MDF
Obsah fóra | Nezařaditelné
 
AutorZpráva
Pavel
uživatel


Příspěvků: 110
Z: Brno

22.7.2005, 13:43
Zdar, potreboval bych radu, kde v Brne sehnat mdf desky; kdysi jsem nakupoval v OBI ale tam mi rekli, ze uz mdf nevedou. Poptal jsem se i v Hornbachu se stejnym vysledkem. Nevi nekdo kde bych se mohl jeste zeptat? Klidne i v okoli Brna...nerad pracuju s drevotriskou. Diky vsem
lada
uživatel


Příspěvků: 446
Z: Zlín a okolí

22.7.2005, 15:12
No řeším něco podobného, supermarkety MDFku nevedou. Ve Zlíně MDF vedou v Trimu (prodejna s materiály na výrobu kuchyní a nábytku), ale pouze po celých plotnách, tedy asi 3*2m. Asi ji vezmu celou (22mm), ale na dědině mám trochu nadstadardní úložné prostory Wink, takže ji nemusím hned celou spotřebovat.

Jedinou možností bude asi poptat se v nějakých stolařských výrobách atd., jestli by ti kousek ufikli. Časem bych mohl někomu nabídnout z té svojí plotny, ale do Brna to nepovezu Twisted Evil
BlackRider
uživatel


Příspěvků: 710
Z: Řícmanice, 15 Km od Brna

22.7.2005, 22:56
V Brne v BAUHAUSU, ne moc velkej vyber, ale slusny ceny..A narezali me to podle zadanejch rozmeru zadara (a bez kecu Very Happy ) Ale je to docela dlouho tak nevim..
Karlos
uživatel


Příspěvků: 79
Z: Brno

22.7.2005, 23:59
Ještě před půl rokem vím, že prodávali MDF v Baumaxu
Pavel
uživatel


Příspěvků: 110
Z: Brno

25.7.2005, 11:44
hm, tak bohuzel ani tam je nemaji Crying ted mi pripada, ze drive toho v vsude bylo "jak hnoja" a ted jako by se s mdfkama slehla zem.
vítek
uživatel


Příspěvků: 457
Z: Olomouc

25.7.2005, 14:20
Od jednoho stoláře mám neradostnou zprávu (neověřenou z jiného zdroje). Prý už MDF vůbec nebude. Není o ni zájem. Do marketů typu OBI a Baumax chodí někdy MDF jako prokladový materiál. Odpad. Má nestandartní rozměry. Ale chce to mít známé u zdroje. Nejlepší je domluvit se s nějakým živnostníkem - ne velká firma - na dodávce a nařezání.
Michal
uživatel


Příspěvků: 2071
Z: Plzeň

25.7.2005, 15:24
V plzni mají všechno v dřevoprodeji, ale bohužel opět jen celé desky. Nedávno jsem viděl něco, co mi rvalo srdce. Celé desky 22MDF (odhadem 30 kousků) se válelo za plzeňským Carrefourem a pršelo na ně. Když jsem zkoušel najít někoho, kdo by za to byl zodpovědný, nikdo o tom nevěděl. Vnitřně jsem se rozhodl alespoň část z tohoto pokladu nějakou alespoň trošku legální cestou získat, ale než jsem se k tomu odhodlal, zmizely... Sad
lada
uživatel


Příspěvků: 446
Z: Zlín a okolí

25.7.2005, 15:25
Vítku, až zorganizuješ CZ slet bastlířů (na podobný jsi dával link v tématu "Amíci"), tak se může nakoupit pár ploten v různých tloušťkách a každý si uřízne, kolik bude potřebovat Very Happy
cosmic
uživatel


Příspěvků: 8

25.7.2005, 21:22
Zdar lidičky, nevíte někdo kolik stojí ta MDF deska 22mm ?
cosmic
uživatel


Příspěvků: 8

26.7.2005, 0:13
Už jsem to našel a taky další technické info. Rolling Eyes
http://www.chedos.cz/ceniky/DTD_MDF.htm
http://www.drevoodbyt.cz/katalog.php4?uroven=2&katal=katal2&kateg=1100860806
Pavel
uživatel


Příspěvků: 110
Z: Brno

26.7.2005, 13:57
hm...tak obe firmy, ktere tu uvadis sice mdfku dodavaji, ale v brnenskem kraji nemaji vubec zadne zastoupeni Sad. Asi bych musel cestovat az do Prostejova. No ale nechce se mi vubec verit, ze v brnenskem kraji neni ani jedna deska mdf Confused
Obsah fóra | Nezařaditelné
Strana 1 z 1

ARCHIV STARŠÍCH FÓR / 2. FÓRUM - 1782 témat (7/2005 - 8/2006)