Zesilovače Tesla
Obsah fóra | Zesilovače, receiveryStránka Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6
 
AutorZpráva
Dadun
uživatel

Příspěvků: 5

3.3.2006, 14:47
yyy: to už jsem tak koupil. Netuším jestli to někdo do tohodle stavu předělával, nebo jestli je to už z výroby. Třeba se některý kousky dělaly s konektorama a jiný se pájely takhle přímo?? Dneska jsem ho poslal sinclairovi, tak se třeba brzy dozvíme, jak hodně "se v tom někdo vrtal".
yyy
uživatel

Příspěvků: 64
Z: Hradeeec Králové

3.3.2006, 20:12
Dadun: nemyslim si že by to bylo už z výroby mně taky řekli v opravně ať si to tam napájim natvrdo...
ale jestli říkáš, že to taky blbne tak newim každopádně to bude asi stejná chyba tak pak napiš až ho budeš mííít jak to hraje Wink
sinclair
uživatel

Příspěvků: 1919
Z: poblíž Zlína

9.3.2006, 4:40
Dadune, měl by ses mi ozvat na 607531850 a domluvíme se, co dál. Mělo to v pazourech zřejmě pár idiotů a ani jeden z nich neuměl pájet a neměl odsávačku-podle toho ta deska na části s postiženým kanálem vypadá. Pravý kanál je načatý taky-kolísá kliďák a vandruje ss nula, ta má stát jak přibitá. Je to fest dokurvený-utrhané fólie spojů a tak. Ty ploché kabely jsou u této série z výroby, jak jsem zjistil. Výrobce nedodal konektory, tak to navalili přímo do desek. Pokusím se něco v pozlacené verzi sehnat a předělat to, ale napřed se musíme domluvit, kolik do toho míníš investovat, protože na tom bude práce jak namrdaný. Hlavní deska musí celá ven, umýt tetrachlorem od těch koulí černé kalafuny, aby vůbec bylo vidět některé spoje. Ten konec levého kanálu je z půlky prošvihlý, koncové tranzistory a emitorové odpory jsou taky každý pes jiná ves, zpřeházená spousta odporů a našel jsem tam místo prachobyčejných tesláckých KCček něco, co ani já neznám a to už je co říct:-)))Tak se mi nejlíp kolem poledne ozvi a domluvíme se, co a jak dál. V každém případě by z toho mohl být velmi slušný zesilovač, který je schopen dávat do 4 ohm až 70W na kanál.
sinclair
uživatel

Příspěvků: 1919
Z: poblíž Zlína

18.3.2006, 2:19
Dadun, máš vymalováno. 224 jede jak červenej pes. Ploché kabely jsou nové, originál od 3M, zařízlé v pozlacených konektorech a paticích, všechno dokurvený je tak, jak má originál být. Měl by sis na to pořídit zbrojní pas, ten výkon doma nebudeš schopnej zpracovat a jestli se ožereš, máš po bednách:-))) Dává to 2x90W/4ohm ještě neořízlých...V pondělí odesílám.
wishmasterX
uživatel


Příspěvků: 209

18.3.2006, 3:12
Existuje nějaký reálný odhad, kolik těchto zesilovačů bylo vyrobených? Na rozdíl od 223-ky, které se válí na každém rohu ...
sinclair
uživatel

Příspěvků: 1919
Z: poblíž Zlína

18.3.2006, 11:47
Přesně 929.
0908
uživatel


Příspěvků: 89

19.3.2006, 0:59
a co viete blizsie o telsa Z10 stereo
sinclair
uživatel

Příspěvků: 1919
Z: poblíž Zlína

19.3.2006, 22:11
O tom je zbytečný se bavit, jestli myslíš ten amatérskej bastl, se kterým ses nedávno kdesi chlubil fotkama /tuším "na čem posloucháte"/.
0908
uživatel


Příspěvků: 89

19.3.2006, 22:13
no tam ale ono sa to notrmalne robilo v tesle v piešťanoch ale ten si to spravil doama sa m a tam to len ozivili a doladili

a pls neviete o dakom bazare alebo srotovsiku kde yb sa dali stare Teslacke zosiky kupit aj nefunkcne alebo aj funkcne
sinclair
uživatel

Příspěvků: 1919
Z: poblíž Zlína

19.3.2006, 22:23
Jo, robilo sa to v Piešťanoch jako fušky v práci a kradl se na to matroš ve fabrice, to jo. S profesionální výrobou to nemá nic společného.
Dadun
uživatel

Příspěvků: 5

23.3.2006, 11:38
Sinclair: zes došel OK a hraje to fakt pěkně! Sedli jsme si s přítelkyní a pustili si pár oblíbených skladeb.. oběma nám střídavě mrazilo v zádech a cukaly se koutky Cool
Akorát při hlasitější reprodukci jedna bedna pochrchlává, asi bude špatnej nějakej reprák, nebo v ní něco rezonuje. No ale pro běžnej poslech fakt paráda. Z toho týpka, co mi ho prodal, už asi žádný kačky zpátky nedostanu, tak mám teď nejdražší a nejvýkonnější AZS 224 ve vesmíru Very Happy
sinclair
uživatel

Příspěvků: 1919
Z: poblíž Zlína

23.3.2006, 13:38
No hlavně že to nerozbili, z toho jsem měl největší bobky. Na to pochrchlávání pozor, může být načnutý některý reprák+současná pára=nejrychleji vyměnit. Tak dobrý poslech.
mrvo
uživatel


Příspěvků: 6
Z: Vráble

30.3.2006, 21:03
Toto zháňaš????

sinclair
uživatel

Příspěvků: 1919
Z: poblíž Zlína

30.3.2006, 21:05
Ano, přesně toto sháním..
Obsah fóra | Zesilovače, receiveryStránka Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6
Strana 6 z 6

ARCHIV STARŠÍCH FÓR / 2. FÓRUM - 1782 témat (7/2005 - 8/2006)