DVD přehrávač
Obsah fóra | CD/DVD přehrávače
 
AutorZpráva
Karlos
uživatel


Příspěvků: 79
Z: Brno

17.1.2006, 18:33
Dobrý den, chtěl bych se zeptat zejména těch, co se trochu orientují v DVD přehrávačích. Musím koupit jako dárek DVD přehrávač, který bude podporovat DivX a Xvid, finanční limit je 2000Kč. Děkuji moc za každou odpověď
wishmasterX
uživatel


Příspěvků: 209

24.1.2006, 0:58
Pokud máš limit 2000,- Tak nejlevnější model od Sigmateku a pak ještě H&B ... mrkni na acomp.cz popr. sigmatek.cz
Kondor
uživatel

Příspěvků: 24

24.1.2006, 23:20
H&B neber, mám to doma a je to šrot.
Jdi do toho Sigmateku, ten umí všechno, a vydrží.
zdeněk
uživatel

Příspěvků: 82
Z: Východní čechy

25.1.2006, 0:41
Já mám doma MAXTON, od firmy proca, ale před týdnem nám začal blbnout obraz a půjdeme to reklamovat. Umělo to jiný název titulků než názvu, to je také dobré si zjistit. Po roce a půl. Takže těžko říct, Jinak do SENCOR bych asi nešel.

Jinak ji zjisti na jakém čipu pracuje ten který přehrávač aby jsi byl v obraze. Dobré je přečíst si články na živě.cz Určité moderní komprese některé přehrávaše DIVX nezvládají.

Jestli chceš používat DivX, koukni se jestli je náhodou tvé filmy nemají, pak bys je nemohl sledovat...

A rozhodně je dobré před tím než si to koupíš pořádně vyzkoušet ovládání, já jsem si přinesl i sbírku filmů a otestoval. Ale otázka kvality je těžká, nikdy nevíš kdy se ti to posere a kde je to odrbané.
wishmasterX
uživatel


Příspěvků: 209

25.1.2006, 0:49
Sigmatek je založený na čipu Mediatek a na poli univerzálních přehráváčů nicv lepšího není ...
Já mám Sigmatek XM400 a přes drobné výhrady je v pohodě. Wink
zdeněk
uživatel

Příspěvků: 82
Z: Východní čechy

25.1.2006, 0:57
"Umělo to jiný název titulků než název filmu","Jestli chceš používat DivX, koukni se v čem máš své filmy jestli v DivX 3 Low-Motion nebo v DIVX 5 a hlavě jestli používáš QPEL a GMC, pak bys je u některých přehrávačů nemohl sledovat...
"
pokud vám někde chybí slova tak alespoň víte kolik jsem toho vypil Very Happy
zdeněk
uživatel

Příspěvků: 82
Z: Východní čechy

25.1.2006, 0:58
A na tohle je dobrý program GSpot.
wishmasterX
uživatel


Příspěvků: 209

25.1.2006, 0:59
Sigmatek všechny tyhle "blbosti" zvládá ...
Boramyr
uživatel


Příspěvků: 1431
Z: Poblíž Plzně

25.1.2006, 1:04
Všechny? I packed bitstream? A pořádný bitrate s B-framy? H&B si na tom vylámal zuby Very Happy
zdeněk
uživatel

Příspěvků: 82
Z: Východní čechy

25.1.2006, 1:09
http://zive.cz/h/Domacikino/AR.asp?ARI=119711

takže Packed Bitstream nesmí být zapnutý...
Michal
uživatel


Příspěvků: 2071
Z: Plzeň

25.1.2006, 1:11
Stejně během furt lezou ven nový a nový úpravy a varianty Codeců... Setkal jsem se se zajímavými efekty při pouštění DivX na hifi. Prohození barev, (zelený trpaslík), prapodivný aspect, který nešel zkorigovat, dokonce obraz vzhůru nohama.
Boramyr
uživatel


Příspěvků: 1431
Z: Poblíž Plzně

25.1.2006, 1:17
Ovšem u nepoškozeného souboru bude chyba asi na straně dekodéru, protože ony ty švábi ten mpeg4 zas až tak úplně nepodporují... ve specifikaci standardu je pár vlastností, které nevyužívají ani současné kodeky.
Obsah fóra | CD/DVD přehrávače
Strana 1 z 1

ARCHIV STARŠÍCH FÓR / 2. FÓRUM - 1782 témat (7/2005 - 8/2006)