plošné ozvučování
Obsah fóra | Nezařaditelné
 
AutorZpráva
sperman
uživatel


Příspěvků: 309
Z: krupka na severu Čech

7.8.2006, 16:35
http://eshop.dexon.cz/skoleni
Možná již víte, že Dexon pořádá školení pro elektromontážní firmy, elektroprojektanty, stavební projektanty, prodejce ozvučovací techniky, reproduktorů nebo elektroinstalačního materiálu.

Školení má za cíl seznámit účastníky s postupy plošného ozvučování interiérů, budov i exteriérů. Prakticky budou rozebrány jednotlivé případové studie ozvučení, od jednoduchých aplikací až po evakuační rozhlas. Velký důraz budeme klást na to, aby přítomní elektroprojektanti či montážní firmy byli schopni alespoň částečně stanovit hlavní požadavky ozvučení a vybrat vhodné komponenty. Školení bude rozděleno na část, kde probereme obecné zásady ozvučování a na část, kde budeme probírat jednotlivé případy ozvučování a nároků na ně. Účastnici budou detailně seznámeni s výrobky fy. Dexon, od jednoduchých reproduktorů až po komplexní ozvučovací či evakuační systémy. Školení je včetně občerstvení a oběda zcela zdarma.
kdo z vás tam pude? už jen že to jídlo bude zadara... Lol?
Michal
uživatel


Příspěvků: 2071
Z: Plzeň

7.8.2006, 17:07
Už jsem to nabídl Boramyrovi. Smile Zrujnujeme Dexon? Smile
Také jsem byl pozván...


naposledy upravil Michal dne 7.8.2006, 18:02
sperman
uživatel


Příspěvků: 309
Z: krupka na severu Čech

7.8.2006, 17:28
hihi...já sem přemýšlel že tam zajedu ze třídou...to budou koukat..ale přečetliste si doufám to že když nepřijedete a budete mít rezervačku tak cálujete 900,- ? Blee
opamp
uživatel


Příspěvků: 367
Z: na západ od Prahy

7.8.2006, 17:37
Pojeďme, bude prdel Muhehe když už mi poslali pozvánku Vpoho
Koenigsegg
uživatel


Příspěvků: 663
Z: Opava

7.8.2006, 18:34
mě ju taky poslali Vpoho
luikas
uživatel


Příspěvků: 700
Z: pardubice

7.8.2006, 18:58
poslali to vsem, co jsou zaregistrovani na jejich foru.skoro bych se bal ze jestli budou pristupovat k priprave pokrmu stejne jako k reproduktorum, bude z toho hromadna otrava Laughing
sperman
uživatel


Příspěvků: 309
Z: krupka na severu Čech

7.8.2006, 20:10
no nic už sem se regnul tak já jedu na 100% Smile akorád se v praze nevyznám tak bych se třeba sešel s někým kdo tam taky pude třeba na hlavním nádraží(vlakovým)
opamp
uživatel


Příspěvků: 367
Z: na západ od Prahy

8.8.2006, 8:53
uvidíme. taky půjdu na pražskou verzi Laughing

BTW jídla doufám vaří někdo jiný než pan Toman Twisted Evil
sperman
uživatel


Příspěvků: 309
Z: krupka na severu Čech

8.8.2006, 15:22
jo? no a sejít by ses někde nechtěl? jak je to asi tak daleko od nádraží? a nebo spíš jak se tam mám dostat?
Obsah fóra | Nezařaditelné
Strana 1 z 1

ARCHIV STARŠÍCH FÓR / 2. FÓRUM - 1782 témat (7/2005 - 8/2006)