bittorrent
Obsah fóra | NezařaditelnéStránka 1, 2  Další
 
AutorZpráva
Koenigsegg
uživatel


Příspěvků: 663
Z: Opava

17.8.2006, 22:26
sorry že se to sem totálně nehodí ale potřebuju to vědět. Stahovali jste někdy přez bittorrent? Platí se za to nebo ne? Někdo říká že jo, někdo že ne. Mám v tom chaos a nikde sem o tom nic nenašel. Poradte
redyuri
uživatel


Příspěvků: 734
Z: Sala, Nitra - SR / Brno

17.8.2006, 22:58
prd Smile mas 4 druhy trackerov. 1. verejny typu torrentspy, torrenty mose sosat kto len chce. 2. take kde je bezplatny REG 3. take kde je REG len pre VIP a na pozvanky ETC... 4 platene torrenty Smile
najnovsie veci su aj na tom prvom, ale najma na tom tretom a stvrtom type dostanes o co poziadas Smile

EDIT: po najnovsom ma torrenklienta aj opera, ale najlepsie user-friendly je podla mna bitcomet.
inac tely bittorrent funguje na rovnakom principe ako DC...verejna neverejna IP, blokovane porty ATD...
siss
uživatel


Příspěvků: 79
Z: pha

18.8.2006, 13:36
stahujem cez operu, niektore programy zeru vela ram ... opera velmi malo. najcastejsie pouzivam server torrentspy.com ... kamarat mi odporucal aj torrentreactor.com (myslim, ze to je spravne)
JoinerNet
uživatel


Příspěvků: 197
Z: Zlínsko

18.8.2006, 15:38
bittorrent a podobné programy jsou na hovno, protože data stažená taky zase odešleš ostatním stahujícím v síti .Tím pádem pokud máš datový limit na stahování, brzo o něho přindeš, protože řekněme při stažení 1Gb ti proletí přes připojení asi 2Gb Uuu Uuu Sinc
Boramyr
uživatel


Příspěvků: 1431
Z: Poblíž Plzně

18.8.2006, 16:14
Ony jsou datový limity na Download+Upload dohromady? No fuj... ještě že jsem na WiFi. Princip torrentu je skvělej, síť je nezávislá na centrálních serverech a jakmile je v ní nějaký soubor dostatečně rozšířen, je v podstatě nemožné ho nějak odstranit. Na hovno je to tak akorát u nás v prdelákově, kde provideři nejsou schopný nabídnout pořádný připojení k netu... zajímalo by mě, jak si asi představujou internetovou TV nebo rádia s takovými limity. Fakt mě dojímalo, když v ČR Žluťáci zaváděli skoro nepoužitelné ADSL a na DC++ byla hromada DSL skandinávců s 24/8Mbit...

Doporučím program Torrent Harvester, umí to samo vyhledávat torrenty minimálně ve stovce webů. Výsledky lze filtrovat podle řady kritérií a často je program umí i sám stáhnout, aníž byste museli lézt na dotyčný web.
dokken
uživatel


Příspěvků: 263

18.8.2006, 16:25
Nejlepší je BitComet 0.60,je to stabilní než tyhle exotický softy a že sem jich vyzkoušel.Na torrenty používám:http://torrentscan.com/.Stovky torrentovej webů jsou hezký,ale stejně je většinou všechno na Torrent Reactoru nebo Isohuntu...
siss
uživatel


Příspěvků: 79
Z: pha

18.8.2006, 18:35
2 JoinerNet: to myslis vazne? viem, ze to tak funguje, viem, ze odoslem min 3x viac ako prijimam, ale co tak skusit Netlimiter ? Smile pri nastaveni odchodzieho limitu na dany program, neodoslem na 1GB viac ako 100MB (stava sa, ze aj 200 ale to je 1 z 30) ... pri niektorych ani nie 20MB Muhehe Vpoho Muhehe Vpoho
Boramyr
uživatel


Příspěvků: 1431
Z: Poblíž Plzně

18.8.2006, 18:45
No, pokud máte dost zdrojů a jede vám to na plno, tak těžko budete mít upload 3x vyšší než download... ještě jsem neviděl ADSL tarif s rychlejším uploadem než downloadem... ještě že tahle síť nestojí na vychcaných češích, to by byla prakticky nefunkční, všichni by chtěli jenom sosat a nic neposkytovat.
Koenigsegg
uživatel


Příspěvků: 663
Z: Opava

18.8.2006, 18:49
no já mám právě internet přez telecom a muj FUP neboli limit je 1GB na měsíc, za dva týdny je v prdeli běžným surfováním po netu a zbytek měsíce stahuju jak o život, už mám na kontě nějakých 12GB... a nejvíc torentů beru z Isohuntu. A jak to tak vidím tak o vánocích přejdu k opavanetu, ten má 512ku za asi 600měsíčně a bez FUP Twisted Evil
Boramyr
uživatel


