"výhybka"
Obsah fóra | Reproduktorové výhybkyStránka 1, 2, 3  Další
 
AutorZpráva
sejny
uživatel


Příspěvků: 134
Z: Tišnov

28.7.2006, 2:56
Jakpak myslíte že asi bedny s tímhle:
můžou hráti? Laughing
viděl jsem to u jednoho...ještě říkal jak to dolaďoval podle ucha Cool
Lamicz
uživatel

Příspěvků: 77

28.7.2006, 3:47
Mno, IMHO stredak dost pretlumen, vyskac skoro neni zatlumen, ale zase ma malou kapacitu v serii, takze tezko rict, mozna se to vyrovna. Me uz to napadlo s tim kondem, kdy jsem na to prisel u stredaku - naco davat velkou kapacitu do serie a pak to zatlucovat odporama, nebylo by lepsi snizit ten kond? Asi placam blbosti... Kazdopadne se mi na tom schematu nelibi ten odpor paralelne u basaku - imho nesmysl.
sinclair
uživatel

Příspěvků: 1919
Z: poblíž Zlína

28.7.2006, 6:22
To není žádnej odpor paralelně k basáku, lamo Sinc má v sérii kýbl a říká se tomu kompenzace, víš?
opamp
uživatel


Příspěvků: 367
Z: na západ od Prahy

28.7.2006, 8:03
A vejškz jsou zatlumený - i se středama - pomocí R2. Vypadá to, že si s tou vyhybkou někdo fakt vyhrál Laughing
Frank
uživatel


Příspěvků: 1672
Z: poblíž HK

28.7.2006, 9:06
Třeba to má na DPS místo drátový propojky Zaba
Josse
uživatel


Příspěvků: 381
Z: SR

28.7.2006, 10:02
Skús to nahádzať do LSP čo to ukáže.
sejny
uživatel


Příspěvků: 134
Z: Tišnov

28.7.2006, 10:23
bohužel LSPcad je pro mě španělská vesnice, kdyby to někdo zkusil byl bych mu moc vděčný, ale čekám hrůznej výsledek Twisted Evil protože ta výhybka je prej původně "navržená" v takovým prográmku kde se hodí Fd a ono to vyplyvne hodnoty Twisted Evil ale protože to hrálo hnusně tak se stim takle šachovalo
Lamicz
uživatel

Příspěvků: 77

28.7.2006, 14:34
sinclair napsal:
To není žádnej odpor paralelně k basáku, lamo Sinc má v sérii kýbl a říká se tomu kompenzace, víš?

Zda se me to kazdpoadne u basaku divny. Ten vyskac ma odpor spolecne, to jsem si vsiml, nicmene se mi zda, ze na 104 je to malo.


naposledy upravil Lamicz dne 28.7.2006, 14:42
sinclair
uživatel

Příspěvků: 1919
Z: poblíž Zlína

28.7.2006, 14:41
Jseš slepej, nebo blbej? Je to RC člen, který má za úkol kompenzovat indukčnost cívky a poklesy impedance basáku !! Tyhle RC kompenzace se běžně používají, odborník na slovo vzatý Antonio Tě poučí ještě líp.
Když o tom hovno víš, co se sem sereš, hňupe??? Kulet
Jaa
uživatel


Příspěvků: 35

28.7.2006, 14:42
ten odpor s kondem u basaku je prave proto, aby to nebylo nahowno... Very Happy Mas pravdu, ze u basaku se to vetsinou nepouziva (poku delis dost nizko), ale neublizis tim nicemu
Lamicz
uživatel

Příspěvků: 77

28.7.2006, 16:39
Chtel jste nam neco sdelit pane Sinclair nebo pouze napsat, ze mi to sdeli Antonio? Nevim, co jste myslel jestli jsem blbej nebo cosi, akorat jsem napsal, ze to u basaku nebyva caste. Ja uz ty vase primitivni vylevy na moji osobu nebudu tolerovat. Kdyz jde o to nekomu napsat, ze je picus, to najednou jste s Antoniem velky kamarad, i kdyz jste mu pred mesicem vyhrozoval, ze mu hacknete cely forum a kdesi cosi. Ja vam poradim: O programovani vite hovno, tak se taky do toho neserte a akorat se neohanejte svyma znamyma Wink Ohanejte se tim, co jste VY SAM udelal (pokud je cim).
Sry za OT ale tohle uz fakt nejde


naposledy upravil Lamicz dne 28.7.2006, 16:43
antonio
admin


Příspěvků: 1095
Z: SM

28.7.2006, 16:43
2 sejny: vypadá to svinsky, nědělal bych to!
2 sinclair: "odborník na slovo vzatý" Blabla Muhehe
2 Lamicz: "tamto" jsi mohl vynechat Evil
sejny
uživatel


