Stavba zesilovače na zakázku
Obsah fóra | Zesilovače, receiveryStránka 1, 2  Další
 
AutorZpráva
Juri
uživatel

Příspěvků: 10

18.7.2006, 19:08
Docela by mne zajímalo, zda existuje v ČR nějaká společnost která je schopna provést stavbu zesilovače na zakázku.
Frank
uživatel


Příspěvků: 1678
Z: poblíž HK

18.7.2006, 19:09
Určitě, ale je možný, že to nezaplatíš...
Kritik
uživatel


Příspěvků: 475
Z: Karviná

18.7.2006, 20:32
že by Adlax ...?
redyuri
uživatel


Příspěvků: 734
Z: Sala, Nitra - SR / Brno

18.7.2006, 21:18
stavbu alebo stavbu s vyvojom? Smile
kazzatel
uživatel

Příspěvků: 142

18.7.2006, 21:36
Podobný dotazy jsou velmi legrační, neboť svědčí o tom, že tázající nemá žádný ánung, jak dlouho to trvá a potažmo stojí... Cool
pistole
uživatel


Příspěvků: 51

18.7.2006, 22:38
ha ha Laughing
co tím myslíš ? jestli
a) stavbu podle tvojeho návrhu - pak to nedává smysl protože pokud jsi schopen navrhnout jsi jistě i schopen postavit
b) vývoj - odpověď viz. kazzatel
c) podle veřejně publikované a ověřené konstrukce ? obrať se na autory.
Juri
uživatel

Příspěvků: 10

18.7.2006, 23:58
No vidím, že musím trošku více specifikovat můj dotaz, jde mi v podstatě o to, zda je mi někdo schopen sestavit a navrhnout zesilovač určitých parametrů a poskytnout záruku na jeho funkčnost - tj. koupím si repro o daných parametrech a potrebuji zesilovač a nechci kupovat, ale chci stavěný. Asi tak no:-)
dokken
uživatel


Příspěvků: 263

19.7.2006, 0:15
Já ti ho klidně postavím,ale řeknu si tolik,že se ti to nevyplatí-chápeš??
redyuri
uživatel


Příspěvků: 734
Z: Sala, Nitra - SR / Brno

19.7.2006, 0:19
tak kua repro ci zosilnovac? Smile alebo nebodaj sa malia moduly aldaxu, za poplatok dodavane aj ozivene? Smile
edit tak kua stavat si to sam aleno firmou neco dodavane..enchapem Smile
dokken
uživatel


Příspěvků: 263

19.7.2006, 0:28
2redyuri
Nechci abys to bral osobně,ale popravdě mi dělá potíže číst tvé odpovědi.To,že máš potřebu se vyjádřit úplně ke každýmu postu tady na fóru,na to jsem si zvyknul,ale zkus psát aspoň normálně slovensky,ok?
Juri
uživatel

Příspěvků: 10

19.7.2006, 0:43
redyuri napsal:
tak kua repro ci zosilnovac?

No myslím, že na začátku Threadu to bylo řečeno dost srozumitelněSmile

redyuri napsal:
edit tak kua stavat si to sam aleno firmou neco dodavane..enchapem Smile

Nevím sice co na tom nechápeš, ale budiž: Firmou myslím obecný pojem, tj. jednoho jedince nebo skupinu lidí, zabývající se činností jako je např. stavba zesilovačů, reprosoustav, ...aj. Těch co staví reprosoustavy na zakázku je celkem dost a s někým kdo by mi navrhnul a sestavil zesilovač jsem se nesetkal, tak proto jsem založil tento Thread.

Jinak se přidávám k "dokken" ohledně srozumitelnosti Tvých příspěvků Smile(…neber to osobně)
sejny
uživatel


Příspěvků: 134
Z: Tišnov

19.7.2006, 2:28
z Aldaxu máš konce...ale co zbytek? zatím Aldax nemá v nabídce nějaký slušný stereo korekce anebo dokonce přepínač vstupů a už vůbec ne nějaký řídící obvod, který by dokázal i dálkově řídit motortový pot hlasitosti
luikas
uživatel


Příspěvků: 700
Z: pardubice

19.7.2006, 8:29
zajimavej by byl i kvalitni D/A dekoder s optickym vstupem, subsonic, do auta by mnozi uvitali menic napeti...
sinclair
uživatel

Příspěvků: 1919
Z: poblíž Zlína

19.7.2006, 10:03
Juri, co přesně potřebuješ?
betar
uživatel

Příspěvků: 32

19.7.2006, 11:37
Neviem ci myslel to, ale ja som to tak pochopil ci nejaka firma mu dokaze urobit asi to ze on povie ze ma reprak taky a taky a chce nanho adekvatny zosilovac... napr ci aldax vie dodat aj cely zosilovac sam o sebe. Take daco by sa aj mne hodilo lebo ste pisali ze na spojenie modulu s toroidom,zdrojom preampom a neviem cim vsetkym vyzaduje iste zrusnosti...Tak ci nejaka firma to neposklada
Jiřík
uživatel

Příspěvků: 63
Z: Blansko

19.7.2006, 19:36
Podle mně mu jde o to, že někomu zadá nějaké základní parametry co by měl ten zesilovač splňovat a ta firma nebo osoba mu to vyrobí např. z modulů od aldaxu nebo jiných, to je jedno.Popřípadě třeba použije nějaké zapojení z amara.
V praxi by pak nešlo u té firmy o to, že by měla něco sama světoborného vymýšlet.Chce někoho, kdo by mu to prostě "dal dohromady" z různých komponent a pak mu to prodal jako hotový stroj...
Frank
uživatel


Příspěvků: 1678
Z: poblíž HK

19.7.2006, 19:42
Možná by to chtělo trochu konkrétnějc...
kazzatel
uživatel

Příspěvků: 142

19.7.2006, 19:45
Já se z těch vašich amatérskejch blábolů poseru...V y si představujete, že se zesilovač skládá jako nějaký lego...A co krabice ? A co přední a zadní panel ? Co knoflíky ? Potisk ? Co certifikace ? Nechte už toho, čiší z vás amatérismus na sto honů...Tak jak si to představujete, se dá udělat leda nějaká mršba do bedny vod rajskejch... Mrgreen
dokken
uživatel


Příspěvků: 263

19.7.2006, 19:53
Klid Pavle Smile
Jiřík
uživatel

Příspěvků: 63
Z: Blansko

19.7.2006, 20:03
2kazzatel:
však právě o to jde Laughing potřebuje někoho, kdo by mu prostě zařídil kompletaci zesáku jako celku.tzn. s koupí a výrobou třeba i té krabice...
Pokud si to zákazník zaplatí, tak přece platí "náš zákazník,náš pán..." anebo snad ne? Wink
Frank
uživatel


Příspěvků: 1678
Z: poblíž HK

19.7.2006, 20:10
Když si připravíš takovejch 150000, tak to máš i v krabici s potiskem a certifikátem... Pak je to n.z.n.p.
Obsah fóra | Zesilovače, receiveryStránka 1, 2  Další
Strana 1 z 2

ARCHIV STARŠÍCH FÓR / 2. FÓRUM - 1782 témat (7/2005 - 8/2006)