co rikate na tenhle zeska... ?
Obsah fóra | Zesilovače, receiveryStránka Předchozí  1, 2
 
AutorZpráva
opamp
uživatel


Příspěvků: 367
Z: na západ od Prahy

6.8.2006, 19:42
Radši se neptej Twisted Evil
dj.poli
uživatel

Příspěvků: 33
Z: zlinsko-vsetin

6.8.2006, 19:46
njn studium .. se snazim co to de .. nastupuju do prvaku tak toho zatim moc nevim .. vim ze sem si tu tedkom trhl ostudu ale co uz ..jinak se stavbou by mi pomahal tatik je elektrikar-slaboproud.. priznam se ze ze zesilovacema nemam zadne skusenosti akurat zatim tak mozna s tda. a chtel bych si neco postavil lehkeho ale vykoneho pro eminenci delta... a aby to bylo v mych cenovych moznostech ..
opamp
uživatel


Příspěvků: 367
Z: na západ od Prahy

6.8.2006, 19:47
S TDA se naučíš akorát jak se věci nemaj dělat...
dj.poli
uživatel

Příspěvků: 33
Z: zlinsko-vsetin

6.8.2006, 19:52
ja vim ale co chces v 15 stavet ?? na nejake lepsi zesaky nemam .. a aspon mam dobrej pocit ze sem neco zbastlil sice kvalita i to na Oushit ale nejak se zacit musi ne ???
sinclair
uživatel

Příspěvků: 1919
Z: poblíž Zlína

6.8.2006, 19:53
Pavel Dudek tou holou lebkou myslel pravděpodobně to, že mnoha zástupcům Tvé generace chybí i větší část mozku. To nejste kurva schopni ani normálně psanou formou komunikovat? Co třeba malý-velký písmena, nic? To stačí pár teček?
Na Tvém místě bych šel tedy napřed o radu za tatíkem, když je slaboproudař a teprv sbírat rozumy na nějaký fóra..
dj.poli
uživatel

Příspěvků: 33
Z: zlinsko-vsetin

6.8.2006, 20:01
No tak se budu snazit komunikovat normalně.Za tatikem sem byl ,ale chtel vedet vas nazor co vy rikate na ten dany zesilovač.Protož nema moc velky prehled mezi zesilovačema.Tak sem se jen chtel poptat jak co se ma.A jeste takovy dotaz jakou stavebnici zesilovace by ste mi poradili v pomeru kvalita/vykon.A omlouvam se jestli sem se vas nejak dotkl nebo svymi dotazy zaneprazdnil.
Michal
uživatel


Příspěvků: 2071
Z: Plzeň

6.8.2006, 22:04
Lepší se. Už zvládl čárky, sice občas hapruje místo a pozice. Dokonce jsem zaznamenal pokusy o háčky nad č a ě.
Jen tak dál dídžejipoli, jen tak dál. Ještě tak dvacet příspěvků a přestanou si z tebe dělat legraci a odpoví ti i na otázku.

FAKT JE PRO ABSOLVENTA ZÁKLADNÍ PROBLÉM NAPSAT PÁR ŘÁDEK TEXTU BEZ CHYB A COOLOVATOSTÍ?

Ahoj, chtěl bych si postavit nějaký lepší zesilovač, asi nejlépe diskrétní. Jsem začátečník, studuji prvním rokem střední školu. Zkušenosti mám minimální, podařilo se mi rozběhnout několik konců s IO. Viděl jsem na www.aldax.cz LeachSet a o tomhle zesilovači už jsem i hodně slyšel, je vážně tak dobrý? Je vhodný pro začátečníka jako jsem já? Z případných problémů by mi mohl pomoci otec, vystudoval slaboproud, takže nějaký feedback mám. Zesilovač by měl sloužit jako pohon Emi Delta 15.
Díky předem za pomoc a rady, DjPoli.
dj.poli
uživatel

