basreflexová trubice.
Obsah fóra | SubwooferyStránka Předchozí  1, 2
 
AutorZpráva
Frank
uživatel


Příspěvků: 1672
Z: poblíž HK

8.9.2005, 21:48
Já sem s tim lansingem udělal takovou kravinu: teoreticky by měl dávat asi 10w. já sem na vstupy napojil reprákový výstupy z věže a hrál sem na 2 arn738 paralelne a když sem to trochu vohulil, tak málem spadnul barák. jenom trochu potíže s chlazenim Mrgreen
crashpc
uživatel


Příspěvků: 667

8.9.2005, 22:01
co to je za reprak? nejakej 2ohm? nebo taky 4 ohm? zacinam mit podezreni ze to altec fakt nejak podcenil. to sou prvni repra co sem widel ktery maj naslapanej zesik...
Boramyr
uživatel


Příspěvků: 1431
Z: Poblíž Plzně

8.9.2005, 22:12
2 vítek : Tvrdá pravda. Ale před pár lety, když jsem prd věděl a kupoval Genius hůůů, tak to byly drahé (4500 Very Happy) bedny se skvělou pověstí ( mezi PC veřejností ). No jenomže to mi tenkrát mohlo bejt tak 16 ? 17 ? No prostě mladej a blbej... ale tím si musí každej projít sám, nakonec by byla nuda bejt milionář a hned si koupit sestavu za 2 miliony... člověk by přišel o spoustu zkušeností a nakonec by mu stejně ta hyperbedna připadala úplně obyčejná, bez naděje na upgrade.

Edit : Teda plkáme tu o jedněch bednách ve třech threadech... poněkud nepraktické, bejt tu nějaký moderátor, tak nás asi kopne někam.
crashpc
uživatel


Příspěvků: 667

8.9.2005, 22:17
to mas recht - krawim jak swin... jeste tedy zbejva nekde zistit jak je na tom ten mnenic, ale uz kdyz obecne slysim 50Wzesik a "nejakej" 6.5" reprak tak se mi krouti zaludek...
Frank
uživatel


Příspěvků: 1672
Z: poblíž HK

9.9.2005, 6:58
Jinak teen zes je integrovaná šunka v vajíčkem all in one. Ten reprák moc nestíhal, a tak sem tam šoup ty tesly.
Obsah fóra | SubwooferyStránka Předchozí  1, 2
Strana 2 z 2

ARCHIV STARŠÍCH FÓR / 2. FÓRUM - 1782 témat (7/2005 - 8/2006)