Konvertor WDR - UNT
Obsah fóra | NezařaditelnéStránka 1, 2  Další
 
AutorZpráva
Boramyr
uživatel


Příspěvků: 1431
Z: Poblíž Plzně

3.11.2005, 23:12
Právě jsem dokončil a odzkoušel novou utilitku na převod souborů s TS paramtry. Ke stažení jako obvykle u mě http://home.tiscali.cz/cz921339/index.html takže to důkladně otestujte a v případě, že bude problém, dejte vědět.
lada
uživatel


Příspěvků: 446
Z: Zlín a okolí

4.11.2005, 15:27
...si připadám jak Cimrman s žárovkou na patentovém úřadě: "Teď tady byl, Edison!". O dalších chystaných prográmcích se příště nebudu zmiňovat, jinak mě zas nějaký lump předběhne Wink

No každopádně o něco menší, konzolový Win32 konvertor ke stejnému účelu jsem hodil tu:
http://lada.czech-web.cz/repro/utils/wdr2unt.exe
Spuštění bez parametrů vypíše info, ze kterého je vše jasné. Vhodné ke zpracování Antoniovy databanky jedním příkazem Wink Nebo 5ti příkazy, pokud někdo trvá i na zápisu typu reproduktoru.
Boramyr
uživatel


Příspěvků: 1431
Z: Poblíž Plzně

4.11.2005, 16:28
Zcela neúmyslně Very Happy Během včerejšího odpoledne jsem rozlousk strukturu unt souborů a začal to programovat... pak jsem se dočet, že na tom děláš taky, no tak to přece nevyhodim a večer jsem to dodělal...
Frank
uživatel


Příspěvků: 1685
Z: poblíž HK

4.11.2005, 16:31
Teda spustli sem si to jen tak na prázdno a jen tak mi to pobliklo... až na pátý pokus sem to dokázal breaknout..

Boramyre a Lado (Láďo?), moh bych dát ty vaše prográmky na speakers.czweb.org ?
lada
uživatel


Příspěvků: 446
Z: Zlín a okolí

4.11.2005, 16:44
Frank: klidně, označím to jako freeware. Nebo že bych to dal OpenSource? No zas tak pěkný ten zdroják není Wink Ve w2k nebo xp si spusť konzolu příkazem CMD a potom až v ní zadávej příkazy, jinak ti to uteče. Nebo použij klasiku
kód:
wdr2unt |more
. Ta dnešní okénková generace už nic nezná Wink
Boramyr
uživatel


Příspěvků: 1431
Z: Poblíž Plzně

4.11.2005, 17:13
Jo jo, dneska je to samej klikač... teda franku, ten tvůj web by chtěl trochu učesat, ale klidně na něj ten můj výtvor dej. OpenSource to nebude... kdyby někdo viděl ten bordel ve zrojáku, tak s hrůzou v očích uteče od počítače.
Frank
uživatel


Příspěvků: 1685
Z: poblíž HK

4.11.2005, 17:21
No jo, dělal sem to narychlo včera večer (původně tam byly jen ty pdf a vypadalo to mnohem hůř Smile), Musim nějakej design vymyslet, to je nejhorší...
Boramyr
uživatel


Příspěvků: 1431
Z: Poblíž Plzně

4.11.2005, 17:45
S nějakým designem si moc nelam hlavu, žádný grafický orgie nikdo nechce... stránky můžou dobře vypadat a grafika na nich nemusí být žádná, vytáčí mě lidi, co všude cpou flash. Lépe na to jít prakticky, třeba ten obrovskej nadpis, kterej se u mě ani nevejde do toho framu, ve kterým je (IE-Only ?) je naprosto zbytečnej... celkově je to prostě rychlokvaška.
Ale pozor, abych ten web neudělal já a tys pak nevypadal jako ten Cimrman, jak hulákal na patentní úřad "pište si... vynalezl jsem dynamit!"
Frank
uživatel


Příspěvků: 1685
Z: poblíž HK

4.11.2005, 19:43
Du makat na noframes verzi s 200px užšim nadpisem...
Frank
uživatel


Příspěvků: 1685
Z: poblíž HK

5.11.2005, 12:11
Tak co teď? Podle mně lepší, ale gdo ví...
A ten nadpis mi nikdo nevezme.. Lol?
Boramyr
uživatel