Příspěvků: 33
Z: zlinsko-vsetin

7.8.2006, 1:32
Michale diky za návod.Příště se budu snažit víc ale trochu mě mrzí že je těžké se tady zařadit mezi vás aby ste se mnou komunikovali "normalně".Jinak takhle nejak sem to chtěl napsat ale nechtel sem vas zatěžovat podrobnostmi meho života Very Happy no teprve začinam mam za sebou pár hasičskych akci,menší diskoteky a tak dale jak asi každý začínajici dj.
dj.poli
uživatel

Příspěvků: 33
Z: zlinsko-vsetin

7.8.2006, 1:38
A jak si tak prochazím forum tak mě těší ,že sem aspon nebyl sám (doufam že už mezi ně nepatřím),kteří psali ty chyby a coolovatosti.
sinclair
uživatel

Příspěvků: 1919
Z: poblíž Zlína

7.8.2006, 2:18
Ta chatovo-smsková komunikace tuhle společnost jednou zabije, protože se generace mezi sebou prostě nedomluví...
Poli, Michal není žádný páprda jako já, je to mladý zobák Twisted Evil, aby sis nemyslel, že Tě tady nějací fotři jebou. Tvůj otec může být tak v mém věku, možná mladší, mně je 44.
Ale protože spolu nemůžeme mluvit přímou řečí, musíme holt psát a čím srozumitelnější psaný text bude, tím se rychleji a líp domluvíme.
A kvalita psaného projevu dost vypovídá o inteligenci toho kterého člověka.
dj.poli
uživatel

Příspěvků: 33
Z: zlinsko-vsetin

7.8.2006, 2:39
Jasně muj tatik ma 40 takže skoro stejně.Budu se pokoušet psát co nejvíc srozumitelně a gramaticky dobře.Tak ted k mému problému.Chtěl bych tě siclaire poprosit o nějaky typ na zesilovac ,který by byl používán na hnaní emi delty 12-15 ješte poradně nevím prozatím by byl na staré dexonácké bedny.A ještě bych chtěl slyšet tvůj názor na ten zesilovač LeachSet.Předem dík.
sinclair
uživatel

Příspěvků: 1919
Z: poblíž Zlína

7.8.2006, 2:55
Už jsem to jednou psal. Leach je slušný zesilovač. Musíš si ale objednat desku /Elektrosound Plzeň, Buček Brno, Kohout Praha a jistě spousta dalších/ a značkové MJ15003/15004, případně se tam dají výhodně dát i MJ21195/21196 z nabídky Aldaxu, lidi je do Leachů normálně berou. Mají výhodu v rezervě vyššího dovoleného napětí. Jinak je v tom setu všechno potřebné, kromě filtračních kondenzátorů a usměrňovače.

Jako kompletní zdroj k Leachu, případně i ke dvěma se dá použít modul SPZS4, který se dá objednat hotový a oživený i s filtračními kondenzátory 4x6.800uF/80V od Nipponu. Na modulu SPZS4 je kromě výkonového zdroje navíc i šikovný pomocný stab. zdroj +/-15V, ze kterého pohodlně můžeš napájet třeba nějaký předzesilovač, nebo laditelný subwooferový filtr, který stejně asi budeš potřebovat, pokud to bude s tou Eminencí subwoofer.
dj.poli
uživatel

Příspěvků: 33
Z: zlinsko-vsetin

7.8.2006, 3:00
Díky za informace.No mělo by to být k těm dexonáckym bednám sou osazené Tonsilama je to 3 pásmo.Časem udělám s těma eminencema. Very Happy Very Happy
sinclair
uživatel

Příspěvků: 1919
Z: poblíž Zlína

7.8.2006, 3:05
Takže budeš stavět ty Leachy asi dva, že. Všecko konzultuj s mým partnerem Pierrem /Aleš Popelka/, poradí Ti i s těmi deskami, chlazením, trafem a zbytkem.

naposledy upravil sinclair dne 7.8.2006, 3:10
dj.poli
uživatel

Příspěvků: 33
Z: zlinsko-vsetin

7.8.2006, 3:07
Jo přesně dva.Díky za kontakt. Very Happy
Obsah fóra | Zesilovače, receiveryStránka Předchozí  1, 2
Strana 2 z 2

ARCHIV STARŠÍCH FÓR / 2. FÓRUM - 1782 témat (7/2005 - 8/2006)