diyFans.org

Fórum o audiotechnice a elektronice

#31 Včera 23:18

Crashpc
člen
Příspěvků: 689

Re: SUB PA

no, ono se to tam ani na těch 200W pouštět nebude big_smile protože tam jinak nebude slyšet krom toho rachotu nic...

#32 Včera 23:29

Martin
člen
Příspěvků: 190

Re: SUB PA

To je pravda no... Ae nikdy nevíš, vytáhne se to ven a najednou to bude málo.

naposledy upravil Martin (Včera 23:31)

#33 Today 0:07

Halen
člen
Příspěvků: 385

Re: SUB PA

Na nic mensiho nez na SPD600 nema cenu domaci subik s profikem veset !! Je potreba myslet na dynamicke spicky signalu a taky aby kopak skutecne KOPAL !! smile A venku by byl 200W zesilovac malo, chce to opravdu krmit naplno a nebrat v potaz thermal power loss.

naposledy upravil Halen (Today 0:09)

#34 Today 1:22

Brutal Terror
člen
Příspěvků: 373

Re: SUB PA

Halen ty seš magor, voni ten barák nechtí bourat! I když asi to myslíš ze srandy co? Ale aby to pak někdo nevzal vážně...

#35 Today 1:34

Martin
člen
Příspěvků: 190

Re: SUB PA

Něco na tom zesu ae bude... Ae je to věc druhá, hlavně udělat ten basák a vyzkůšat. Jestli to pojede v místnosti, no tak potěž prdel i s těma 200W lol

#36 Today 7:12

Pepa
člen
Příspěvků: 39

Re: SUB PA

Ten Soňák dříve nebo později odejde.

#37 Today 7:15

little
člen
Z: nedaleko Tábora
Příspěvků: 236

Re: SUB PA

Jak to můžeš vědět? Ty už jsi snad nějaký odpálil? cool

#38 Today 9:19

Halen
člen
Příspěvků: 385

Re: SUB PA

2 Brutal - precti prvni prispevek ... "Lidi po me chteji opravdu tvrde basy a aby to kopalo" Hraval tam 6,5" !!! subak SONY !!! Ty lidi to opravdu prekvapi, az se jim tam pusti profik, i kdyby byl povesenej na zesu 10W. S tou SPD600 jsem to myslel ironicky, 99% populace si totiz nedovede predstavit 200W povesenych na profikovi s citlivosti kolem 98dB/1W/1m. S tripasmama, osazenyma Kappama 15LF lze i zesem 2x100W zvucit telocvicnu, kde se da hrat basket. Nazvuceni je vic nez dostatecne a v mistnosti 8x8x3m to bude trhat bubinky skutecne uz pri 50-100W. Spis by me zajimalo, co k tomu subbasu bude za satelity, opet plati pravidlo, ze k profi subbasu nema cenu davat hifi sloupky, ale zase jen a jen profi satelity s citlivosti minimalne 96-97dB.

#39 Today 9:56

hanzs
člen
Příspěvků: 168

Re: SUB PA

Halen: souhlas

Jinak posledni dobou se mi nechce uz ani moc zapojovat do debat, protoze nekdo vymysli nejakou blbost a ostatni ho v tom jeste podporuji, to pak je jen zbytecny dohadovani...

#40 Today 10:11

Martin
člen
Příspěvků: 190

Re: SUB PA

O tom žádná... Ono jde čistě jen o ty špičky. Rád bych přijel si to poslechnout tongue

naposledy upravil Martin (Today 10:13)

#41 Today 10:32

DJ.Mill
člen
Z: Náchod
Příspěvků: 17

Re: SUB PA

Do takovýhle místnosti ti bude stačit 15" ale jak řekl Martin bacha až se to jednou vytáhne ven, je to málo. Já mám 15ku do o něco menší místnosti a krmím to 180W a je to dost slušný... kope to i na zádech. Ten zesik ještě vytunim kvůli rezervě a taky do budoucna plánuju osazení něčím lepším - BC třeba. Nebál bych se třeba tohohle http://prodance.netdirect.cz/DetailPage.asp?DPG=82860. Pokud použiješ profíka pak dostaneš přesně ten pjeknej tvrdej bas a přitom hlubokej ne jako "dunění" z gumy.

#42 Today 10:38

Jaro
člen
Příspěvků: 375

Re: SUB PA

15NDL76 jedine do kompaktov!

#43 Today 10:39

Martin
člen
Příspěvků: 190

Re: SUB PA

Já budu o prázkách kupovat PD 1850 lol

#44 Today 10:43

DJ.Mill
člen
Z: Náchod
Příspěvků: 17

Re: SUB PA

ok Jaro podle čeho vybereš repro do subu? .. nerejpu já tomu sám moc nerozumím

#45 Today 11:17

Jaro
člen
Příspěvků: 375

Re: SUB PA

Vecsinu mam vyskusanu a parametre obcas nestacia. Tiez som sa tak napalil ked som ho kupil, isiel prec po 2tyznoch. So subbasamy fakt nema nic spolocne, na stredobasovu hornu by bol urcite dobry. Na tom repre dost metie BL a Xmax-sa zda ze je na sub OK ale neni. Dobre hra az od 50Hz. (nemerane, proste sa mu nechce hlbsie)
Pri vybere basoveho repra je dobre drzat sa odporucani hlavne z praxe.Vlasne tych dobrych je tak malo ze tu mas zoznam: PD1850, PD186, RCF LF15x400 a 401, BC 15PZB76, 15PZB100,15TBX100-tiez 18"ky, Fane colosus 15XB, Selenium 15PW5-na nenarocne aplikacie, Eminence Kappa 15LF (radsej PRO), Das 15S,
ostatne su uz len slabsie nie sice zle ale horsie.

naposledy upravil Jaro (Today 11:19)

#46 Today 11:26

antonio
admin
Příspěvků: 819

Re: SUB PA

Myslím, že z parametrů a charakteristiky to lze vyčíst, výška cívky v tomto případě řekne dost » 17.5mm, Xmax podle Hc-Hg/2 » 3.5mm, citlivost 99dB na subbas příliš vysoká... to nebude subbas. smile

#47 Today 11:27

hanzs
člen
Příspěvků: 168

Re: SUB PA

Jaro: vyjmenovavanim vsech typu se poustis na tenkej led - co treba BC rady PS?

#48 Today 11:31

DJ.Mill
člen
Z: Náchod
Příspěvků: 17

Re: SUB PA

dík za seznam.. to je užitečná věc. Já se takle napálil s AC aust. Na měření nedopadla nejhůř ale za ty prachy bych měl lepší.
Znáš to někdy čumíš do papírů a když už nevíš co a jak, tak se zeptáš a najednou je vše o něco jasnější..

#49 Today 12:14

Jaro
člen
Příspěvků: 375

Re: SUB PA

PS patri v mojom zozname k slabsim ako uvedene, ale v BC celkovo nieje co riesit- profiky jak sa patri, len keby sa pri kazdom uvadzalo na co je najlepsi, tak ako to ma napr. Beyma (recomended for...)
Dufam ze tu nezacnete vypisovat vsetky repra co som nespomenul.

ARCHIV STARŠÍCH FÓR / 4. FÓRUM - 737 témat (1/2007 - 4/2007)