stavebnice elektronkových koncových stupňů
Obsah fóra | Zesilovače, receivery
 
AutorZpráva
martin_h
uživatel

Příspěvků: 2

12.1.2006, 1:25
Zdravím vás,
narazil jsem na www.revoco.cz, kde nabízí stavebnice koncových stupňů (lampových) a myslím si dost kvalitní výstupní převodníky Experience (dle AR). Chtěl bych si zkusit dát dohromady 2 monobloky. Má s tímto serverem někdo obchodní zkušenost Confused: Confused: Confused:
Díky.
sinclair
uživatel

Příspěvků: 1919
Z: poblíž Zlína

12.1.2006, 2:22
S jedním "výstupním převodníkem" /tfuj to je hnus, to vymyslel zatracenej Rochelt/ jsem měl co do činění, když jsem jednomu pánovi pomáhal oživovat elektronkový zesilovač PPP120 se šesti EL34, co byl publikován se spoustou chyb v PE. My obyčejní smrtelníci tomu říkáme výstupní transformátor a ten, co jsem měřil, stál za hovno, použil bych ho možná do kytarového zesilovače, ale ne za ty šílené peníze, za tu částku dokážu pořídit daleko slušnější výstupák a ještě i síťák. Pokud ale nemáš jinou možnost, nevíš za co uvalit prachy a nedokážeš vlastními silami transformátory spočítat a navrhnout, nedá se nic dělat. Ale ty z Revoca vypadají hezky, ty, co pro mě dělá jedna firma, tak hezké nejsou. Ale hrajou líp. Navíjecí předpisy neposílám a pokud vím, tak ani žádná z firem nebo jednotlivců, kteří s těmito prvky mají co do činění, podrobnější údaje nezveřejňují.
Jarous
uživatel


Příspěvků: 214
Z: Nupaky

12.1.2006, 9:33
Nevím, ale přijde mi to strašně a zbytečně drahý, to už si radši nakup všechno v GESu www.ges.cz, mají tam, jak výstupáky, tak napájecí trafo, tak elektronky, patice a všechen zbytek.
Hop377
uživatel

Příspěvků: 395

12.1.2006, 10:54
Vystupaky z GESu radsej ee.
sinclair
uživatel

Příspěvků: 1919
Z: poblíž Zlína

12.1.2006, 11:21
Dobrá rada nad zlato, nakupovat v GESu.
martin_h
uživatel

Příspěvků: 2

12.1.2006, 11:45
TO: Hop377
Proč nekupovat výstupní trafa v GESu??

Máš s nima špatný zkušenosti????
Michal
uživatel


Příspěvků: 2071
Z: Plzeň

12.1.2006, 13:19
Všichni.
Obsah fóra | Zesilovače, receivery
Strana 1 z 1

ARCHIV STARŠÍCH FÓR / 2. FÓRUM - 1782 témat (7/2005 - 8/2006)