czechtek 06
Obsah fóra | NezařaditelnéStránka Předchozí  1, 2, 3, 4  Další
 
AutorZpráva
IMP
uživatel

Příspěvků: 186
Z: Liberec

2.8.2006, 21:50
můj člověk Very Happy mně taky Blee
dokken
uživatel


Příspěvků: 263

2.8.2006, 21:55
...no tak voni blejou většinou metaloví zpěváci,krom toho že maj za kytarama epileptický záchvaty,že? Very Happy
ale klídek,vono vás to taky časem pustí
redyuri
uživatel


Příspěvků: 734
Z: Sala, Nitra - SR / Brno

2.8.2006, 22:17
ty si ešte nebol na poriadnom metalovom koncerte, že? Twisted Evil
dokken
uživatel


Příspěvků: 263

2.8.2006, 22:27
...vyprávěj jaký to je,prooosím
MethMan
uživatel


Příspěvků: 151
Z: Pérk

2.8.2006, 22:40
Na pouťový Czechtec nejezdím. Poslední ještě snesitelnej byl v Mimoni, ale to se to jmenovalo ještě Czechtekk. Přežil jsem ještě dva a od tý doby na to jebu. Evil Ani slušný papíry pomalu nejdou sehnat. Je to samej speed. Blee Já chci jít po ránu spát a né že musim vyhulit nesmyslný kvanta skaňoura abych ve tři odpo konečně zdechnul. Stejně, drtivá většina je tam perníkářskejch smažek a diskofilů Blee Na co 70 systémů? Je snad na světě 70 dobrejch? Jen zábava pro teens, ty to ještě v patnácti udivuje. Stačívalo 7 nebo 10. Zlatá prochcaná louka v Hostomicích nebo v Huti. Chlupatý Oushit bys tam nepotkal, ty se do toho začali srát společně s diskofilama a novinářema až v posledních 4-5 letech.
Nejlepší je Obscene, ten má tak libě undergroundovou náplň, že se tam kromě pár obvyklejch šmuc-crusterů vyskytujou už jen normální lidi. Škoda, že už tam nejezděj blackaři jako dřív. Ty jejich komický warpainty, sudlice, sekery a blackbitch byly fakt prdel. Laughing Poslední tři roky se hraje na line array od LAcoustics a když ta chátra za mixem není zrovna ospalá, je to parádní.
P.S. pro ty, kterých se to týká Smile Hnijete u heváče? To dřete dvacet let stejný desky?
MethMan
uživatel


Příspěvků: 151
Z: Pérk

2.8.2006, 22:46
citace:
ale klídek,vono vás to taky časem pustí

Mýlíš se Dokkene, ale nelze ti to teď dokázat pokud se nerozhlídneš kolem sebe. Metloši přežijou se svým názorem, ale pankáči a technaři se zařadí do té řady jejichž kritiky mají plnou hubu. Muhehe
redyuri
uživatel


Příspěvků: 734
Z: Sala, Nitra - SR / Brno

2.8.2006, 22:48
mno, a pár punkerov tiež môže prežiť, najmä tí metalovo ladení
Michal
uživatel


Příspěvků: 2071
Z: Plzeň

2.8.2006, 22:55
Francouzská, německá, šikmooká nebo americká auta?

Jediné co přežije a nebude zapomenuto jsou velká díla starých mistrů.

A potom dechna. Smile
dokken
uživatel


Příspěvků: 263

2.8.2006, 22:57
...a Eva a Vašek a jejich Surf Twisted Evil
http://www.youtube.com/watch?v=eHIXPLpnJXw
Boramyr
uživatel


Příspěvků: 1431
Z: Poblíž Plzně

2.8.2006, 23:02
Cožpak o to, "blití" ještě jde, takovej Stass, zpěvák od Crematory zpívá dobře Very Happy Co ale nemusim jsou zpěváci, co vřískají jako kdyby si seděli na koulích... těch je bohužel docela dost. Třeba Kotipelto kdyby nešel s hlasem tak vysoko, hned by bylo líp... Very Happy
dokken
uživatel


Příspěvků: 263

2.8.2006, 23:04
2 Boramyr
na testování tweeterů only King Diamond Twisted Evil
antonio
admin


