repro do subu
Obsah fóra | SubwooferyStránka Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6  Další
 
AutorZpráva
iMartin
uživatel


Příspěvků: 1727
Z: Near Pardubice city

26.7.2006, 18:18
Jak to myslíš Confused ?
Ten reprák si nekoupim ani za nic, radši našetřím a k těm 25 TFFC si koupim slušnější středobas.
antonio
admin


Příspěvků: 1094
Z: SM

26.7.2006, 18:19
- kevlar: obr1, obr2, obr3
- aramid taky pochybuju, nejspíš to není ani plast, ale nějaká "čínská sračka" Muhehe
redyuri
uživatel


Příspěvků: 734
Z: Sala, Nitra - SR / Brno

26.7.2006, 18:26
obr3 je nádherný priklad, antonio.
inak ma napadlo, pri dvojpásme ARN188+1RV104, je lepšie umiestniť kalotu voči rovine stredobasu dopredu, dozadu alebo to radšej nechať tak..? Smile
dokken
uživatel


Příspěvků: 263

26.7.2006, 18:45
"bylo by to poznat"ty jsi takovej týpek,že i kdybys ho měl v ruce tak se budeš do krve hádat"ale to nejni sk.vlákno apod.Hele,kuchat ho kvůli vám nebudu,myslete si co chcete je mi to buřt,věřím svejm uším i kámošovejm.Doporučuju sehnat starý čisla Hifi a Audiorevue,kde Vlk vysvětluje co pro je tyhle tkaný materiály specifický.
PS ještě mám zálusk na Q024 a hlavně na Q451.

to redyuri
188+104 prostě hraje na píču i kdybys tu kalotu dal nevim jak,jestli chceš mám tu pár TVM na (marný)pokusy na prodej...
sperman
uživatel


Příspěvků: 309
Z: krupka na severu Čech

26.7.2006, 19:00
gumový závěs krytý feritový magnet 80x16mm/280g co to je za hlášku? Laughing

tkaný membrána...
už se začínaj srát conrádu do zelí Laughing Laughing Laughing
redyuri
uživatel


Příspěvků: 734
Z: Sala, Nitra - SR / Brno

26.7.2006, 19:58
2 dokken potrebujem ARN-188-07/04, dva kusy Smile
Frank
uživatel


Příspěvků: 1671
Z: poblíž HK

26.7.2006, 20:20
Dokken: Prodáš nějaký starší kousky? Beru všechen "šrot"!
iMartin
uživatel


Příspěvků: 1727
Z: Near Pardubice city

26.7.2006, 20:24
Tak šrot, jo?! Evil Very Happy Omg
Koenigsegg
uživatel


Příspěvků: 663
Z: Opava

26.7.2006, 21:40
Franku nechceš můj McFun HC 10? To je pěknej šrot Very Happy Very Happy Very Happy
Kritik
uživatel


Příspěvků: 475
Z: Karviná

26.7.2006, 22:01
sinclair napsal:
Dokkene, ale taky je dost možný, že máš v uších nasráno a ty mraky detailů jsou ty šílený hrby na charce těch sračkových repráků Twisted Evil


Uuu tak to by mě teda nenapadlo Nahvu
Docela zajímavý postřeh ...
dokken
uživatel


Příspěvků: 263

26.7.2006, 22:28
Nějak ta tvá poznámka u mě evokuje"bravo pane sinclair,to jste mu to nandal."
u nás tomu řikáme -řiťopich Cool
Kritik
uživatel


Příspěvků: 475
Z: Karviná

26.7.2006, 23:22
Myslím, že do řiti lozit nemusím, ale trefil hřebíček po hlavičce Very Happy Že se Tě to tak dotklo ... Wink
nosferatic
uživatel

Příspěvků: 72

27.7.2006, 0:41
no,panove,ale asi uznate ze tesly zklamaly mnohem min lidi,nej nejaky noname...saaaaam s tim mam zkusenosti a do noname bych nesel ani kdyby mi ho dali zadarmo!TVM je proste zabehana znacka,ktera sice svoje modely moc nemodernizuje,ale ono taky vlastne neni proc...226ky maj malej magnet,ale stejne je lidi kupujou,pac nejsou zas tak spatny,zvuk 104 pokulhava za ostatnima vejskama,ale ruku na srdce,jakej vejskac se muze za ty prachy v nasich zemepisnych sirkach TVMkam rovnat???ja bych teslu zas tak neodsuzoval,byly doby kdy to byla velice slusna znacka,znama ve svete...treba jako bata.ale to,jak je na tom dneska je jenom kvuli tomu,ze nejsou prachy,ze to nekdo rozkradl...ostate,jako naprostou vetsinu nasich CESKYCH firem...ja si ted budu delat novy bedny,tripasma,ale stejne pujdu zas do TVM,pac je to jistota,znacka s tradici...a kdykoliv si muzu sehnat ten reprak,kterej by mi nejak odesel,znova...to se o vecickach z hadexu rict neda...sam jsem tam pred rokem kupoval noname reprak...basak 12ku a dneska ji nemaj uz vubec nikde,ale ARNko sezenu i za pet,nebo deset let...
iMartin
uživatel


Příspěvků: 1727
Z: Near Pardubice city

27.7.2006, 0:47
nosferatic napsal:
no,panove ...deset let...