Příspěvků: 1431
Z: Poblíž Plzně

5.11.2005, 14:00
Lepší...
Frank
uživatel


Příspěvků: 1685
Z: poblíž HK

5.11.2005, 18:39
Ta, zase o krok dál... naházel jsem tam už pár souborů, ALE nejde mi do wz nahrát *.zma. Frd jo, ale to zma ne. Proč? Je jiná šance jak to spravit nebo to budu muset zazipovat?
BTW ukrad sem ti tvý frd a zma z webu nevadí?? Jinak mi nějak nešly stáhnout ty 5 a 6" beymy, poslal bys mi je prosím na mail?
Boramyr
uživatel


Příspěvků: 1431
Z: Poblíž Plzně

5.11.2005, 19:39
Zajímavej problém, já tedy pro jistotu všechno balím do zipu. Klidně ty moje charky použij, mě to nevadí... až se s jednou budu piplat hodinu, pak možná pocítím touhu po autorských právech, ale zatím nevím, proč bych měl bránit jejich volnému užití. Mě stáhnout ty beymy jdou, u Michala taky, takže nevím, kde je problém, ale každopádně ti je posílám mailem.
Frank
uživatel


Příspěvků: 1685
Z: poblíž HK

5.11.2005, 21:52
Tak já to zipuju a když to do tý zma složky chci natáhnout, tak to křičí!
Tak sem to složku jednoduše smazal a udělal znova a co se asi stalo??

Takže web http://speakers.czweb.org už funguje jak má Smile
Už jenom abych dostával mailem porád nějaký fajly a jedu!
Prosim vás všechny, najdete-li nějakou chybu nebo něco, tak pište!
Hop377
uživatel

Příspěvků: 395

7.11.2005, 10:27
To Frank: Ma zmysel vytvarat novy web na tie subory? Nemohli by byt radsej tu?
Michal
uživatel


Příspěvků: 2071
Z: Plzeň

7.11.2005, 10:50
Antonio s tím má už tak určitě dost práce a nijak se k tomu nemá. Uvidíme.

Každopádně všichni pošlete co máte, ať je to na jednom místě.
lada
uživatel


Příspěvků: 446
Z: Zlín a okolí

7.11.2005, 11:49
Hop, Frank: pokud to Frank bere tak, že se na tom naučí dělat veb a ještě to má alespoň trochu význam proč ne. Lepší než vyrábět nějaké debilní "osobní stránky". Doporučuju včas nastudovat PHP, stránky na PHP převedeš prostou změnou přípony. A jakmile bude potřeba, vložíš na stpávná místa kousek kódu Smile Třeba to includování menu by se dalo vyřešit krásně elegantně (myslím tady na amplionu). Dnes už PHP nabízí řada hostingů.

Ohledně kopírování souborů: když někdo dá něco na web, tak asi těžko očekává, že to lidi budou stahovat odtamtud z jediného místa... Osobně bych to neřešil, prostě soubory nabídnu ve vlastní "kolekci" a kromě toho bych třeba někam dal linky na zdrojové weby. Ovšem pane, vystavení věty "UNDER CONSTRUCTION (forever)" je to jako bys napsal "Seru na další vývoj tohoto webu" Wink ... seriózní web je přece neustále v nějakém vývoji. Embarassed
Frank
uživatel


Příspěvků: 1685
Z: poblíž HK

7.11.2005, 18:24
Nápis zmizel. Zejtra tam nahodim pár seas frd... Já to dělám rád (snad mi to vydrží...)
Boramyr
uživatel


Příspěvků: 1431
Z: Poblíž Plzně

7.11.2005, 22:57
Tak, a je tu první update... opravil jsem malou téměř nepodstatnou chybku v konvertoru (problém s Hc a Hg), trochu jsem ho zblbuvzdornil a učesal zdrojáky (nyní volně dostupné). Takže Franku... aktualizuj si web Very Happy
Frank
uživatel


Příspěvků: 1685
Z: poblíž HK

7.11.2005, 23:29
Zejtra na to skočim Smile
Boramyr
uživatel


Příspěvků: 1431
Z: Poblíž Plzně

7.11.2005, 23:44
Toho updatování bude víc... trochu jsem vylepšil Graph Reader. Opravil jsem dvě malé chybky (na funkci předchozí verze neměly vliv) a přidal možnost přepínat u obou os mezi lineární a logaritmickou stupnicí.
Obsah fóra | NezařaditelnéStránka 1, 2  Další
Strana 1 z 2

ARCHIV STARŠÍCH FÓR / 2. FÓRUM - 1782 témat (7/2005 - 8/2006)