Příspěvků: 1094
Z: SM

2.8.2006, 23:05
2 dokken: to je něco strašnýho Blee
dokken
uživatel


Příspěvků: 263

2.8.2006, 23:11
2 antonio
...a co? Eva s Vaškem nebo K.Diamond?
nosferatic
uživatel

Příspěvků: 73

2.8.2006, 23:15
no,hevik je tady nejakejch tricet mozna i vic let a porad ma velice slusnou zakladnu fanousku a mnozi mi daji za pravdu,ze systemy jsou proti heviku jeste batolata...kdyz se rekne Judas Priest,Ozzy Osbourne,Twisted Sisters,Iron madien,nebo AC/DC,ci black sabbath a Led Zeppelin(tito jsou samozrejme jiz hardrock,ale ten povazuju za predchudce metalu)tak devadesat procent lidi to aspon nekdy slyselo,ale jmenujte mi nejake predstavitele,co hraji,nebo hrali treba na czechteku a zna je takove kvantum lidi,jako treba ty Judas...ale je to asi taky mozna hodne vec nazoru...
MethMan
uživatel


Příspěvků: 151
Z: Pérk

2.8.2006, 23:16
Musím se přiznat, že mám taky 2 alba K.D. Embarassed Dávám je k dobrýmu při ujetejch párty. Laughing Na velmi dekadentní záležitosti Muhehe mám stáj nehrajícího kapitána Franty Janečka: Míšu Davida, Markétku Muchovou, Horňáka a hvězdu největší - oživlý dřevo Víťu Vávru. Penk nebo Cézar jsou taky jedlý Lebka
antonio
admin


Příspěvků: 1094
Z: SM

2.8.2006, 23:21
2 dokken: E&V Oushit
MethMan
uživatel


Příspěvků: 151
Z: Pérk

2.8.2006, 23:23
Nosferatiku, ač metloš, dokážu si živě představit, že zrovna glamaři Twisted Sister (nebo Cinderella, Skid Row atd.) jsou už v Americe stejný komici jako Michal Penk Muhehe Dát je do řady s I.M. je naprostej omyl a ani vochlastovi O.O., natož ostatním to nepřeju.
dokken
uživatel


Příspěvků: 263

2.8.2006, 23:24
2 nosferatic
Řek bych že to je jiná problematika.Mainstream a okrajovky.Postupem věku a hlavně díky netu si pasuju a vybírám muziku,která mi sedí bez ohledu na hvězdnost.
2 MethMan
Gardenparty sme už pořádali,ale tohle mě nenapadlo Sad
Fošnu s Melenem bych na půdě taky vyhrabal.Ale našel sem tam singly OK Bandu-ty mě tenkrát do elektroniky nakopli Smile
nosferatic
uživatel

Příspěvků: 73

2.8.2006, 23:27
no,ja sis toho jsem moc dobre vedom...ver mi,ze nejsem zadnej zacatecnik v metalu...Ale dokazali si vytvorit svoji vlastni odnoz metalu a to ocenuju...proste do toho sli jinak...a to ze to bylo v ruzovym a s blondatejma vlasama az na balkon je uz vedlejsi...pro me je metal predstavovan trema kapelama...mejdni,osbourne,a judas...btw.nebyli TW z nemecka takhle nahodou???pac prvni desky nahravali tam...
Boramyr
uživatel


Příspěvků: 1431
Z: Poblíž Plzně

2.8.2006, 23:32
Starej klasickej Heavy mě nějak neoslovil, i když jsem si toho, přiznám se moc neposlech. Zato jsem zjistil překvapující fakt, 90% mých oblíbenců pochází ze Švédska a Finska... ani nevím proč... oni ti skandinávci snad mají něco jako národní styl.
nosferatic
uživatel

Příspěvků: 73

2.8.2006, 23:33
no,ale jako ja neodsuzuju ani moderni kapely,to jako vubec... i kdyz to neni klasickej hevik,tak do Crematory,Cradle,COB,Dimmu borgir jdu klidne taky...
Obsah fóra | NezařaditelnéStránka Předchozí  1, 2, 3, 4  Další
Strana 2 z 4

ARCHIV STARŠÍCH FÓR / 2. FÓRUM - 1782 témat (7/2005 - 8/2006)