2x 5-10W schema
Obsah fóra | Zesilovače, receiveryStránka Předchozí  1, 2, 3, 4
 
AutorZpráva
crashpc
uživatel


Příspěvků: 667

20.1.2006, 18:30
haah sinclairovy projevy se ctou fakt nadherne Very Happy
no a nevim nevim co o cloveku vypovida kdyz pise nezpisovne ci jinak nekorektne. kdo si tady mysli ze po chatu nebo po forech pozna cloveka? neupadl? 8X?
krom toho (uz ne BTW Confused ) tohle komoleni slov casto prispiva k vyssi rychlosti cteni!! pro nekoho ne ale ja sem si treba na slovo jaxe (jak se) zvyknul straslive a neni to kvuli kchůůůůl stylu ale protoze je to prome 100% zrychleni!!! a uz vubec nechapu proc po me nekdo cte texty 3X!!! nekdy se zaseknu sam ale tak na jedny vete!!! to uz mate z tech repraku taky vybombeny hlavy? hosi oddech! to zavani profesionalni deformaci a totalni ponorkou na celej svet! Rolling Eyes
BlackRider
uživatel


Příspěvků: 710
Z: Řícmanice, 15 Km od Brna

20.1.2006, 18:47
Crashpc> Snažíš se být vtipnej?Nebo co to tady valíš?Já když píšu příspěvek tak se u toho snažím přemýšlet a ne ho napsat za co nejkratší dobu a pak ho xkrát opravovat.
zdeněk
uživatel

Příspěvků: 82
Z: Východní čechy

20.1.2006, 18:49
crashpc- Promiň ale tvému textu je těžké rozumět. jaxe je hovadina. Nemám komu co vyčítat, mám ohromný problémy s češtinou, ale novotvary nevymýšlím. To že člověk nepíše diakritiku v SMS zprávách je taky důsledek toho ,že déle trvá než tam vybere správné písmeno.
Boramyr
uživatel


Příspěvků: 1431
Z: Poblíž Plzně

20.1.2006, 18:53
No když myslíš, crashi... ty máš svůj názor a já taky. Respektuji to. Pro některé idioty z bulvárnějších diskuzních fór by to byla dobrá záminka na flame plnej vulgarit, ale já jsem se vyjádřil a násilím tě česky učit nebudu.
Frank
uživatel


Příspěvků: 1672
Z: poblíž HK

20.1.2006, 19:31
teď mi stačilo 2x..
jestli je krešův příspěvek na 2 a víc řádků, tak je to fakt problém rozluštit.

...Tak sem vam xcel napsat ze to je fakt hovadina jaxe negdo dokaze vijadrovat. Fakt ses dobrej kdys to pises tak rychle jenom mi vrta hlavou jak to zvladas cist dvakrat jenom jednu vetu. Proste se hod doklidu jo?A taky ti chci rict ze vybombenou hlavu mas spis ty a ze se s toho muyzu dost podelat chapes???

Kolikrát jste museli přečíst toto, než jste to pochopili? Jestli vůbec...
luikas
uživatel


Příspěvků: 700
Z: pardubice

20.1.2006, 19:47
no na hacky a carky me asi neprevychovate Crying Twisted Evil

jinak W a x a podobny vymysly taky nejak nemusim...
frame
uživatel

Příspěvků: 104
Z: Vlašim

20.1.2006, 21:02
Já bych teda hlasoval za psaní s diakritikou bez zbytečných novotvarů. Fakt se to bez háčků a čárek blbě čte.
crashpc
uživatel


Příspěvků: 667

20.1.2006, 21:59
tez proti nikomu nic nemam,protoze kdyby jo tak uz sou vsichni mrtvy zezadu krumpacem. ne!!! nesnazim se byt vtipny Laughing ale nevim o co se snazite vy?!!!
novotvary se daj omezit.Kdyz nekomu vyhovuje cestina... ale prave proto neni treba tvorit problemy (flame? ooo to musi znat urcite 100% lidi co vleze na naky forum. oa?!!!) a tak to nechme bejt jinak to bude jeste nadlouho. ja se pokusim psat nejak "čitelneji" Rolling Eyes
iMartin
uživatel


Příspěvků: 1728
Z: Near Pardubice city

21.1.2006, 0:55
já například crashovým příspěvkům rozumim v pohodě Confused i¨když nemají z pravidly č. pravopisu moc společnýho, poradim si s jejich čtením normálně
frame
uživatel

Příspěvků: 104
Z: Vlašim

21.1.2006, 10:42
Ale jo, příspěvky od crashe se nechají přečíst (už tu byly podstatně horší případy, jak uváděl tuším Boramyr). Avšak s háčkama a čárkama se to čte lépe a pohodlněji. Takže bych to viděl spíš jako jistý způsob ohleduplnosti vůči ostatním.
crashpc
uživatel


Příspěvků: 667

21.1.2006, 11:24
beru na vědomí Cool
Spirit
uživatel

Příspěvků: 149

21.1.2006, 16:17
nemam problem precitat cokolvek. A pochopil osm na 1x aj:
neviem kto napsal:
..Tak sem vam xcel napsat ze to je fakt hovadina jaxe negdo dokaze vijadrovat. Fakt ses dobrej kdys to pises tak rychle jenom mi vrta hlavou jak to zvladas cist dvakrat jenom jednu vetu. Proste se hod doklidu jo?A taky ti chci rict ze vybombenou hlavu mas spis ty a ze se s toho muyzu dost podelat chapes???

samozrejme rychlejsie sa cita text s diakritikou ako bez nej, ale jasom si zvykol natolko, ze mi nevadi takmer ziaden styl pisania. Skor si pomyslim nieco o dotycnom, ked pise ako manták Very Happy
sinclair
uživatel

Příspěvků: 1919
Z: poblíž Zlína

21.1.2006, 16:32
A když se vyskytne kus, co je manták a poloviční analfabet, tak to je někdy opravdu k posrání. Prostě nereagovat a hotovo. Hovadu, které neumí ani napsat, co vlastně chce, stejně nic nevysvětlíte...
Obsah fóra | Zesilovače, receiveryStránka Předchozí  1, 2, 3, 4
Strana 4 z 4

ARCHIV STARŠÍCH FÓR / 2. FÓRUM - 1782 témat (7/2005 - 8/2006)