AMPLION.WZ.CZ

Fórum o audiotechnice a elektronice

#26 2006-11-21 17:21:26

luikas
člen
Příspěvků: 593

Re: Kde koupit reproduktory?

jupííí! SS10 nemaj a ani se sem uz nikdy nedostanou, ale jeste mu v panskym dvore zbylo par S10II, tak tam dam ty. jeste jsem ukecal drobnou slevu big_smile takze bych je uplne nezatracoval. bude normalne v prodeji D rada, F rada a M rada, ty normu splnujou, dorazej jak jsem psal, po Vanocich.

#27 2006-11-21 18:40:09

7tech
člen
Z: Příbram
Příspěvků: 470
Web

Re: Kde koupit reproduktory?

Nezatracoval? Do pr... Luikasi, čekal jsem deset měsíců na repráky, které měly přijít za dva až tři měsíce. Urgoval jsem to asi pětkrát a termín se neustále posouval. A kdybych se nezeptal pošesté, tak bych se ani nedozvěděl, že ty repráky nebudou! Jasně, nejsem žádný odběratel, ale ta firma u mě prostě skončila a je mi líto každého, kdo se na ní obrátí.

#28 2006-11-21 18:46:24

luikas
člen
Příspěvků: 593

Re: Kde koupit reproduktory?

ja bych jako vinika videl spis Hi-vi, nez Panskej Dvur. Nechci je obhajovat, ale myslis, ze oni by nebyly radsi, kdyby je mohli dovest hned? ale hold existuje neco ako mnozstevni slevy a neochotni cinane. Ale chapu te, cekal jsi jeste o pul roku dyl nez ja. Jinak me blo od zacatku podezrely, ze na celym svete nejsou na zadnejch normalnich anglicky psanejch strankach, ani v prodeji. Jen jsem nevedel, ze za to muzou tezky kovy.

naposledy upravil luikas (2006-11-21 18:48:09)

#29 2006-11-21 19:12:47

7tech
člen
Z: Příbram
Příspěvků: 470
Web

Re: Kde koupit reproduktory?

Pár příkladů:
Vyhlídnul jsem si Visatony. Zjistil jsem, že je mají za dobrou cenu na Slovensku: http://www.soselectronic.sk/. Napsal jsem prosebný mail, jestli by se nějak nedalo zboží dostat k nám. Oni moji objednávku předali své sesterské firmě v Čechách, která reproduktory vůbec nevede a dokonce ani nedělá maloobchodní prodej(!) Takže repráčky dovezené z Němec do Košic, mi dovezli do Brna a odtud mi je poslali poštou do Příbrami. Za týden, od úmyslu je koupit, jsem je měl doma!
Chtěl jsem Eminence. Zaregistroval jsem se na Prodancích, hned udělal objednávku a repráky bez řečí došly čtvrtý den!
Včera jsem se mailem zeptal u českého zastoupení Monacoru, jakým způsobem lze získat jejich repráky. Asi za tři minuty jsem dostal odpověď, že pokud mi nevadí dobírka, objednají je ještě ten den a za týden budou moje.
Takhle to má vypadat Luikasi. Né čekat deset měsíců, doprošovat se a potom utřít hubu. Mně je úplně jedno, kdo to zavinil. Pro mě je totiž jediným partnerem prodejce.

#30 2006-11-21 19:44:16

dawsoo
člen
Z: Praha 4
Příspěvků: 211

Re: Kde koupit reproduktory?

Souhlas se 7Techem na 100%... není to jen Panskej Dvůr ale i většina jinejch firem jako dexon a podobní...prostě lidi-zaměstanci na to serou i přes ujištění že je zboží skladem a nebo že do týdne bude, čekám u dexonu např. na blbý cívky už tři tejdny a na další 2 měsíce... naopak mě spíš mile překvapí když firma od který nakupuju dodá jak slíbí nebo to alespoň řekne narovinu že to bude na dýl, nebo mě aspoň kontaktuje včas že daný zboží prostě nebude a člověk nečeká jak debil a shání jinde... bohužel tohle se ještě asi obchodníci v našich krajích nenaučili... To co píše že Visaton a Monacor v poho je spíš světlou vyjímkou

#31 2006-11-21 20:15:57

luikas
člen
Příspěvků: 593

Re: Kde koupit reproduktory?

ja jsem hlavne rad, ze se to alepon nejak vyresilo, jinak bych byl totiz dost nahranej (a nasranej big_smile )

#32 2006-11-28 07:00:01

maros
člen
Příspěvků: 20

Re: Kde koupit reproduktory?

To 7tech som rad ze si predpokladam vyuzil moj odkaz na visatony a tiez suhlasim z tvojim nazorom.Ja som objednaval SC 10N a chlapik povedal ze do 3 tyzdnov ich mam (okrem toho vobec ich vtedy nemali v ponuke) a prisli mi za necele tri tyzdne,takze skusenost mam s nimi dobru a tak by to malo byt

#33 2006-11-28 12:47:05

siss
člen
Z: praha
Příspěvků: 369

Re: Kde koupit reproduktory?

7tech jj takto to ma byt

ARCHIV STARŠÍCH FÓR / 3. FÓRUM - 776 témat (8/2006 - 12/2006)