Polské repro STX
Obsah fóra | Reproduktory
 
AutorZpráva
skrus
uživatel

Příspěvků: 90

7.8.2006, 22:22
Možná to tu už nekdy bylo, ale co si myslíte obecně o této firmě a důvěryhodnosti udávaných ůdajů o reproduktorech? Ceny některých měničů se mi zdají dost nízké...Zkoušel jste už s tím nekdy nekdo neco postavit? link http://www.stx.pl díky za odpovedi
luikas
uživatel


Příspěvků: 700
Z: pardubice

8.8.2006, 9:13
kolik je zlotej?8korun?
skrus
uživatel

Příspěvků: 90

8.8.2006, 9:35
Mno, asi 7,50 kč.. zhruba
luikas
uživatel


Příspěvků: 700
Z: pardubice

8.8.2006, 9:43
ta cena je hodne podezrela.vypada to jako cina, ale bez obvykly marze(v USA by me to neprekvapilo, ale tady?). vsechno je to zalozeny na jednom magnetu(edit:na dvou).dokonce docela velkym. parametry docela pekny, dokonce vypadaj realne.tam bude neco v neporadku, je to podezrely.ale za ty prachy by mozna stalo za to nejakej vyzkouset.oznaceni napadne pripomina znaceni Tonsilu.
skrus
uživatel

Příspěvků: 90

8.8.2006, 12:26
Magnetu tam maj vic, ale nejvetsi rozmer je asi tech dobrejch 15 cm..nektere simulace ve Win ISD vychazeji i celkem obstojne i s relativne nizkou litráží. Koš je sice takový pochybný, ale dokonce tam mají i datum, kdy byly parametry změřeny, charakteristiky atd.. Celé bedny jsou nekteré i dost levné, ale SW stojej i celkem dost, že by to mohlo i kapku hrat. Osobně jsem přemýšlel o tomto http://www.stx.pl/index.php?vMenu=2&vMenuItem=0&vSubPage=352&vItemDB=itemdb
Mates AN
uživatel


Příspěvků: 227
Z: pr.. vlastně Jaroměř

8.8.2006, 13:00
Vypadá to zajmavě, ještě by taky někdo mohl ověřit pravdivost TS parametrů. Lolja
luikas
uživatel


Příspěvků: 700
Z: pardubice

8.8.2006, 13:07
jo, vypadaj pouzitelne. si ho kup, budes takovej pokusnej kralik:-)pak jich ma i litej kos.Ts parametry zmerit zvladnes, ne?(alepon Q, Fs, snad i Vas, ne?)
Mates AN
uživatel


Příspěvků: 227
Z: pr.. vlastně Jaroměř

8.8.2006, 13:09
A jak ty woe? Shocked
skrus
uživatel

Příspěvků: 90

8.8.2006, 13:14
Jojo, to bych snad pomocí dexoňácký publikace dal dohromady.. Spíš mě jde o to jak by to bylo s poštovnym atd, esli by nebyly pres hranice nějaký komplikace... Neutral
luikas
uživatel


Příspěvků: 700
Z: pardubice

8.8.2006, 13:16
tak to ti neporadim, je zkus kontaktovat, jaky ti nabidnou moznosti
Mates AN
uživatel


Příspěvků: 227
Z: pr.. vlastně Jaroměř

8.8.2006, 13:18
Jednou, až budu mít přebytečný prachy tak to asi zkusim, zatím budu důvěřovat TVM (v týhle cenový kategorii).
skrus
uživatel

Příspěvků: 90

8.8.2006, 13:43
Jasně, TVM je TVM. Prave, že mam nejaky chechtaky z brigošky, tak že bych to risknul.. jeste nevim no.. Potíž je v tom, že mi asi česky rozumět nebudou.. Polsky taky nejak moc neumim. Zkusil bych to napsat německy, ale aby to nebrali jako nějaký blbý žert .Když to vezmu z jejich strany-> je určitě velice důvěryhodné, když nějaký čech pošle německy email do polska s nějakou zakázkou.. Nebyl by někdo kdo by do toho šel se mnou, třebas, že by se udělala větší zásilka do ČR. mam totiž zato, že je nějaký hraniční poplatek< nejaké to kylčo> ..nebo esli to nekdo nemá blízko do Pl...
mastervibes
uživatel

Příspěvků: 30
Z: MLADÁ BOLESLAV.

8.8.2006, 14:22
Skoro nikto Ti na prvy krat neodpovedal.Lebo vsetci cumeli na vyborne parametre,za neuveritelnu cenu.Tiez si myslim,ze tu nieco nehraje.Za tyzden nam konci v Skodovke odstavka,robim s Poliakmi a dam ich objednat na Polsku adresu.Tu do Ciech by sa preplatilo asi 300 na jednom.Az ich budem mat,hodim to tu na sklo,nech ich niekto dobry oskusa.Kto vie,mozno je konecne na trhu hode muziky za malo penez?
Kritik
uživatel


Příspěvků: 475
Z: Karviná

8.8.2006, 15:54
Tak já bych asi do toho nešel. Je sice pravda, že ta je na je lákavá ... Koš určitě není litinový.
luikas
uživatel


Příspěvků: 700
Z: pardubice

8.8.2006, 16:06
u GND 20 120xx vypada ze je
Mates AN
uživatel


Příspěvků: 227
Z: pr.. vlastně Jaroměř

8.8.2006, 16:48
Nejspíš jenom vypadá, už delší dobu přemejšlim o nějakejch aktivních 3p do pokoje, za studentskej rozpočet, tak to možná risknu. Twisted Evil
luikas
uživatel


Příspěvků: 700
Z: pardubice

8.8.2006, 16:52
na me to ale neni:-)i kdyz priznavam, ze jsem zvedavej, jak to hraje.jen ty charky jsou takovy "divny".preju ti hodne stresti a pevnou ruku pri vyberu repro a pak ladeni vyhybky Lol?
Mates AN
uživatel


Příspěvků: 227
Z: pr.. vlastně Jaroměř

8.8.2006, 17:33
Asi bych od nich vzal jen bas, středy bych dal TVM, a vejšky za levno radši vynechám. Laughing
skrus
uživatel

Příspěvků: 90

8.8.2006, 22:45
GDN 20 120XX ma koš udajně z hliníku.. Dole na té stránce je vysvětlivka označení..
To mathes: napiš mi na mail ( sadaz@seznam.cz ) když to budeš objednavat, udelali bysme vetsi zakazku a o poštovny bysme se nějako podělili, teda jesti chces.. ale co nejdriv, dokud mam jeste nejaky penize z brigošky.. docely bych mel i chut to vyzkoušet..
Obsah fóra | Reproduktory
Strana 1 z 1

ARCHIV STARŠÍCH FÓR / 2. FÓRUM - 1782 témat (7/2005 - 8/2006)