AMPLION.WZ.CZ

Fórum o audiotechnice a elektronice

#1 2006-10-15 22:59:42

Peťo M.
člen
Příspěvků: 6

HiFi and HighEnd Bratislava hotel Medium

Mladenci kto sa zucastnil tejto akcie? Okrem mna? Nejake zaujimave postrehy by nezaskodili smile

#2 2006-10-15 23:10:27

BlackRider
člen
Z: 15km na SV od Brna
Příspěvků: 579

Re: HiFi and HighEnd Bratislava hotel Medium

Fotky nebudou? :-(

#3 2006-10-16 11:58:18

furious
člen
Příspěvků: 33

Re: HiFi and HighEnd Bratislava hotel Medium

Já jsem tam byl.

#4 2006-10-16 18:32:53

polmo
člen
Z: SR Trnava
Příspěvků: 108
Web

Re: HiFi and HighEnd Bratislava hotel Medium

Tie postehy by si mohol napisat, kedze si tam bol.
a foto?

#5 2006-10-16 19:39:55

furious
člen
Příspěvků: 33

Re: HiFi and HighEnd Bratislava hotel Medium

Sorry já jsem tam byl jako vystavovatel, a neměl jsem čas na jiné expozice, protože tam bylo tolik lidí že jsem nestíhal někdy odejít na oběd.

#6 2006-10-16 20:43:27

Peťo M.
člen
Příspěvků: 6

Re: HiFi and HighEnd Bratislava hotel Medium

Ano? A co si vystavoval?

#7 2006-10-16 21:45:54

furious
člen
Příspěvků: 33

Re: HiFi and HighEnd Bratislava hotel Medium

Advance Acoustic-elektronika a repráky,
Mobile Fidelity - repráky a nahrávky
Synthesis - elektronkové veci a repráky
PS Audio - síťová filtrace, elektronika

#8 2006-10-17 21:47:57

mano82
člen
Příspěvků: 13

Re: HiFi and HighEnd Bratislava hotel Medium

Aj ja som bol...na oboch. Aj High-end aj watthifi. Este ze som bol najprv na watthifi - som bol uplne sklamany=nasraty. Nic tam nebolo 9 vystavovatelov z toho asi dvaja so serioznejsimy reprakmy. Si predstavte, ze firma aster ako grant vystavy nemala vystavene nic...akurat nejaky letacik big_smile. Az mi bolo luto toho vstupneho...uplna demencia
No a sklamany som potom odisiel na highendslovakia, kde som si doslova uzil...V podstate vsetky zvucne mena presli z predchadzajucih rocnikov watthifi na tochtorocny high-end (Buduci rok bud watthifi zvoli iny termin alebo to mozu rovno zabalit). Nechce sa mi vypisovat, co vsetko tam bolo, to najdete aj tu. Najviac ma ohurili asi spolocnost Platan s Avalon Symbol reprakmy. Som nechapal odkial sa ten zvuk berie. Perfektne basy aj bez subu, vokaly absolutne ciste, bola ich plna miestnost. Inak ten dlhovlasi ujo z Platanu sa asi najviac venoval navstevnikom. Druhe repraky co ma ohurili boli Mirage OMD-28 zo stanku Irysonu. Zvuk bol proste super, neviem ani popisat. Dalej tam bolo Dynaudio s Confidence C2, ale bud tam mali nieco zle zapojene, alebo proste nemali svoj den...uz som ich pocul hrat aj lepsie big_smile ,asi pred 3 rokmi. Bola tam aj jedna sala od Bisaudia s zosikmi McIntosh a reprakmi - no neviem co to boli zac, take velke... - no proste zevraj za 8 melonov, ale zeby ma to nejak nadchlo...
Co sa tyka zosikov, tak tazko povedat, ktory bol aky. Najviac ma zaujali tie Mcintoshe. Proste zboznujem tie analogove VU-metre. Taktiez tam bola aparatura Marantz z 1980, ale bohuzial len bola. Skoda ze tam neboli zastupcovia highend made in slovakia - aster so svojimy Aconmy Ultimou a JJ-electronic s elektronkovymi zosikmy

http://rapidshare.de/files/37118504/watthifi.rar.html
http://rapidshare.de/files/37123019/hig … a.rar.html
Niektore fotky su trochu rozmazane...snazil som sa zachytit atmosferu, preto som fotil bez blesku z ruky. Fotky z bleskom su ostre, ale take onicom.

naposledy upravil mano82 (2006-10-17 22:00:38)

#9 2006-10-18 12:12:06

polmo
člen
Z: SR Trnava
Příspěvků: 108
Web

Re: HiFi and HighEnd Bratislava hotel Medium

"trochu" rozmazane :-))
aj tak dik

#10 2006-10-18 16:18:05

sperman
člen
Z: krupka na severu Čech
Příspěvků: 150
Web

Re: HiFi and HighEnd Bratislava hotel Medium

ježiš proč si to hodil na rapida? O.o

#11 2006-10-18 18:27:18

Peťo M.
člen
Příspěvků: 6

Re: HiFi and HighEnd Bratislava hotel Medium

Co sa tyka Watt, isiel tam kamarat a hned nam volal ze je tam HOVNO tak sme tam nesli.

V suvislosti s Mirage zostavami chcem napisat, ze farba zvuku bola velmi dobra, zvuk vyrovnany a cisty, ibaze v principe na vyskach viacmenej vsesmerovy. Kedze su to omnipolarne zostavy. To sa mi samozrejme nepacilo, priestor nebol riadne definovany, zvuk nemal svoj stred...
Okamzite som sa pana vystavovatela, ktory stale rozpraval velmi krasne o roznych veciach- ako z velkej knihy smile) opytal, ci by mi mohol poskytnut papier, na ktorom najdem SMEROVU CHARAKTERISTIKU zostavy. Pan mi dal do ruk papier a ukazal na frekvencnu charakteristiku. Svoju ziadost som zopakoval a on pochopil ze asi to co je na papiery nie je smerovka smile Na co mi slusne vysvetlil ,ze to nie je ziadny mikrofon ani stavebnica, ze to smerovu charakteristiku predsa nema! Tak som sa teda pobral het...Apropo, tie zostavy stali tusim 260 000...No nech sa na mna nehnevaju...

Co sa tyka tej aparatury co vystavoval BisAudio- McIntosch a tie bedniska s niekolkymi tuctami vyskacov- nepacilo sa mi to...

V podstate ani jedna zostava mi vylozene nezapasovala

Mam niekolko fotiek, ked budem mat cas, dam to na web

naposledy upravil Peťo M. (2006-10-18 18:48:28)

#12 2006-10-18 22:32:48

furious
člen
Příspěvků: 33

Re: HiFi and HighEnd Bratislava hotel Medium

ARCHIV STARŠÍCH FÓR / 3. FÓRUM - 776 témat (8/2006 - 12/2006)