Příspěvků: 134
Z: Tišnov

28.7.2006, 19:07
nene já to nehodlám dělat Nicesmile jen to chci z beden vyhodit a dát tam něco jinýho, mě zajímá jen váš názor na tu výhybku já nevím... jako hraje to ale neni s čím porovnávat, ani příslušný měniče s pořádnou odladěnou výhybkou sem zatím neměl možnost slyšet
sinclair
uživatel

Příspěvků: 1919
Z: poblíž Zlína

29.7.2006, 8:00
Lamiči dobře. Oháním se tedy pětadvaceti lety práce v nf technice, výsledkem jsou stovky spokojených zákazníků a ALDAX. Je to málo? Co předvedeš Ty?
Myslel jsem tím to, že Antonio Ti to jako osoba povolaná vysvětlí polopatě, i když je to asi zbytečný, když neumíš ani číst jednoduchý schémata:-))
S Antoniem asi nikdy kamarádi nebudem, je mezi námi úžasná názorová a i generační propast.
Lamicz
uživatel

Příspěvků: 77

29.7.2006, 15:04
Dobre, nechame toho, je to akorat OT. Mam akorat dotaz pro jednoho znameho, kteremu jsem o vas rekl a koukal na Aldax (ja chapu, ze o tom asi neco vite a rikam o vas lidem, akorat proste me na vas porad neco vadi...)- muzete mi napsat, kde je na SPV100 na tom profilu tranzistor pro regulaci klidoveho proudu? Dekuji
2 Antonio: sry
Jiřík
uživatel

Příspěvků: 63
Z: Blansko

29.7.2006, 15:28
Lamicz:
Hrubým odhadem ta KD135 uprostřed...
Boramyr
uživatel


Příspěvků: 1431
Z: Poblíž Plzně

29.7.2006, 17:34
Obvykle to bývá takovej lichej chudáček, kterej nemá nikoho do páru Very Happy
sinclair
uživatel

Příspěvků: 1919
Z: poblíž Zlína

30.7.2006, 0:57
Jo, asi o tom něco vím..Proč dořiti potřebuješ vědět, čím řídím kliďák ve stovce?
Lamicz
uživatel

Příspěvků: 77

30.7.2006, 16:32
No jde o to, ze znamymu bylo divny, ze to neni symetricky, tudiz logicky ten snimac neni uprostred a tim to nemuze ridit presne klidak. Na te leve strane jsou zrejme ty rekuperacni diody a jestli dost topi, tak to zkresluje tu levou stranu vuci prave. Myslim SPV100P.
Boramyr
uživatel


Příspěvků: 1431
Z: Poblíž Plzně

30.7.2006, 17:28
Shocked To si ten tvůj kámoš myslí, že na hliníku bude o dva centimetry vedle diametrálně jiná teplota? Jak vůbec přesně si myslí, že je třeba stabilizovat kliďák? Na procento? Laughing Když je tak chytrej, tak snad si umí vybrat lepší zesilovače... poslední dobou se lidi asi zbláznili... včera zas jeden tvrdil, že bez výstupní tlumivky to nemůže být stabilní... Rolling Eyes
Jiřík
uživatel

Příspěvků: 63
Z: Blansko

30.7.2006, 18:09
Lamicz:
A tvůj kamoš jinak vidí dobře???Nebo snad vymyslel diodu se třema nohama? Laughing

to nalevo jsou stábly na napájení ochran ty diodo Muhehe
Obsah fóra | Reproduktorové výhybkyStránka 1, 2, 3  Další
Strana 1 z 3

ARCHIV STARŠÍCH FÓR / 2. FÓRUM - 1782 témat (7/2005 - 8/2006)