Subík s ARN 312-00/8
Obsah fóra | SubwooferyStránka Předchozí  1, 2
 
AutorZpráva
Josse
uživatel


Příspěvků: 381
Z: SR

3.8.2005, 12:32
Ten sme tu už riešili, asi na starom fóre. Upresnil by som len že využiteľný výkon je okolo 50W pri 70W má 10% skreslenie a to už je dosť veľa. Poznám ten obvod celkom dobre hraje spoľahlivo ak je to precízne spravené. Treba použít vhodne dimenzované napájacie vodiče a zariadiť dobré chladenie, tieto veci môžu byť príčinou nespolahlivého chodu zosilňovača či jeho odpáleniu, ak je totiž odvod tepla z puzdra nedostatočný hraje v B triede a neprepne sa do H vtedy z neho dostaneš cca. 20W. Viď datasheet. http://pdf.alldatasheet.com/datasheet-pdf/view/19231/PHILIPS/TDA1562Q.html
toomik
uživatel


Příspěvků: 72
Z: Třinec

3.8.2005, 16:30
Tak teď je vše jasné. Uvidíme, prozatím nechám konec s TDA, později dám něco jineho. Momentálně jsem ale z celého subíku nadšený, musím ještě dodělat zesilovače pro satelity, a až bude vše komplet, tak budu řešit jiný zes. pro subík. Jinač díky všem za příspěvky.
Kritik
uživatel


Příspěvků: 475
Z: Karviná

9.8.2005, 16:43
toomik napsal:
Ty už si ten zesilovač s kombinací s tou patnáckou slyšel že to tak kritizuješ? Ja vim že to není nic extra, ale prozatím to stačí. V budoucnu samozřejmě plánují něco lepšího, ale rozhodně nebudu kupovat zesilovací modul od konráda, protože to ceny jsou přehnané a nic extra zesilovač tam nebude. Jestli prosím znáte nějaké schémata a návody na 100W koncák tak mi prosím poraďte. Samozřejmě budu hledat taky.

Pozor: Ten modul od conráda mám!!! Ano, je kurevsky drahý, ale kurevsky dobře hraje a ARN 312 má teda co dělat, aby ´´stíhal´´ :!:

To miluji jak všichni kritizují conrada, nikdo ho neviděl a ani neslyšel!! Kup nebo postav si co chceš, pak dej vědět jak jsi dopadl :o))))
Obsah fóra | SubwooferyStránka Předchozí  1, 2
Strana 2 z 2

ARCHIV STARŠÍCH FÓR / 2. FÓRUM - 1782 témat (7/2005 - 8/2006)