Příspěvků: 1431
Z: Poblíž Plzně

18.8.2006, 18:58
Tfuj, mám takový pocit, že ty tarify vymýšlejí diletanti. Kdybych si pustil ráno nějakou TV, tak večer mám po měsíčním limitu... to neni normální. Gigabyte za měsíc jsem kdysi přetáhnul i na dial-upu. První měsíc na wifině jsem z nadšení dal asi 40GB.
dokken
uživatel


Příspěvků: 263

18.8.2006, 19:05
To není o vychcanejch češích ale o debilních podmínkách FUP a tímpádem o prachách.Klidně bych měl upload puštěnej imrvére.
Koenigsegg
uživatel


Příspěvků: 663
Z: Opava

18.8.2006, 19:09
problém je že telecom měl kdysi FUP na týden, takže když se objednával net tak se myslelo že ten giga na týden bude stačit. Pak nám ty svině řekli že se to změnilo a z týdne je měsíc...
babakus
uživatel


Příspěvků: 102
Z: Horní Slavkov-západní čechy

18.8.2006, 20:28
Koenigsegg: jseš na omylu dříve dával Telecom ADSL Impuls 128/64 kb/s a týdení limit byl 250MB takže na měsíc 1GB což bylo při týhle rychlosti tak akorát ale pak to zvedli na 512/128 kb/s a limit zůstal 1GB. Sere mě ale to že ten druhej tarif 2048/256 má limit 8GB. Takže když je 512 4x pomalejší tak proč alespoň neni 4x menší limit tedy 2GB. Beztak je FUP na hovno, až tady bude fungovat pořádně WIFI tak jdu k nim Zaba
JoinerNet
uživatel


Příspěvků: 197
Z: Zlínsko

18.8.2006, 20:29
Proto jsem ty žlutý svině opustil a mám Wifi. Stahuji zásadně s FTP serverů, takže data jdou jenom ke mne Muhehe Muhehe Muhehe
Koenigsegg
uživatel


Příspěvků: 663
Z: Opava

18.8.2006, 20:34
babakus napsal:
Koenigsegg: jseš na omylu dříve dával Telecom ADSL Impuls 128/64 kb/s a týdení limit byl 250MB takže na měsíc 1GB což bylo při týhle rychlosti tak akorát ale pak to zvedli na 512/128 kb/s a limit zůstal 1GB.

ano já vím že byl nižší FUP, ale když se zvýšila rychlost tak sem nepostřeh že to bude na měsíc a ne na týden... jinak wifi hmmm člověk aby zase kupoval další kravinu ke kompu. Nebo ne? Uuu
babakus
uživatel


Příspěvků: 102
Z: Horní Slavkov-západní čechy

18.8.2006, 20:39
Tak většina poskytovatelů Wifi propujčuje anténu a přijímač zdarma po dobu uzavření smlouvy, asi tak jako to dělá telecom s modemama. Tady u nás sice Wifi je ale neni to ještě tak vymakaný a často jim to padá(společnost MVTv). Nebejt u telecomu FUP tak jsem spokojenej protože jsem ještě nejel míň jak 500kb/s(samosebou že bez omezení FUPkem) Muhehe
JoinerNet
uživatel


Příspěvků: 197
Z: Zlínsko

18.8.2006, 20:39
To jo, ale mám raději platit žluťákům měsíčně pušál za telefon, když ho mám jenom na internet ? nasrat Oushit Oushit Oushit Oushit Oushit Oushit Oushit
babakus
uživatel


Příspěvků: 102
Z: Horní Slavkov-západní čechy

18.8.2006, 20:44
Pravda Joinere paušál jenom kvůli net je na Oushit i když ten net běhá dobře když neni omezenej.
JoinerNet
uživatel


Příspěvků: 197
Z: Zlínsko

18.8.2006, 20:51
To máš pravdu, já to říkám pořád, drát je drát, kde se hrabe Wifi. Ale cena je taky důležitá Muhehe Muhehe
Koenigsegg
uživatel


Příspěvků: 663
Z: Opava

18.8.2006, 21:33
jo ta jejich podmínka že musíš mít pevnou mě taky hoodně sere. Přejdu k opavanetu
Boramyr
uživatel


Příspěvků: 1431
Z: Poblíž Plzně

18.8.2006, 22:18
Když jsem se já připojoval na WiFi, tak sem ADSL ani nebylo možný zavést, takže výběr byl snadnej. Za 400,- měsíčně 256/256kbit bez limitů, později zvedli rychlost na 512/512kbit. Řek bych, že telecom musel za posledních pár let ztratit pěknou fůru zákazníků, ale asi jim to bylo fuk, nejspíš zavedením paušálního poplatku za pevnou nahrabali víc peněz.
Obsah fóra | NezařaditelnéStránka 1, 2  Další
Strana 1 z 2

ARCHIV STARŠÍCH FÓR / 2. FÓRUM - 1782 témat (7/2005 - 8/2006)