KX drivery a mikrofon
Obsah fóra | Nezařaditelné
 
AutorZpráva
kyselym
uživatel

Příspěvků: 74

9.8.2006, 20:44
Ahojte tak sem si je nainstalil a mam live5.1 ale nemuzu prijit nato jak udelat aby mi sel zvuk z mikrofonu treba do skypu, ts a jinych komunikacnich programu...nevite jak se to v tom jejich prostredi nastvauje? ja uz pomackal kde co...jo a pro detailnejsi popis situace vam musim rict ze vsechno co leze do direct in leze jakoby do mikrofonu a ostatni to slysi ale ja muzu mluvit jak chci a me neslysi. takze...jak dostat mikrofon do dircet in nebo jak jak to udelat aby tam direct in nesel vubec ale jen mikrofon? (pokud to jeste neni jasne, tak je to asi takova situace jako kdyz si chcete nahrat treba vzorek kytary v soundforge nebo necem takovem pres vas stolni mikrofon a ono nic)
siss
uživatel


Příspěvků: 79
Z: pha

9.8.2006, 23:20
nerozumiem tomu co si napisal, je to chaoticke ... jedna otazka ... mas mikrofon v spravnom vstupe na zvukovke (mic in) ? pokial ja viem, skype si to nastavi sam (aj ked mas mikrofon vypnuty, skype to ignoruje, len ty to nepocujes). sound forge ? v oknach musis prejst na nastavenia nahravania v nastaveniach hlasitosti a tam zaskrtnut stereo mix alebo mikrofon (podla toho z coho chces nahravat) ...
KillerZero
uživatel

Příspěvků: 136

9.8.2006, 23:51
Nastav si v panelu AC97 v tom rozbalovacím okýnku vstup na mic, ujisti se, že nemáš mute u gain. (to ovládání mikrofonu nemá vliv, to je passthrough, jen analog, vliv má jen tem 20dB boost) Potom si v položce záznamu (ten reprák s červeným puntíkem) nastav hlasitost u AC97. Pokud to nepude tak to ztiš (mute) a znova zapni, mě to po instalaci ukazovalo že to je zaplý, i když to bylo ztišený, když sem dal mute a pak unmute tak to šlo. Pak už to pude.
kyselym
uživatel

Příspěvků: 74

10.8.2006, 9:37
dik tak ted me aspon ostatni slysi. Ted ale jak udelat aby ostatni slyseli jen to co jde do mikrofonu(to co rikam) a ne vsechny zvuky co mi produkuje PC?(tzn. winamp, windows zvuky, icq zvuky atd)

ps. mam na hlave sluchatka(neleze to do mic skrz bedny)

mikrofon mam ve zdirce mic in
v zalozce "recording" prave zadnej mikrofon nemam. mimo to ac97 je tam jeden uknown a jeden line2/mic2 in (a dalsi ale zadnej mic)
KillerZero
uživatel

Příspěvků: 136

10.8.2006, 10:34
Ty mě neposloucháš, v záložce AC97 musíš přepnout na mic. (v tom rozbalovacím okýnku)
Teď tam máš evidentně nastavenej stereo mix.
kyselym
uživatel

Příspěvků: 74

10.8.2006, 10:56
no to teda nemam! mam tam mic a furt nic
KillerZero
uživatel

Příspěvků: 136

10.8.2006, 11:08
tak sem dej screenshoty nastavení nahrávání a ac97, to neni možný.
kyselym
uživatel

Příspěvků: 74

10.8.2006, 11:14
tady to je

http://phoenix.inf.upol.cz/~kyselym/img/KX/
KillerZero
uživatel

Příspěvků: 136

10.8.2006, 11:32
Hm, a co takhle ztlumit wave a synth v panelu nahrávání? (to nahoře druhý a třetí zleva)
kyselym
uživatel

Příspěvků: 74

10.8.2006, 11:40
Embarassed dik toho sem si nevsiml uz to frci tak jak ma
Obsah fóra | Nezařaditelné
Strana 1 z 1

ARCHIV STARŠÍCH FÓR / 2. FÓRUM - 1782 témat (7/2005 - 8/2006)