěvek očividně mimo mísu, buď ho smažu, nebo ho patřičně označím nebo poupravím. Nehodlám se jakkoliv navážet do témat, kterým nerozumím ani trošku (profi, obvodařina) ale budu se navážet do témat, kterým rozumím aspoň trochu.

SPAM podle mne: Irelevantní poznámka, nadávka přímo (ty kokote jalovej), jasný offtopic ("Karle, dypa teda přijedeš?" v threadu o vhodném repru do subu)
EDIT si zaslouží příspěvky, kde pisatel označí někoho jinak, než jeho přezdívkou (třeba když někdo řekne Sinclairovi Leoši) protože nově příchozí v tom mají bordel a bojí se.

Zkuste si odpustit quote (kromě nutných případů reakcí na konkrténí nařčení), zkuste omezit smajlíky, zkuste psát SPISOVNĚ (to budu opravovat taky - je mi z toho zle. Nejde o překlepy a chyby z nepozornosti, ale o účelně cooloidní psaní), a s ohledy na majitele pomalejších připojení zkuste dávat odkazy na obrázky jako zmenšeniny a né sem plácat plné velikosti. Předpokládám, že na nové fórum někdo dá nějaká pravidla ohledně těchhle věcí a jasné postihy.

Já tu kecám, ale uvědomuju si, že budu muset začít u sebe, že sám tady toho nakrindám zbytečně až až.

Vono to pude.

Král brzo pojde. Bude nový král. Tak ať ho nezaserem píčovinama.

#2 Today 11:50

dejv111
člen
Příspěvků: 135

Re: New ONE

přeju hodně štěstí!!! smile

#3 Today 11:51

Karlos
člen
Příspěvků: 895

Re: New ONE

Karel přijede zítra na svoje bedny se podívat big_smile a v neděli taky, jo máš pravdu taky se nebudu snažit spamovat.

#4 Today 12:07

pokustone
člen
Příspěvků: 100

Re: New ONE

To s těma obrázka je pěkná blbost, majorita už dnes obrázky z důvodu nedostatečnosti linky neřeší. S tím souvísí zálohování, když si zazálohuju nějaký vlákno budu tam takhle mít akorát změnšeninu, když tu uloženou stránku vezmu k někomu kdo nemá net aby se mrknul tak se nemrkne. Akorát je rozumný nevkládat do textu nejaký plachty, pak se vlákno špatně čte wink

#5 Today 12:12

Michal
moderátor
Z: Plzeň
Příspěvků: 1267

Re: New ONE

To už je na ohleduplnosti každého z nás. Když sem vložím pikčr 400*300 tak se nic nestane, ale když sem do jednoho příspěvku narvu patnáct pikčrů, každý v plném rozlišení foťáku...

#6 Today 12:33

pokustone
člen
Příspěvků: 100

Re: New ONE

Však proto říkám že plachty ne-e, myslím že do rozlišení 640x480 není problém, pod 1024 provozuje systém minimum lidí (a dobře jim tak).
Co se týče ohleduplnosti tak to je mimo mísu, kdo jede na modemu nebo nějakém zoufalém sdíleném připojení může si v opeře zvolit "zobrazit/obrázky/žádné obrázky" a načítat si jenom ty co ho zajímají, ergo omezil bych omezeni na povinnost uvádět pod obrázkem komentář.

#7 Today 12:34

Boramyr
člen
Z: Poblíž Plzně
Příspěvků: 441

Re: New ONE

Když někdo strčí na net rozmazanou fotku starýho repráku v 8MPix, tak je u mě blázen... on možná sedí na stomegabitové lajně, nebo má spoustu trpělivosti, ale v první řadě by tu měl být ohled na ostatní. Je taky dobré si uvědomit, že velká fotka není totéž co dobrá, přehledná či názorná fotka.

#8 Today 12:38

antonio
admin
Příspěvků: 819

Re: New ONE

Benazi mě vždycky svými fotkami sral, pokaždý se to načítalo tak dlouho, že jsem se na to raději vysral...

PS: pravidla nějaký sepíšu...

#9 Today 12:40

pokustone
člen
Příspěvků: 100

Re: New ONE

Boramyr napsal:

Když někdo strčí na net rozmazanou fotku starýho repráku v 8MPix, tak je u mě blázen... on možná sedí na stomegabitové lajně, nebo má spoustu trpělivosti, ale v první řadě by tu měl být ohled na ostatní. Je taky dobré si uvědomit, že velká fotka není totéž co dobrá, přehledná či názorná fotka.

opakuju 640x480, a ukaž mi kdy jsem nalikoval 8MPix rozmazanou fotku, jinak jen provokuješ

#10 Today 12:41

antonio
admin
Příspěvků: 819

Re: New ONE

pokustone: Spamere, proč to cituješ?

#11 Today 12:42

pokustone
člen
Příspěvků: 100

Re: New ONE

antonio - však 640 snad většinou stačí né ? v jpg je to tak kolem 30kB na jednu to je prd.

#12 Today 12:44

pokustone
člen
Příspěvků: 100

Re: New ONE

jakej spam ? snad se tu o něčem konkrétním bavíme ne ?

#13 Today 12:48

Crashpc
člen
Příspěvků: 689

Re: New ONE

je to všechno jen o etice. nebejt prase a myslet na to. nic víc.

#14 Today 12:53

antonio
admin
Příspěvků: 819

Re: New ONE

pokustone: To jo, ale spam je u mě i zasírání fóra zbytečnou citací nebo needitováním! Zkus si to opravit.

K těm fotkám, malá fotka ve fóru může být, větší ale do odkazu.

#15 Today 12:58

pokustone
člen
Příspěvků: 100

Re: New ONE

co je to malá fotka ? a proč nemuže být 640 fotka rovnou ? podívej se třeba na post #13 stejně je to místo úplně prázdný
citace, citace je na to aby se nemuselo hledat na co se vlastně reaguje není to zbytečný, když ti tak vadí proč je nevypneš ?

#16 Today 13:04

BlackRider
člen
Příspěvků: 493

Re: New ONE

Bude v novým fóru autohifi?

ARCHIV STARŠÍCH FÓR / 4. FÓRUM - 737 témat (1/2007 - 4/2007)