pomoc prosím prosím
Obsah fóra | Reproduktory
 
AutorZpráva
horcis
uživatel

Příspěvků: 22

17.9.2005, 21:11
potřeboval bych poradit,mám na repru u subwoferu zmačkaný vrchlík a chci si koupit nový,ale u nás v městě je už neprodávají,nevíte někdo o nějaké firmě na netu,která se zabíva prodejem těhlenstěch blbinek,moc moc děkuji vašek.
iMartin
uživatel


Příspěvků: 1727
Z: Near Pardubice city

17.9.2005, 21:31
Nějaks zapoměl napsat o jaký repro se jedná a nějaký info o tom, zmačkaný vrchlík by v některých případech ještě šel srovnat ...
LuKyss
uživatel


Příspěvků: 289
Z: Pardubický kraj - Choceň

17.9.2005, 21:45
Pokud můžeš pořídit foto tak sem s ním :!:
horcis
uživatel

Příspěvků: 22

17.9.2005, 21:46
tenhle nejde je tak doje...,že to není ani hezký,někdo si totiž až moc hrál,je to repro od pioneeru,pruměr 25cm
Boramyr
uživatel


Příspěvků: 1431
Z: Poblíž Plzně

17.9.2005, 23:13
No, tos nám toho moc neřekl. Obávám se ale, že normálně neseženeš. Pokud nepomůže servis, mohl by ses podívat po nějakém s podobnými rozměry. I když - že se prodávají náhradní membrány/kaloty/celé kmitací systémy vím, ale vrchlíky ? Nebo ho taky úplně odstranit, anebo zk*rvit ten druhý úplně stejně a všem pak říkat, že to tak má být Very Happy Pokud tě to opravdu moc štve, budeš se muset možná podívat po novém reproduktoru.
Luboš
uživatel


Příspěvků: 39
Z: Europa

18.9.2005, 6:12
V niektorych pripadoch pomoze narovnat vrchlik vysavacom.
Z akeho je materialu ,papier alebo AL ? a aky ma priemer.Al sa da aj doma vylisovat do formy napr. vypukle hodinove sklicko z budika.Papierove som kedysi videl v ponuke napr.Dexonu.Pripadne sa obrat na opravarov reproduktorov.
Durke
uživatel


Příspěvků: 32
Z: SR NR

18.9.2005, 23:00
Veru tak ja som tiež takéto prípady riešil vysávačom, neviem ako to už dlho máš, ale čím skor to spravíš tým lepšie a dávaj pozor pri manipulácii s vysavačom lebo si to možeš ešte viac dodrb... Tak vela stastia.
cinochlist
uživatel


Příspěvků: 116
Z: Strakonice

19.9.2005, 8:47
určitě to zkus vysavačem, párkrát se mi to taky povedlo. někde jsem viděl, že prodávali jakoby ozdobné vrchlíky pochromované, to by určítě šlo použít, ale nemůžu si vzpomenout kde jsem to viděl. Je to dávno, ale buď to bylo na Dexonu nebo v Conradu. kdybych si vzpoměl tak se ozvu
Michal
uživatel


Příspěvků: 2071
Z: Plzeň

19.9.2005, 8:52
Rozhodně tam nelep nic navíc přes ten vrchlík, který už tam je - byť mromáčknutý. Jestli má ten box alespoň nějaký náznak ladění, tak přidáním (či ubráním) hmotnosti membrány si ho docela spolehlivě rozladíš. S tím vysavačem to jde, ale fakt opatrně.
polmo
uživatel

Příspěvků: 92
Z: SR Trnava

19.9.2005, 12:30
Michal napsal:
Rozhodně tam nelep nic navíc přes ten vrchlík, který už tam je - byť mromáčknutý. Jestli má ten box alespoň nějaký náznak ladění, tak přidáním (či ubráním) hmotnosti membrány si ho docela spolehlivě rozladíš. S tím vysavačem to jde, ale fakt opatrně.

!SUHLAS! 8)
Obsah fóra | Reproduktory
Strana 1 z 1

ARCHIV STARŠÍCH FÓR / 2. FÓRUM - 1782 témat (7/2005 - 8/2006)