PreSub Senior
Obsah fóra | Zesilovače, receiveryStránka Předchozí  1, 2
 
AutorZpráva
sinclair
uživatel

Příspěvků: 1919
Z: poblíž Zlína

3.1.2006, 18:20
Myslíš nechat udělat podobný potenciometr na zakázku? Teoreticky to jde, prakticky to v SK vyjde při 1-2ks na takovou pálku, že se Ti protočí panenky. Pro kohokoliv uděláme maximum, pokud se to vejde do rámce naší činnosti.
Loogan
uživatel

Příspěvků: 137
Z: Soběslav

3.2.2006, 1:33
Čau, potřeboval bych nějakou aktivní výhybku pro subwofer s přeladitelným(nebo nastavitelným) subsonickým filtrem. Vyřešil by to SubSenior, jenže na to nejsou peníze. Našel sem několik zapojení, ale nikde nebyl přeladitelnej subsonic. Nemáte nějaký shéma? Nebylo něco takovýho v nějakým AR? Dík
sinclair
uživatel

Příspěvků: 1919
Z: poblíž Zlína

3.2.2006, 12:48
No já ho do Seniora musel vymyslet, spočítat, postavit, odladit a zakomponovat do celého preampu. Myslím ale, že když trochu popřemýšlíš, budeš z toho mít několikanásobný užitek-nezakrní Ti mozek, budeš mít vlastní filtr a ještě radost z vlastního výtvoru.
Loogan
uživatel

Příspěvků: 137
Z: Soběslav

3.2.2006, 13:49
A něvěděl by si o nějakým odzkoušeným zapojení? Snad se tim zabývalo víc lidí. Ještě před rokem by to nebyl takovej problém, pač sem chodil na radioamarérskej kroužek. Tam sme měli k dispozici všechny možný měřáky, osiloskop...Jenže vedoucí nějak nestíhal a tak mám po ptákách. Doma mám obyčejnej multimetr, pájku a pár součástek, takže nic moc.
Obsah fóra | Zesilovače, receiveryStránka Předchozí  1, 2
Strana 2 z 2

ARCHIV STARŠÍCH FÓR / 2. FÓRUM - 1782 témat (7/2005 - 8/2006)