Monacor a PA
Obsah fóra | Reproduktory
 
AutorZpráva
Nops
uživatel

Příspěvků: 70

20.7.2005, 18:38
Zdravím,nemáte někdo zkušenosti s repry Monacor pro PA?Myslel jsem že dělají jen autorepro a tak..ale nedávno jsem na jejich stránkách uviděl basáky určený pro PA za docela slušný ceny(podle mě).Je to něco na způsob DRBů,nebo lepší???(mají narozdíl od nich slušný Qts... Rolling Eyes )Nebo radši Eminenci(Delta 15,Delta 15LF)?Jsem začínající Dj co nemá moc financí a sháním něco menšího(ale pokud možno ne noname) na zvučení školních diskoték a tak...
KarelXth
uživatel


Příspěvků: 189
Z: Ostrov n. Ohří

21.7.2005, 7:27
Čau co se týká Monacorů je to asi taková německá TVMka, pro PA použití bych se jim asi radši vyhnul i když proti DRBům to je podle mě kvalitativně o řád až dva výš. Každopádně Ti doporučuju Eminence, za tu cenu nic lepšího neseženeš a pro školní večírky vystačíš i s deltama+něco od Selenia(D210Ti)? Zkus se podívat na diskusní fórum prodance.cz tam Ti poradí líp.
Nops
uživatel

Příspěvků: 70

21.7.2005, 9:16
Ještě jěden dotaz,šlo by to udělat takhle?
http://otm.kvalitne.cz/repro.htm
Nebo použít výhybku od Huberta???
KarelXth
uživatel


Příspěvků: 189
Z: Ostrov n. Ohří

21.7.2005, 12:18
No asi bych použil tu Hubertovu, má to perfektně odladěné jak pro Deltu 15 tak pro Deltu 12 s použitím D210Ti a možná i DT150 nebo i další kombinace (musíš to probrat přímo s ním). Ti frajeři z toho odkazu se s tím moc nesrali, nechat jet Deltu bez oříznutí výšek je prasečina, někde ke konci rozsahu už má dost velké zvlnění, nehledě na fázi. Určitě si k tomu postav subáče (nebo aspoň jeden) s Kappou 15LF nebo aspoň s Deltou 15LF. Jo a ještě jedno upozornění: Nesnaž se do těch Eminencí naprat to co mají psáno jako RMS příkon. Do Delt můžeš pustit maximálně 300-350W a do Kappy tak 450 možná 500W RMS. Jinak jsou to ale slušný repráky...
Good luck!
Nops
uživatel

Příspěvků: 70

22.7.2005, 20:57
Thanks you very much... Idea
Obsah fóra | Reproduktory
Strana 1 z 1

ARCHIV STARŠÍCH FÓR / 2. FÓRUM - 1782 témat (7/2005 - 8/2006)