JBL
Obsah fóra | Reprosoustavy
 
AutorZpráva
MirekP
uživatel

Příspěvků: 3
Z: nedaleko Olomouce

16.7.2006, 18:42
Pěkný den všem.Dovoluji se na vás obrátit s prosbou o konzultaci ohledě reprosoustav JBL.Zabývám se čistě amatérsky moderováním místních akcí za doprovodu reprodukované hudby.Stávající "aparát"mi
již nevyhovuje,tak jsem před rozhodnutím ,pořídit si
následující sestavu:2xJRX 125,2x JRX 118S.Bude se zvučit sál o velikosti cca.12x25m s výškou stropu 5.5 m pro cca.150lidí.Občas venkovní akce s podobnými
rozměry.Nehraje se žádné techno.Cena uvedených reprosoustav je přijatelná,akorát mám v dnešní době
po zkušenostech strach si zakoupit lákavě vyhlížející zboží.Ale zase JBL je JBL..?? Poradí někdo?Dík.
MirekP
Frank
uživatel


Příspěvků: 1671
Z: poblíž HK

16.7.2006, 18:43
Pozor, JBL nemusí znamenat kvalitu, obzvlášť ne nižší řady.
MirekP
uživatel

Příspěvků: 3
Z: nedaleko Olomouce

16.7.2006, 18:49
No právě...To je ten problém.Takže SRX?
pibi
uživatel


Příspěvků: 250
Z: Jablunkov

16.7.2006, 23:30
Zeptej se na www.prodance.cz
sinclair
uživatel

Příspěvků: 1919
Z: poblíž Zlína

17.7.2006, 6:27
V každém případě to bude hrát líp, než cokoliv konkurenčního ve stejné kvalitativní i cenové kategorii. Nezanedbatelné je i to, že JBL má po všech stránkách dobře zajištěný servis, bez potíží sehnatelné ND apod.
Je to "kamenná" firma s obrovskou tradicí a zkušenostmi, co je zde už šedesát let.
Zatím jsem se v profi a PA oblasti nesetkal s ničím od nich /byť levným/, co by firmě dělalo ostudu. Je jen potřeba si vždycky dobře uvědomit, k jakému účelu to bylo vyrobeno a k jakému to doopravdy bude používáno.

Běžná praxe je ale bohužel taková, že přiblblá hadice koupí čtyři čistě řečnicko-ozvučovací plastové satelitky /byť JBL/ a osadí je do diskotéky...
MirekP
uživatel

Příspěvků: 3
Z: nedaleko Olomouce

17.7.2006, 7:59
Díky Sinclaire.Některé informace v pondělí ráno potěší víc než vlastní žena..Když si vzpomenu,že jsme si nechali s klukama dovážet JBL před 22 lety pomocí kamioňáků apod.a ty ceny..Některé kusy asi hrají ještě dnes.K těm plasťákům.Slyšel jsem,viděl jsem,odešel jsem.Po této sestavě kterou jsem specifikoval,nebudu chtít v žádném případě akustický tlak trhajících jater na 20m.Bude se to používat na již zmíněné akce pro posluchače,kde jsme ve věku,
kdy se stáváme znovu dětmi (40a více).
misko165
uživatel


Příspěvků: 77
Z: SR, Nove Zamky - Bratislava

23.7.2006, 11:10
ja myslim ze JBL, je dobra volba aj ked je pravda že JRX je najnižšia trieda, a aj ked je to JBL nemôžeš od JRX čakat zazraky. Kombinacia 118S a 125, je taka ekonomicka, doporučoval by som skor vykonnejsi SUBBAS k tym 125-kam, alebo kombinaciu 118S a 115. Pripadne novinku - seriu MRX500 ale ta je cenovo už niekde inde aj ked ešte stale pod SRX seriou.

Doporučoval by som oslovit www.audiomaster.cz alebo www.audiomaster.sk.
pibi
uživatel


Příspěvků: 250
Z: Jablunkov

24.7.2006, 7:10
Citace části Hubertovy odpovědi z Prodance:
Rozpočtem podle JRX se skutečně řídit nedá, to bychom se nikam nedostali, na těch bednách má jakousi hodnotu jenom štítek "JBL".
misko165
uživatel


Příspěvků: 77
Z: SR, Nove Zamky - Bratislava

28.7.2006, 15:10
no, neviem kto z Vás pocul už JRX-ka, rozhodne to hra lepšie ako mnoho bastlanín od kadekoho, ktore v konecnom dôsledku vydu cenovo skoro rovnako. Vyhybky su premyslene a slušne, reproduktory maju skvelu ucinnost, Hubertove vyjadrenia o JBL a všeobecne Prodance vo vzťahu k JBL netreba brat až tak vážne...
sinclair
uživatel

Příspěvků: 1919
Z: poblíž Zlína

28.7.2006, 15:13
Každý cigán svojého koňa chválí..Smile)))Hubert prostě MUSÍ kopat za Prodance-jednak ho to živí a jednak by ho asi Hrůza sežral i s fousama:-)))
iMartin
uživatel


Příspěvků: 1726
Z: Near Pardubice city

28.7.2006, 18:22
On nééé slepyy, on odváážnyy Very Happy

Btw. čí je to vlastně kšeft, Hrůzy nebo Huberta?
sinclair
uživatel

Příspěvků: 1919
Z: poblíž Zlína

29.7.2006, 7:55
Se podívej do obchodního rejstříku, ne? Hrůzy
iMartin
uživatel


Příspěvků: 1726
Z: Near Pardubice city

29.7.2006, 13:47
Díky Wink
Obsah fóra | Reprosoustavy
Strana 1 z 1

ARCHIV STARŠÍCH FÓR / 2. FÓRUM - 1782 témat (7/2005 - 8/2006)