Dexon HRB a HRT - váš názor?!
Obsah fóra | ReproduktoryStránka Předchozí  1, 2
 
AutorZpráva
Francois
uživatel

Příspěvků: 18

20.12.2005, 18:15
Co ja vim, Tonsil je polska firma. Je mozne ze nektere svoje "dexon" reproktory maji od Tonsilu... Za cenu tech DRB je uz i Eminence, pro me tedy neni co resit... Eminence beta 15 je za 1700kč...
wishmasterX
uživatel


Příspěvků: 209

20.12.2005, 18:33
Samozrejme ze je to Posla firma ! pokud nekdy nekdo z vas rozebiral cesko-polsky vyrobek, vyrobeny ve spolupraci s Unitrou, pouzivaly se repra Tonsil, na kterych byvaly napisy Made In Poland...
Takze at momentalne Tonsil vyrabi kde chce, firma je to Poslska, i kdyz se mi nechce verit, ze by tohle delaly firmy z vych. Evropy, no ale kdyz uvazime, ze Barum vyrabi pneu V pousti za Tel Avivem Idea Wink
lada
uživatel


Příspěvků: 446
Z: Zlín a okolí

20.12.2005, 19:04
wish: že je to polská firma nikdo nezpochybňuje, ať už vyrábí či nakupuje své produkty kdekoliv. Moje Barumy jsou "Made in France" Wink

Michal: sponzorem bude ten, kdo na ně bude hrát... v případě neúspěchu třeba ozvučení WC Wink Skuteční výrobci obvykle drží modely dost dlouho vč. náhradních dílů, u toho Dexonu je to dost otázka, i kdyby fungovaly dobře. Nicméně firmu, která prodejem svého příšerného sortimentu v podstatě podvádí neznalé zákazníky bych z principu nepodporoval.
Boramyr
uživatel


Příspěvků: 1431
Z: Poblíž Plzně

20.12.2005, 19:09
Kéž bych mohl striktně nepodporovat firmy, které svým příšerným sortimentem podvádějí zákazníky... zaprvé bych se musel stát vegetariánem Laughing
lada
uživatel


Příspěvků: 446
Z: Zlín a okolí

20.12.2005, 19:17
Dyť býváš na dědině... teda na vsi Smile můžeš chovat králíky, husy, ovce, prasata... v čem je problém?
Boramyr
uživatel


Příspěvků: 1431
Z: Poblíž Plzně

20.12.2005, 21:42
Jéje... bejvávalo... králíků kopa a i ten čurýk by se tu tak před deseti lety našel. Teď už je pěknejch pár let utrum... naštěstí. Máš-li představu, co je práce s takovým pitomým králikem za celej rok... a pak to vydá v lepším případě na jeden oběd Rolling Eyes (v tom horším to pochcípá na mixomatózu nebo nějakej podobnej neřád) Evil Dneska to může chovat nějakej velkochovatel, blázen, nebo důchodce, kterej neví co s časem...
wishmasterX
uživatel


Příspěvků: 209

21.12.2005, 0:08
no já bydlím taky na dědidě Laughing jediné naše zvířata jsou kočka a kocour Wink času mám dost, ale králíky chovat nebudu, chodit je krmit, hladit je a pak je mít na talíři Confused Confused:
maso sice jím, ale nevyhledávám ...
no to se nám ta debata rozjela, od BMW až po králíky Laughing
Obsah fóra | ReproduktoryStránka Předchozí  1, 2
Strana 2 z 2

ARCHIV STARŠÍCH FÓR / 2. FÓRUM - 1782 témat (7/2005 - 8/2006)