10G40/10LW30N
Obsah fóra | Reproduktory
 
AutorZpráva
luikas
uživatel


Příspěvků: 700
Z: pardubice

16.7.2006, 18:10
tak nakonec se nejspis dobere predelani beden zdarneho konce. jen jeste nejsem napevno rozhodnutej, jakej tam dam basak.dva hlavní kandidati jsou v titulku.o neco vic se mi na doma parametrama libi 10LW30N, ale charka vyjde skoro nastejno jako s levnejsi 10G40.objem vyjde neco pres 30l(max. tak 34), BR vychazi na cca 45Hz, pojede tak do 150Hz.ta neodmiova verze se diky Qts IMHO vic hodi k pasivní výhybce, i nizsi Fs je sympatictejsi, ale nevim do jake miry to ovlivni zvuk. pro 10G40 zase hovori vetsi Xmax(podle me ji ale doma stejne plne nevyuziju) a nizsi cena.trochu se bojim Group delay, ktery leze u obou okolo tech 45Hz k 16.pokud by mi nekdo nabidnul jeden z nich za dobrou cenu, asi by to rozhodlo, ale takhle nevim. dalsi vec se tyka vyhybky-mam delit co nejstrmeji a risknout, ze mi tam vznikne okolo 200Hz hrb nebo dira, nebo treba jen 6dB/Oct s tim ze zhorsim prostor, ale budou na sebe lip navazovat se zbytkem? nebo jinak-mam vubec ty 5MP60N zespoda orezavat, kdyz maj stejne pokles jako blazen(asi jo-kvuli zatizitelnosti a zbytecnymu litani membrany, ktery by kazilo stredy)?
luikas
uživatel


Příspěvků: 700
Z: pardubice

17.7.2006, 17:54
nahodou jsem odhalill dalsi pouzitelnej reprak- Hi-vi S10II. byla by to takova levnejsi alternativa. az na plechovej kos a nizsi Bl faktor(12,5) se docela vyrovna tem Beymam. jak myslite ze hraje, muzu ho s BEYMAma vubec srovnavat? navic je sympaticke, ze se celkem dobre srovna s pasivnim delenim(podobne jako LW)dal ma lepsi prubeh group delay. nebojte se vyjadrit svuj nazor, kazdej pohled mi muze byt uzitecny...
Obsah fóra | Reproduktory
Strana 1 z 1

ARCHIV STARŠÍCH FÓR / 2. FÓRUM - 1782 témat (7/2005 - 8/2006)