Nemuzu to zmerit!!!
Obsah fóra | NezařaditelnéStránka Předchozí  1, 2
 
AutorZpráva
crashpc
uživatel


Příspěvků: 667

19.1.2006, 16:20
lamalamalamaaaaaa. proste sem chtel zistit kolik to je?! z generatoru sem tam poustel 10-1000Hz a to samy. dnes to zkusim zmerit primo na mnenici jenze newim jak - aby to bylo ok musi bejt v ozvucnici a nelze rozpojit draty kvuli poruseni toho co tam je za xindly...

//edit: tak sem to rozebral a jal sem merit. nemohl sem si nepovsimnout pomerne tenkejch dratku a kdyz vemu ze do subiku de tak 3V, ze aby mel vykon, musi tam vyst hafo amper... to me trochu rozesmutnelo ale porad sem doufal :-DDD zas sem zapojil multimetr/klestak a zas sem nic nenameril (velmi podobny vysledky, coz uz je total mazec (pri 3V) pak sem nastavil 80hz a hle! meraky zacali aspon trochu vic reagovat!!! nechapu! tak jsem pridal hlasitost, az sem se dostal na 1A. reprak sem ale nemoh merit v ozvucnici a tak pri 1A a 3V(tusim) sem usoudil ze ma uz velkej rozkmit...(to neodpovyda velkejm vykonum...) v ozvucnici ho bohuzel merit nijak nemuzu Sad(( az to ale zkusim priste, vemu wattmetr a je to...ty my xindly sou naky nefunkcni. po vlozeni do ozvucnice sem je zas zapl pri ty samy hlasitosti a 80Hz a membrana se prakticky ani nehla. odhaduju ale ze ten sub nebude mit 50W jak se psalo, to je jasny ale nad 20 to jasne budeeee. no a satelity sem nemoh merit vubec... takze niiic...

//edit: btw realnej vykon stejne nemuzu zmerit - v hudbe sou kratky spicky takze ee a kdyz tam pustim sinus tak pohraje jen sub nebo satelity. jedine ze by nakej bilej/ruzovej/jakej? sum obohacenej o basy...
lotrpotr
uživatel


Příspěvků: 323

23.1.2006, 10:27
Heh, tak to jsem teda este nezral(nejedl). Mozu se zeptat, co je to za zesilovac a reprobebny?
Hop377
uživatel

Příspěvků: 395

23.1.2006, 13:57
Ha ty este nepoznas Crashove slavne Altec Lansing 2.1.?????? Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy
lotrpotr
uživatel


Příspěvků: 323

23.1.2006, 16:56
To jako tohle ??
crashpc
uživatel


Příspěvků: 667

23.1.2006, 17:18
nee to nejsou moje!!!
crashpc
uživatel


Příspěvků: 667

23.1.2006, 17:23
nee to nejsou moje!!! já mam tyto!:
http://www.altec-lansing.com/product_details_intl.asp?pID=CS21&region=europe&country_code=cz
http://www.pctuning.cz/index.php?option=com_content&task=view&id=4632&Itemid=49
nejsou žádný světaborný ale hrajou líp než creative i-tigue a genius home hůůů

myslim že bedny i zes sou v pořádku, jen mam nějakej problém s měřením - možná nějaký "pokouřený" měřící přístroje.
Frank
uživatel


Příspěvků: 1671
Z: poblíž HK

23.1.2006, 17:23
To já myslel, že má 5.1 húůúůúůúů Laughing
crashpc
uživatel


Příspěvků: 667

23.1.2006, 17:36
Tak já tady celou dobu nadávám na 5.1 hůůů a budu je mít pod stolem? upadli ne?!!! Laughing
crashpc
uživatel


Příspěvků: 667

13.2.2006, 21:33
tak sem se na to měření vysral a jal se rozkuchat bednu Laughing. no, něco sem zfotil tak to brzo umístim na net a teď k výsledku:
napájení: toroidní tráfko slušný velikosti (o něco menčí než CD) upevněný na zádi naznačuje slušný napájení. no a to je všechno co je tam "dobrý" Laughing
následuje usměrnění (4-5A mustek), filtrace - jelikož trafo zvládá tak to "vošulili" - 2X 4700uF mizernejma elitama, stabilizace +-12V 2A (7812CV a 7912CV) a pak "do zesu" tudíž příkon do zesu je do 50W (jestli nejsou součástky přetěžovaný) dál už newim... čekal sem že to bude podobný ale "o kousíček lepší" Laughing nj spadl mi hřebínek nicméně sou lepší než konkurence Cool
crashpc
uživatel


Příspěvků: 667

14.2.2006, 22:46
tady máte recenzi na ty moje repráky Laughing
http://www.crashpc.wz.cz/menu/Alteclansing.html
Obsah fóra | NezařaditelnéStránka Předchozí  1, 2
Strana 2 z 2

ARCHIV STARŠÍCH FÓR / 2. FÓRUM - 1782 témat (7/2005 - 8/2006)