Naprosto souhlasim, moje řeč. A nahradit ARV 104 jde v pohodě třeba GTC 11/100/8 a je to, nemusí jeden nevydařenej výškáč od Tesly hned znamenat pohromu. Takový ARV 16x, 26x, ART 481 ty hrály jak sviňa dobře, ještě možná ARV 360x, ale ty jsou spíš na tichej poslech, nahlas moc řvou, zajímalo by mě jak hrajou dnešní tlakový ARC, zkoušel je už někdo? Třeba nejsou špatný ..
sinclair
uživatel

Příspěvků: 1919
Z: poblíž Zlína

27.7.2006, 1:13
Kvituju Dokkenovu námahu to nafotit. Je to drobná variace na stejné mrdky, kterých mi rukama za rok projdou při servisu jistých "německých" značek desítky. Bez zdánlivé příčiny přerušené cívky /vím proč, ty žlutí idioti vedou vývody cívky z formeru na membránu v ostrém úhlu, bez lepidlem fixované odlehčovací smyčky a drát se po několika měsících na ostré hraně former-membrána prostě zlomil/, utřepané přívody k membráně /šmejdové, krátké, blbě tvarované a z blbého místa membrány vedené lanko/, rozlepené magnetické obvody /šmejdové lepidlo nebo neodmaštěný magnet a nástavce před lepením/ a další podobné, vcelku nepodstatné maličkosti...
Dokkene, klidně dělej Tipě kšeft, nakupuj dozajista kvalitní repráky za tři kila a poslouchej je. Ale moc Ti nedoporučuju zkoušet přesvědčit lidi, že zrovna tohle, bezpochyby šmejdové zboží je hodnotnější, než dobře udělaný český reprák.
Jediné, s čím jsem ochoten částečně souhlasit je fakt, že za stejné peníze, co stojí ARV104 lze koupit dálněvýchodní kopii nějakého známého výškáče s poněkud lepším zvukem.
Tahle výhoda jde ovšem do hajzlu s první nehodou ve výškách, kdy je nutné toho žlutého krasavce zahodit, protože do něj neseženete náhradní systém. Do ARV104 koupím brejli za kilčo a to nejméně po dobu dalších 10 let.
nosferatic
uživatel

Příspěvků: 72

27.7.2006, 1:28
ale jestli je dokken spokojenej,tak mu to neberme...jestli utekl od tesly k noname,tak hamtnul do peknejch sracek a casem se mu to pekelne vymsti...a treba pochopi,ze i kdyz nejsou TVMka rozhodne dokonale vyrobky,tak se jim noname nemohou kvalitativne vubec rovnat...o kvalite a jakosti vyrobniho materialu ani nemluvim...
dokken
uživatel


Příspěvků: 263

27.7.2006, 3:36
...šlo jen o zkoušku jak to bude hrát a vono to hraje.Není to můj program,stavět pro nejbližší období kysny s tlampačema z hadexu,aby bylo jasno Smile
Problém "bedny" jsem měl už před tímhle hokus-pokusem dávno vyřešenej.
Jarous
uživatel


Příspěvků: 214
Z: Nupaky

27.7.2006, 8:13
Tady máte pořádnej poctivej reprák z poctivýho materiálu u kterýho sedí parametry http://amplion.wz.cz/vase/hanzi1-03.jpg
sinclair
uživatel

Příspěvků: 1919
Z: poblíž Zlína

27.7.2006, 9:51
Tak to zas jo.
iMartin
uživatel


Příspěvků: 1727
Z: Near Pardubice city

27.7.2006, 10:03
Kdo vlastně vyrábí Monacory (a Carpower), odkuď je celej ten kšeft? Confused
sinclair
uživatel

Příspěvků: 1919
Z: poblíž Zlína

27.7.2006, 10:11
Celý svět včetně TVM:-))
Obsah fóra | SubwooferyStránka Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6  Další
Strana 5 z 6

ARCHIV STARŠÍCH FÓR / 2. FÓRUM - 1782 témat (7/2005 - 8/2006)