Stineni
Obsah fóra | Reproduktory
 
AutorZpráva
luikas
uživatel


Příspěvků: 700
Z: pardubice

15.1.2006, 13:57
kdyz jsem si tak prohlizel madisound tak jsem u SEASu narazil na stinici kryt na repra s Y magnetem-jeho prumer je 90mm-stejne jako u BEYMY 5MP60N a tak me napadlo jestli by nesel pouzit.zejtra zavolam do besie a pokusim se je prekecat aby mi jeden pujcili, jestli ho maj na sklade, jestli jo tak poreferuju Very Happy co myslite, bude to chodit?je mi jasny ze to trochu zmeni parametry, ale co se da delat.docela dobre by se dali odhadnout.jak hodne si myslite ze to ovlivni charku?
misko165
uživatel


Příspěvků: 77
Z: SR, Nove Zamky - Bratislava

16.1.2006, 0:17
Pridanim kompenzacneho magnetu a tieniaceho krytu dosiahnes v konecnom dosledku zvysenie citlivosti asi max o 1dB a dalsim dosledkom je znizenie Qts asi o 10 az 15 %. Magnety musis dat samozrejme tak aby sa odpudzovali...
lada
uživatel


Příspěvků: 446
Z: Zlín a okolí

16.1.2006, 0:56
Jenom poznámku, která se TS netýká - ani originál z výroby stíněné TVM (konkrétně jsem zkoušel ARN 150-73) nejsou stíněné dokonale a při těsném přilepení k televizi (pochopitelně v poloze "jako by byly osazeny v bedně") vyvolávají viditelné úchylky obrazu, náchylnost obrazovky ale není ve všech místech stejná (zespoda se mi zdála menší).

Proto bych od samotného kontramagnetu, v kombinaci, která není ověřena nějakým vývojem jako optimální, raději předem neočekával extra stínicí účinek. Klasické ARN150 s provizorním, stejně velkým kontramagnetem ze spáleného jiného ARN, bylo výrazně lepší než bez kontramagnetu, použitelná vzdálenost byla zhruba poloviční, ale k položení na bednu to nestačilo ani náhodou. A nebo mám doma nezávisle na sobě dvě přecitlivělé televize Wink
luikas
uživatel


Příspěvků: 700
Z: pardubice

16.1.2006, 18:55
tak jsem jim volal a vubec je nemaji, takze nic...
Obsah fóra | Reproduktory
Strana 1 z 1

ARCHIV STARŠÍCH FÓR / 2. FÓRUM - 1782 témat (7/2005 - 8/2006)