PSA 31500 alebo QSA C 1600 ? Poradte prosim
Obsah fóra | Zesilovače, receivery
 
AutorZpráva
Krustiq
uživatel

Příspěvků: 8

23.11.2005, 0:17
Nazdar Lidi.
Hravame s kamradom mesie akcie a potrebujeme zosilak k 2 snekovym subbasom (400W\8ohm sinus kazdy). Zvazovali sme mnozstvo variant. Moledy QSC rady RMX su mimo nas rozpocet Sad. Zapacila sa nam moznost zosilnovaca PSA 31500 ( http://www.azservis.banet.cz ). Alebo QSA C-1600 ( http://www.pasound.cz ). Mate s nimi niekto skusenosti ? Pripadne aku alternativu by ste odporucili okolo 14000 SK \ 10500 KC ? Dakujem.
pEt
uživatel

Příspěvků: 2

24.11.2005, 23:20
Vykašli se na tyto čínské šmejdy. Za ty peníze je nejlepší Behringer EP 2500. Je to z levných zesilovačů nejzdařilejší kopie QSC RMX 2450. Určitě bude spolehlivější a zvukově kvalitnější než tyto kukuku.
Krustiq
uživatel

Příspěvků: 8

24.11.2005, 23:49
uzvazovali sme aj o QSC a asi pri nom aj skoncime, bo ked xcem kvalitny zos na ten vykon, tak je to 20000 sk bars ako... apropo, co je pravdy na tom, ze QSC RMX 850 da vyse 800 W na 4ohm mostik ? (vyriesilo by to hromadu problemov ...aj financnych)
Krustiq
uživatel

Příspěvků: 8

25.11.2005, 0:25
ako je to s tymi EP2500 kami ? da sa na ne spolahnut ? ta cena ja skutocne "zaujimava"...
Frank
uživatel


Příspěvků: 1672
Z: poblíž HK

25.11.2005, 10:54
Beringr je prostě Beringr... QSC850 stojí na www.prodance.cz 10086 a máš poctivej zesák! Navíc ti ten výkon pravděpodobně dodá. Potom nebude chtít žádnou nespolehlivou kopii jako qsa nebo behringer. Zeptej se tam na fóru a uvidíš.
pEt
uživatel

Příspěvků: 2

26.11.2005, 21:36
Pozor :!: Ten Behringer ti ten výkon dodá takový jaký píšou. Je to změřené. Koncepce zesilovače je naprosto stejná jako QSC, ovšem šetřilo se na součástkách, takže nemusí mít tak kvalitní zvuk a nemusí sloužit hodně let. Ovšem musím říct, že nemusí, ale může. Záleží na zatěžování zesilovače a asi taky na kusu. Pokud bys Behringer chtěl dlouhodobě ždímat do 2 Ohm, tak to ho fakt nekupuj. Nevydržel by to. Při provozu do 8 Ohm případně rozumně do 4 Ohm problém se spolehlivostí nevidím. Aspoň teda já mám EP 2500 a musím zaklepat, chodí bezproblémů a spolehlivě. Zvukově si taky chrochtám, protože jsem přešel s EZK stavebnic Laughing Apropó, pokud bych si chtěl dnes postavit zesilovač podobných parametrů doma (regulovaný otáčky ventilátoru, zpoždění vstupů při zapnutí, limiter, tepelná ochrana) myslíte, že by to vyšlo levněji? -já si myslím, že NE.
Krustiq
uživatel

Příspěvků: 8

27.11.2005, 13:52
praveze som to pocital a domazbastleny kus by nevysiel o moc menej (resp rovnako az viacej, pokial by sme boli poctivi)...a pri tychto vykonoch je to o hubu a o prachy, bo ked to odide, moze zo sebou vziat aj repro, mix...preto som sa do stavby doma redsej nepustal
Pavl
uživatel

Příspěvků: 9
Z: Polička

24.2.2006, 20:40
Já mám to PSAčko a jsem s ním naprosto spokojený. Má velmi čistý a konkrétní zvuk. Srovnával jsem ho s jinými zesáky, na které nedám dopustit a hraje stejně dobře. Mám jen jednu výhradu-výrobce neví, co je to softstart, tak jsem si ho tam musel zabudovat sám.(jinak to jsou docela pecky pro jističe při zapínání).

Ještě dodávám, že ta Čína už je dneska všude- takže i to "značkové a kvalitní" QSC se tomu také jaksi nevyhnulo.(aspoň, co jsem si stačil přečíst zezadu na tom zesáku, když jsem si obešel regál ve zmiňované prodejně)
Obsah fóra | Zesilovače, receivery
Strana 1 z 1

ARCHIV STARŠÍCH FÓR / 2. FÓRUM - 1782 témat (7/2005 - 8/2006)