PA03
Obsah fóra | Zesilovače, receivery
 
AutorZpráva
vítek
uživatel


Příspěvků: 457
Z: Olomouc

3.1.2006, 13:41
Nechce si někdo z Vás (studentů je tady dost) trochu přivydělat. Jsem pracovně mimo domov (doma jen krátké víkendy) a chci si postavit aktivní bedny k PC (do práce) s použitím zesilovače PA03 z konstrukční dílny pana Dudka.
http://www.czechaudio.com/Projects/PA03/PA03_CZ.htm
Podrobnosti přes SZ a nebo e-mail.
S ohledem na osobní komunikaci preferuji Olomouc a okolí do 60km a Karviná a bližší okolí.
luikas
uživatel


Příspěvků: 700
Z: pardubice

3.1.2006, 16:27
covece, vzdyt jen DPS stoji litr(aspon myslim), soucastky nejmin dalsi, zdroj dalsi...za to mas dve SPV100...
lada
uživatel


Příspěvků: 446
Z: Zlín a okolí

3.1.2006, 16:52
Tak, tak... SPV100 není problém objednat jako hotový modul, na cenu se poptej Aldy - Pierra (možno i po ICQ), má to také všechny ochrany i zdoj, navíc od Aldaxu máš záruku, že tam opravdu použijí originální polovodiče, kvalitní kondíky - berou to ve velkých množstvích. U studenta nikdy nevíš, čím to osadí, i v dobré víře může nakoupit plagiáty. Taky trafo ti po dohodě můžou udělat jiné, případně na snížené napětí atd. Akorát ty dvě desky zaberou trochu víc místa.
lotrpotr
uživatel


Příspěvků: 323

3.1.2006, 17:44
lada napsal:
navíc od Aldaxu máš záruku, že tam opravdu použijí originální polovodiče, kvalitní kondíky - berou to ve velkých množstvích.

Tyyy jo,by me zajimalo jak vypada neoriginalni polovodic a kondik?

Jsou součástky např. z GESu a GMe kvalitni?
lada
uživatel


Příspěvků: 446
Z: Zlín a okolí

3.1.2006, 17:51
No mě se ptej Smile Stačí pravidelně číst třeba konfu na zesilovačích, pokud vím, psalo se tam i o falešných Nipponech atd.
vítek
uživatel


Příspěvků: 457
Z: Olomouc

3.1.2006, 18:00
Ta SPV100 mně taky napadla, ale já chci mít zesilovač v podstavci bedny a potřebuju ho dostat do do cca š145xh300xv60mm. Včetně toroidu. Prostě není prostor na další krabici na stole.
Vím že to je za realtivně draho a s rizikem nekvalitních součástek o práci ani nemluvě. A že mi Aldax může nabídnout dobrý nešizený výrobek.
Ale teď jsem se ještě jednou díval na Aldax a ty rozměry nejsou úplně mimo. Nějak jsem se na ně nezaměřil Embarassed Embarassed Spojím se s nimi zkusím domluvit podrobnosti.

Možná jste sebrali nějakému chudému bastlířovi kšeftík. Very Happy
toomik
uživatel


Příspěvků: 72
Z: Třinec

4.1.2006, 12:04
Taky jsem nad tímto zes. přemýšlel, ale jakmile sem poslal tázací mail ohledně DPS, tak mně chuť přešla. Za DPS chtějí 50$. Takhle mi to přímo napsali ( v dolarech ).
sinclair
uživatel

Příspěvků: 1919
Z: poblíž Zlína

4.1.2006, 13:10
Aspoň vidíte, co stojí kvalitní DPS, chytráci:-)))))
vítek
uživatel


Příspěvků: 457
Z: Olomouc

4.1.2006, 13:55
Kvalita obvykle něco stojí a kvalitních věcí je pomálu. Ale čím jsem starší, tím víc mám občas chuť si za ni připlatit. Jen to ověřování co je a co není kvalitní je často skoro nemožné.
A když jsem psal úvodní příspěvek, tak jsem věděl, že to bude "drahé". Ale s ohledem na autora dobré.

Jen tak na okraj. Rozpočet mám stanovený na celek (ne jen zesilovač) 9000,- max.
sinclair
uživatel

Příspěvků: 1919
Z: poblíž Zlína

4.1.2006, 14:27
Dvě SPV100 Ti můžem poslat i sestavené a nastavené. I s trafem. Je potřeba ale počítat s přirážkou 450-500Kč na každý modul, nějaká práce s tím přece jen je..kdo už 100ku skládal, tak potvrdí. A 2x100W je slušná rezerva jak na dynamiku, tak na pozdější slušnější reproduktory.
Pepa
uživatel

Příspěvků: 39

4.1.2006, 23:23
PA03 je vymakaná dětská hračka. Přirovnání: je to jako by vám někdo prodával vytuněnou fabii za 600 tis.Kč. Ale za tuto cenu můžete mít solidně vybavenou Octavii...
Boramyr
uživatel


Příspěvků: 1431
Z: Poblíž Plzně

5.1.2006, 0:31
No, sice mě to taky překvapilo, ale myslím, že Pavel Dudek snad ví co dělá.
sinclair
uživatel

Příspěvků: 1919
Z: poblíž Zlína

5.1.2006, 1:22
Škoda, že jsem smazal ten mail, co mě v něm Pavel upozorňoval na existenci toho modulu, zrovna ho tehdy dodělal a dal na net. Skoro přesně jste to vystihli-vyšperkovaná hračka pro děti, která MUSÍ chodit vždy stejně.
Obsah fóra | Zesilovače, receivery
Strana 1 z 1

ARCHIV STARŠÍCH FÓR / 2. FÓRUM - 1782 témat (7/2005 - 8/2006)