HK 670
Obsah fóra | Zesilovače, receivery
 
AutorZpráva
bersoft
uživatel

Příspěvků: 149
Z: Krkonoše

31.12.2005, 18:31
Lidi, co říkáte na tohle ?
Dual mono, předpokládám diskrétní konce, to by mohlo hrát dobře, ne? Potřebuji nějaký lepší zesík a na stavbu nemám zkušenosti ...
sinclair
uživatel

Příspěvků: 1919
Z: poblíž Zlína

1.1.2006, 10:39
Hrát to bude určitě dobře. Ale 65W na kanál není moc, jestli máš velký byt, málo účinné bedny a rád posloucháš nahlas. Může tam být za nějaký ten rok i problém při poruše-v těchto krásných starých strojích jsou použity někdy dost exotické součástky /na koncových stupních 50MHz bipoláry v TO3 nebo i fety v TO3/, které se v dnešní uniformní době dosti ztěžka nahrazují. I to je třeba vzít v úvahu. Stroj je to ale krásný.
gl_st0rm
uživatel

Příspěvků: 41

1.1.2006, 12:58
OT: jen sem chtel upozornit, ze ze strany PAUDIA sem byl informovan o tom, ze jejich web uz neni delsi dobu aktualizovan a ze nektere(vsechny?) nabizene veci v bazaru proste nemaji ...

gl
LuKyss
uživatel


Příspěvků: 289
Z: Pardubický kraj - Choceň

1.1.2006, 13:58
Jo to je pravda, je třeba si nejprve ověřit zda mají zboží v prodejně, protože jsme si tam před měsícem kupoval zesilovač a ještě pořád ho mají v nabídce...
bersoft
uživatel

Příspěvků: 149
Z: Krkonoše

1.1.2006, 16:45
Když tak o tom přemýšlím a čtu diskuse o pokusech o stavby DPA 220 a 440 a náhrady trazistorů, a to není tak starý návrh, nemá asi cenu kupovat takhle starý stroj. Ostatně jak koukám na nabídku aldaxu, za podobnou cenu se dá postavit 2x100 (moduly SPM100) postavený na nových součástkách a výkonově to vypadá stejně (spíš líp), jen to vzhledově nebude tak hezký Smile
Ještě jsem koukal na NADy (typ 3020 a podobné), ale u nich se mi zdá výkon docela malý, a na NAD218 bohužel nemám peníze.
Byt, tedy spíš místnost kde to bude hrát, mám 5x5 m, navíc v paneláku, kde si mohu o velkých hlasitostech nechat jen zdát ...
Díky všem za názor.
gl_st0rm
uživatel

Příspěvků: 41

1.1.2006, 21:17
resim taky podobnej problem, ale navic mam jeste *ne uplne pravy ruce* Smile) nejvetsim mojim nepritelem je nedostatek financi a taky bych chtel, aby vysledek nejak vypadal tj. ne jako klubko dratu, treba i dobre hrajicich dratu ...

btw: kdybych nejakej zes slozil, da se na to sehnat nejaka hezka krabice? nebo se musim snazit to napasovat do nejake starsi?

gl
LuKyss
uživatel


Příspěvků: 289
Z: Pardubický kraj - Choceň

1.1.2006, 21:37
Krabici si vyrobíš, ne? Jinak jsem koukal na www.ezk.cz (konkrétně http://ezk.cz/krabicky_kovove.htm ) tam nějaké mají v nabídce, ale ty ceny Sad
bersoft
uživatel

Příspěvků: 149
Z: Krkonoše

1.1.2006, 22:00
K té krabici ... kolega to kdysi dávno, tak před dvěma lety řešil nákupem nefunkčního zesíku na ebay v německu, kupoval nějakou esprit od Sony - ta krabice je fakt hezká - ale stálo to cca 80 euro včetně poštovného - byli tam odpálený tuším koncáky a ještě něco, ale trafo bylo ok, tak z toho ještě něco zbylo.
Ale chce to mít štěstí ...
iMartin
uživatel


Příspěvků: 1728
Z: Near Pardubice city

2.1.2006, 1:35
Když už jste začli hovořit o krabicích .. můžem ji svařit doma sami, z jakýho materiálu, jaký to má mít bezpečnostní podmínky, a jak a odkud mám připojovat zem? Nerad bych zažil nějaký burning, flash nebo shock impact.
Frank
uživatel


Příspěvků: 1672
Z: poblíž HK

2.1.2006, 10:56
LOLe, ty vole, kolik za to? Vyrobil bys mi bednu na zakázku?? Smile
Obsah fóra | Zesilovače, receivery
Strana 1 z 1

ARCHIV STARŠÍCH FÓR / 2. FÓRUM - 1782 témat (7/2005 - 8/2006)